"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Největší rakouská strana za zrušení sankcí a protiislámistickou koalici s Ruskem

Autor: -bj- | Publikováno: 13.12.2015 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Okovy EU již s rachotem pukají a demokratizační proces v Evropě nabírá vehementně na síle jak ve francouzských volbách, tak v sílící rezolutnosti občanských protiislamizačních hnutí a za národní sebeurčení v Německu, prozřením národů Skandinávie ze socialistické letargie, přerodem politické scény v Polsku, v Maďarsku, které se ani náhodou nenechá opíjet multikulturním eurorohlíkem, v italském vetu eurosankcím proti Rusku (jinak si EU pokračováním sankcí "vyrobí" z Itálie další Řecko, avšak 5x větší...), tak i v Rakousku, kde heroldem nejširších mas občanů se stala strana Svobodných (FPÖ) bojující za zastavení imigrace a vyvázání se z diktátu EU.

A právě předseda největší rakouské strany – Svobodných, Heinz-Christian Strache, poskytl tento týden ruské Komsomolské pravdě rozhovor, ve kterém opět vystoupil za okamžité zrušení sankcí EU proti Rusku a navázání těsné součinnosti při obraně evropských (křesťanských) hodnot a boji proti islamistickému terorizmu. Strache v rozhovoru pro ruský deník dále obvinil vůdčí levicové evropské strany v sociálním romantizmu, označil Merkelovou s její přistěhovaleckou politikou za zrádkyni vlastního národa, která přinesla obrovskou újmu celé Evropě, a prohlásil, že pokud nebudou zájmy Evropy bráněny, křesťanská Evropa bude zničena. Uvedl dále, že USA vráží klín mezi EU a Moskvu, vnucují evropským státům mj. i skrze NATO své zákony a politiku a popuzeně pranýřují ty země, které odmítají podkuřovat americkým zájmům.

zdroj:

http://www.kp.ru/daily/26468/3338252/

http://mundo.sputniknews.com/europa/20151209/1054620926/derecha-austrica-impugna-sanciones-contra-rusia.html

http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/388801-eu-chtela-v-tichosti-prodlouzit-sankce-vuci-rusku-italie-zaskocila-vetem.html

https://www.fpoe.at/artikel/fpoe-strache-sanktionen-gegen-russland-sofort-aufheben/

http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/politika/huffington-post-zruste-sankce-proti-rusku-nyni/

2637 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také
Výklad Koránu

Základy islámu a jejich výklad

Stručný životopis zakladatele islámu

Islám a terorismus

Súmrak európskej civilizácie - Barbari sa zmocňujú Európy
Islám live
Sledujte nás na Youtube
Články autora
Průzkum
Kdo bude příp. vinen za rozpoutání války kolem Ukrajiny? Rusko požaduje zastavení rozšiřování NATO. Británie a USA stupňují své výhrůžky a v rámci NATO vysílá zbraně a kontingenty k ruským hranicím. Ukrajina se dovolává pomoci proti "arcinepříteli" Rusku. EU je ve vleku USA a Brtánie. Kdo bude příp. vinen za rozpoutání války kolem Ukrajiny (jak se to teď najednou překrucuje u 2. sv.války)?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
Český obránce Vídně proti Turkům roku 1683