"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

V Českých Budějovicích působí přední český islámský radikál - vzniká tam mešita?

Autor: Lukáš Lhoťan | Publikováno: 20.12.2015 | Rubrika: Analýzy
Ilustrace

Již je to deset roků, co Česká televize zveřejnila publicistický dokument o islámském extremismu Infiltrace – Já, muslim. Dnes by si již asi naše státní televize nedovolila zveřejnit nic kritického k českému islámu a islamismu. Jednou z hlavních postav dokumentu byl učitel z mešity na Černém mostě, který byl natočen skrytou kamerou, jak hlásá podporu teroristických útoku na židovské civilisty a zabíjení cizoložných žen. Tento muslim se z České republiky odstěhoval, ale dnes se vrátil a jeho rodina si opět hraje na umírněné muslimy.
 
V televizním pořadu Já, muslim nebyl učitel identifikován jménem, ale na základě mých osobních poznatků a archívu, jej mohu s klidem identifikovat veřejně. Šlo o doktora Mohameda At-Tashiho, který pochází z Jemenu. Byl aktivním členem muslimské komunity v Olomouci a později v Hradci Králové. Patřil k užšímu kruhu českých islamistů a byl školitelem politického islámu. 
 
Po zveřejnění dokumentu Já, muslim se stáhl z veřejného působení a později odešel zpět do Jemenu. Dnes je již ovšem z Jemenu zpět v České republice a usadil se v Českých Budějovicích. V tomto městě vzniká muslimská komunita a je jen otázkou, jestli jeho přítomnost je jen náhoda, nebo jde o něco více?
 
Pan doktor At-Tashi dnes působí v nemocnici České Budějovice na sekci Endoskopie (Gastroenterologické oddělení) a jeho rodinní příslušníci vystupují v mediích, jako ukázka umírněných muslimů. Ukázka například zde.
 
Nevím, jestli se pan doktor At-Tashi vzdal svých radikálních názorů, ale rozhodně bych byl obezřetný. Ono se taký brzy můžeme dovědět, že v Českých Budějovicích vzniká mešita a on může být jedním z dohlížitelů českých islamistů, aby i tato mešita byla pod jejich kontrolou jako mešity v Brně, Praze, Teplicích a Hradci Králové.
 
O českém islamismu se podrobněji zmiňuji v knize Islám a islamismus v České republice zde. A o jejich financováni ze Saudské Arábie píší v knize Eurabia – mýtus nebo realita? Zde.
 
At-Tashi
Televizní pořad Infiltrace - Já, muslim
 
Svědectví infiltratora po 10 letech
 
 
 

Klíčová slova: Česká republika  | politická korektnost  | islamizace  | islamismus
9363 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Finská poslankyně EP: EU jedná s Británií jako s vazalem. Postoj Británie by měl inspirovat další země k odchodu z EU! Expremiér: Musíme mít odvahu si přiznat, že máme problém s islámem!Rakouská armáda vyhodila vojenského imámaMuslimka na nádraží v Lyonu hrozila bombouProč americká vláda chrání saudskoarabskou rozvědku, když vyšetřovatele potvrdili její odpovědnost za 11 září?

ePortal.cz

Motivace některých dnes hodně slyšitelných kovidových alarmistů je velmi sporná, ne-li rovnou cynicky sobeckáKoronavirus v přímém přenosu

euPortal.cz

Francouzský prezident oznámil, že se nadále snaží pofrancouzštit migranty. Slíbil přijmout tvrdé zákony, aby potřel „islámský separatismus“To jsou ale náhodičky... Jak to doopravdy bylo s koronavirem...

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Na východní frontě chaos. Obávám se, že v letošním roce musíme počítat jen s těmi nejhoršími scénáři. Na Východě, na Západě, i u nás domaNepodmíněný příjem? – Cesta do pekel

ParlamentniListy.cz

Prymula byl symbol, teď už Babiš jen minimalizuje škody. Krizové řízení ale dnes moc nepředvedl, kroutí hlavou politologPodpora Prymulovi od Jiřiny Šiklové: Snaha oddělat schopného člověka, a ještě z Blesku
Články autora
Průzkum
Záleží Bruselu na životech Východoevropanů? EU mentoruje východní země zatímco k západním je benevolentnější. Záleží podle Vás Bruselu na životech Východoevropanů?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď