"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Průzkum: protiimigrační rakouská strana Svobodných FPÖ jasnou jedničkou

Autor: -bj- | Publikováno: 22.12.2015 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Racionálně pravicová protiimigrační a protiislamizační rakouská strana Svobodných (FPÖ) je již jasnou politickou jedničkou v zemi. V posledních třech průzkumech provedených třemi různými instituty – Gallup, Unique a IMAS, je s odstupem před socialisty a lidovci na jasném prvním místě s ratingem od 26 po 33%.

A co je tedy onou volbou Rakušanů, co jiné strany, včetně vládnoucích socialistů a lidovců, nedokáží nabídnout? FPÖ je již po léta proti imigraci a islamizaci Rakouska, podporu původních křesťanských a demokratických evropských hodnot, a v současnosti i za zrušení protiruských sankcí EU. Ostatně vládnoucí eurounijní nomenklatura již jede na dluh, neboť pozbyla podporu evropských národů, a tak de facto svoji morální legitimitu.

Bezbřehá xenokulturní imigrace, jak se ukazuje, bere původním obyvatelům vydobyté svobody – od svobody projevu počínaje až po nejrůznější protiteroristická bezpečnostní opatření a oprášení institutu výjimečného stavu, a zejména – občanskou bezpečnost, kterou žádné socialistické přerozdělování rozpočtových peněz nevyváží. To je třeba si uvědomit. Socialisté s tím u Evropanů přišli o svou většinovou legitimitu, a i když se ještě někde ze setrvačnosti či politicko-obstruktivně drží, jak střízlivě konstatoval francouzský premiér Valls po tak-tak uhraných volbách ve Francii, pro socialisty „není důvod k triumfalizmu“.

zdroj:
http://diepresse.com/home/politik/innenpolitik/4891295/FPO-in-Umfragen-klare-Nummer-eins-im-Bund?_vl_backlink=/home/politik/index.do
http://www.krone.at/Politik/FPOe-Chef_Strache_bleibt_weiter_im_Umfrage-Hoch-Wegen_Fluechtlingen-Story-487756
http://www.nachrichten.at/nachrichten/politik/innenpolitik/FPOe-in-aktuellen-Umfragen-die-klare-Nummer-eins;art385,2064072

2575 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také
Výklad Koránu

Základy islámu a jejich výklad

Stručný životopis zakladatele islámu

Islám a terorismus

Súmrak európskej civilizácie - Barbari sa zmocňujú Európy
Islám live
Sledujte nás na Youtube
Články autora
Průzkum
Měla by Británie vrátit Argentině Malvíny a Rusko Ukrajině Krym? Letos uplyne 40 od britsko-argentinské války o Malvíny (Falklandy). Měla by Británe Malvíny vrátit Argentině, tak jak požaduje vrácení Krymu Ruskem Ukrajině?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
Český obránce Vídně proti Turkům roku 1683