"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Vládnoucí skupiny v EU se často snaží zastrašovat své názorové oponenty hrozbou uvěznění

Autor: Lukáš Lhoťan | Publikováno: 16.1.2016 | Rubrika: Multikulturalismus
Ilustrace

Proč, podle vašeho názoru, německá policie vše skrývala?
Existuje tu dlouhodobá snaha administrativy Evropské unie o zákaz zveřejňování etnicity či náboženské příslušnosti pachatelů nebo jejich přistěhovaleckého původu. Není ovšem pravda, že německá policie události tajila sama od sebe. Ona je musela tajit, protože jí to nařizuje Evropská unie a multikulturní německá vláda.
 
Jen díky anonymním informátorům z řad nespokojených policistů se média a veřejnost dozvěděly pravdu.
 
Podobné je to i u nás v ČR. Ať již v Německu, či v celé Evropské unii — čelíme stále větší snaze vládnoucího režimu a různých neziskovek cenzurovat média a veřejnou debatu. Vládnoucí skupiny se často snaží zastrašovat své názorové oponenty hrozbou uvěznění a snaží se potlačit svobodu slova ve jménu tolerance a multikulturalismu.
 
Celý rozhovor zde: http://cz.sputniknews.com/nazory/20160112/2110952/expert-utoky-zeny-imigranti-omluvitelne.html#ixzz3xGEJF5UN
 

Lukáš Lhoťan 

Je bývalý muslim a autor knih Islám a islamismus v České republice a Arménsky holocaust. Od roku 1998 do roku 2010 spolupracovník předsedy českých muslimů Muneeba Hasana Alrawiho, do roku 2012 člen Muslimské obce v Brně, absolvent poutě do Mekky, vzdělávacích kurzů o islámu saúdskoarabské World Assembly of Muslim Youth, absolvent studijního pobytu v USA The International Visitor Leadership Program (2010). V současné době vede nakladatelství se zaměřením na problematiku islámu.

 

 

3308 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také
Výklad Koránu

Základy islámu a jejich výklad

Stručný životopis zakladatele islámu

Islám a terorismus

Súmrak európskej civilizácie - Barbari sa zmocňujú Európy
Islám live
Sledujte nás na Youtube
Články autora
Průzkum
Měla by Británie vrátit Argentině Malvíny a Rusko Ukrajině Krym? Letos uplyne 40 od britsko-argentinské války o Malvíny (Falklandy). Měla by Británe Malvíny vrátit Argentině, tak jak požaduje vrácení Krymu Ruskem Ukrajině?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
Český obránce Vídně proti Turkům roku 1683