"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

To si už politici na Západě nelajsnou: Běloruský prezident suverénně popřál občanům k Vánocům

Autor: -bj- | Publikováno: 9.1.2016 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

To si eurodiktátoři již nedovolí. V době, kdy se v Západní Evropě odstraňují kříže, vánoční stromky, jesličky a blahopřání, a politici, ředitelé úřadů i firem mají stažené půlky, aby se v multikulturní společnosti někoho nedotkli blahopřáním k Vánocům (které se ve většině jazycích nazývají doslovně „Kristovým narozením”), prezident Běloruské republiky Alexandr Lukašenko adresoval občanům jako samozřejmost toto vřelé vánoční blahopřání (6.1.2016 v den pravoslavných Vánoc):


Drazí spoluobčané,

Blahopřeji Vám s Kristovým narozením!

Tento zářný svátek přináší naději a upevňuje víru v lepší budoucnost. Symbolizuje vítězství skutečné duchovnosti a lásky k člověku, oslavuje ušlechtilé ideály humanizmu a milosrdenství.

Mnohým lidem svátky Kristova narození napomáhají přimknout se k věčným hodnotám. Zázračným způsobem spojují příbuzné a blízké v dobrých skutcích výchovy mladé generace. Každý člověk právě v rodině poznává šťastný a nezapomenutelný pocit vřelosti a péče, právě rodina učí úsilí, tvořivosti a s důvěrou hledět do budoucnosti.

Ať Vám vánoční dny nadělí světlo vysoké duchovnosti, přinesou dobrou náladu a překrásné vzpomínky. Ať se srdce naplní životní silou. Ať se dostatek a hojnost, důvěra a porozumnění usadí v každém domě.

Přeji Vám pevné zdraví, optimizmus a úspěch ve všech počinech.

Alexandr Lukašenko


zdroj:
http://president.gov.by/ru/news_ru/view/pozdravlenie-s-rozhdestvom-xristovym-12876/

3198 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Články autora
Průzkum
Do moře se zřítil bombardér s jadernými bombami. Co je pravděpodobnější? Čí je? Otestujte si svůj dez/informační čuch, resp. předpojatost: Do moře se zřítil bombardér s jadernými bombami. Co je pravděpodobnější? Čí je?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď