"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

EURABIA - přednáška a debata o islamizaci Evropy ve Znojmě

Autor: Redakce | Publikováno: 10.1.2016 | Rubrika: Pozvánka
Ilustrace

Je islamizace a s ní spojený vznik Eurabie mýtem nebo realitou, již právě prožíváme? "Tuto otázku si pokládám od chvíle, co jsem při porovnání islámu a muslimské komunity uvědomil, jak moc je islámská civilizace odlišná od té křesťanské." Tyto a další otázky bude zodpovídat ve své přednášce Lukáš Lhoťan, který je autorem již zmíněné publikace pod názvem "EURABIA", která před nedávnem vyšla. V těchto dnech vycházi i druhé vydání knihy Ježíš Kristus a islám, v které Lukáš Lhoťan popisuje zásadní rozdíly mezi islámem a křesťanstvím, podrobnosti zde.
 
Přijďte na tuto jistě zajímavou přednášku člověka, který byl sám 10 let aktivním muslimem. Po skončení přednášky bude následovat debata a autogramiáda.
 
Středa 13 ledna 2016  od 17 hodin
Znojemská Beseda
Masarykovo nám. 449/22, 669 02 Znojmo
 
Případné informace na tel.: 776/185341 
VSTUPNÉ DOBROVOLNÉ
 

Lukáš Lhoťan 

Je bývalý muslim a autor knih Islám a islamismus v České republice a Arménsky holocaust. Od roku 1998 do roku 2010 spolupracovník předsedy českých muslimů Muneeba Hasana Alrawiho, do roku 2012 člen Muslimské obce v Brně, absolvent poutě do Mekky, vzdělávacích kurzů o islámu saúdskoarabské World Assembly of Muslim Youth, absolvent studijního pobytu v USA The International Visitor Leadership Program (2010). V současné době vede nakladatelství se zaměřením na problematiku islámu.

 

2529 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Články autora
Průzkum
Ve Francii vyhlášena rekonkvista. Co vy na to? Pravicový prezidentský kandidát Zemmour vyhlásil ve Francii protiimigrantskou rekonkvistu. Co vy na to?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď