"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Šéf ČSSD Sobotka: „Budoucí lídři levice jsou … mezi těmi kdo pomáhali uprchlíkům". Aneb českého voliče potřebujeme jen na dovoz imigrantských voličů

Autor: Lukáš Lhoťan | Publikováno: 23.1.2016 | Rubrika: Glosy
Ilustrace

Dnes v Lidových novinách mne dorazil nadpis rozhovoru s premiérem a šéfem ČSSD – „Bohuslav Sobotka: Budoucí lídři levice jsou … mezi těmi kdo pomáhali uprchlíkům". Tedy všichni víme, že většina tzv. uprchlíku jsou ve skutečnosti ekonomičtí imigranti, včetně těch co utíkají z válečných oblastí a nezastaví se v bezpečném Turecku, Iránů a dalších zemích. 
 
Tvrzení, že většina imigrantů jsou uprchlíci, kteří přicházejí do Evropy kvůli bezpečí je lež. Oni chtějí náš sociální systém. Inu, jsem rád, že šéf ČSSD to řekl jasně. Vedení ČSSD potřebuje naše občany jen proto, aby ji udrželi u moci, než si hezky potichu doveze voliče z řad imigrantů ... a ti pak samozřejmě zvolí už tyto nové levičáky, jako odměnu za to, že je dovezli a nechávají je využívat náš sociální systém, který po generace budovali naši předkové a dnes ho financujeme my.
 
Něco podobného dělá levice v Anglii i Francii. Již v roce 2009 například v Lidových novinách psal Martin Weiss o politice britské Labouristické strany (Labour Party, Strana práce, obdoba naší ČSSD) podporovat multikulturalismus a dovoz přistěhovalců, jako hlavních voličů anglické levice. Doslovně píše, že „i tak tu zbývá prostor pro šok. V těchto dnech se ho dostalo Britům, když bývalý poradce několika labouristických ministrů Andrew Neather prozradil, že vláda úmyslně podporovala masovou imigraci se záměrem „učinit Británii skutečně multikulturní“. Ministři se to prý báli otevřeně deklarovat, ale ideologická posedlost se doplňovala s politickým prospěchem: „záměrem - i když ne hlavním účelem - této politiky bylo namočit pravici nos v diverzitě a dosáhnout toho, aby jejich argumentace zastarala“. Za 8 let trvání této politiky se v ani ne šedesátimilionové Británii usadilo 2,3 milionu cizinců. Osloví je spíš levice se svou nabídkou sociálních služeb a abstraktní ideologií než pravice, zakotvená v konkrétních tradicích, jež cizincům mnoho neříkají.“ Celý text zde.
 
Takže je teď jen na naších občanech, jestli budou stejně naivní a blbí, jako Angličané, a budou volit ČSSD a podpoří tak likvidaci naši kultury, národa a společnosti. Ono vlastně to je jen důkaz sebestředné namyšlenosti a pocitu jistoty, že voliči ČSSD budou podporovat multikulturalismus a imigraci, když říká šéf ČSSD: „Budoucí lídři levice jsou … mezi těmi kdo pomáhali uprchlíkům".
 

Klíčová slova: multikulturalismus  | Česká republika  | imigrace  | přistěhovalectví
3916 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také
Výklad Koránu

Základy islámu a jejich výklad

Stručný životopis zakladatele islámu

Islám a terorismus

Súmrak európskej civilizácie - Barbari sa zmocňujú Európy
Islám live
Sledujte nás na Youtube
Články autora
Průzkum
Ve Francii vyhlášena rekonkvista. Co vy na to? Pravicový prezidentský kandidát Zemmour vyhlásil ve Francii protiimigrantskou rekonkvistu. Co vy na to?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
Český obránce Vídně proti Turkům roku 1683