"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Evropa páchá sebevraždu aneb vetřelci a jejich trojský kůň

Autor: Petr Havlíček | Publikováno: 1.12.2015 | Rubrika: Glosy
Ilustrace

„Pojem tolerance je prostředkem k destrukci tisíciletých kulturních hodnot evropské civilizace.“ ...

Ležím na vyhřátém písku a vychutnávám si svěží větřík přicházející od azurově modrého moře. Mé lenivé podřimování ve stínu rozložité palmy je náhle přerušeno vzdálenými zvuky přicházejícími od hotelu. Zvedám hlavu a vidím, jak se ke mně blíží kopa švitořících dětí v doprovodu dvou žen zahalených od hlavy až k patě do černého hábitu. Když míjí moji maličkost, snažím se zvědavě alespoň zahlédnout jejich oči, ale ani to se mi přes hustou síťku, která kryje úzkou štěrbinu pro oči, nepodaří.

Jsme se ženou na dovolené v Egyptě a je 34 stupňů ve stínu. Moje žena přichází v bikinách, osvěžená mořskou vodou, míjí zakuklené ženy a sedá si na lehátko vedle mne. S údivem ve tváři prohlásí: „Bože, to jsou chuděry, co z toho života mají, když se tady musí smažit v černých hadrech?“ A bylo to skutečně tak, smažily se tam celé odpoledne a ve jménu Alláha se zřejmě budou smažit celý svůj život. Opravdu úctou a něhou k ženě protknutá islámská kultura, a to vše se děje ve jménu islámu a proroka Mohameda, který prý, mimo jiné, pojal za manželku devítileté dítě (třetí třída).

Naše  dovolená v Egyptě se odehrála před mnoha léty a já se přiznám, že by mě ani ve zlém snu nenapadlo, že se tato příšerná a logice se vymykající ideologická pseudokultura masivně přiřítí jako sarančata do naší kulturně a technicky vyspělé Evropy. A to, co zřejmě nechápe drtivá většina lidí, je přístup Německa, které hlasem Angely Merkelové otevírá ekonomickým imigrantům dveře dokořán a s drzostí jí vlastní požaduje to samé od ostatních zemí EU.

Lze těžko odhadnout myšlenkové pochody kancléřky, která netuší, že právě infikovala svůj (hostitelský) národ, a nejen ten, zákeřným a zhoubným virem, který se neštítí řezat hlavy bezvěrcům, mrzačit genitálie žen a přikazuje nastolení zákonů šaría a praktikování džihádu. Korán přikazuje muslimům, aby zotročili každého, kdo nepřijme jejich jedinečný islám. Islám není jen víra, ale i nelítostné ideologické svinstvo. Mohamedánství je militantní a expanzivní víra, která se od nepaměti šířila lstí, mečem a bezohledným násilím vůči všem, kteří se nepodřídí. Krvelačný Islámský stát je toho vzorným příkladem. Sluníčkáři mohou ujišťovat společnost o mírumilovném islámu, ale jen do té doby, než jim agresivní radikál připomene korán, který jasně hovoří o bezvěrcích jako o prašivých psech, které je třeba vyhubit nebo zotročit. Je to barbarská zpátečnická síla, která, pokud se Evropa nezačne sama účinně bránit, uvrhne náš civilizovaný svět zpět do temného středověku.

Lybijský diktátor Kaddáfí řekl: "Dnes jsou na evropském kontinentu desítky miliónů muslimů, a jejich počet vzrůstá. To je jasná známka toho, že evropský kontinent bude konvertován k islámu. Jednoho dne bude Evropa muslimská. My nepotřebujeme dobývat Evropu vojensky, islám ji dobude přes dělohy našich žen.“

Vysoká životní úroveň, kulturní a tolerantní humanizmus Evropy se obrací proti ní samé.

Nejsem si zcela jist, zda by si politici (včetně obyčejných lidí, kteří se ohání humanitou a lidskostí vůči lavině ekonomických migrantů, kteří nás chtějí obohatit islámem) neměli udělat výlet třeba do Saudské Arábie a nechat svoji ženu projít po ulici, bez pokrývky hlavy a třeba v minisukni. Pokud by ji Arabové rovnou na místě nezlynčovali, zcela jistě by skončila ve vězení, ze kterého nebývá lehkého návratu.

V Dánsku proběhla na konci srpna veřejná demonstrace na podporu Islámského státu, a protože byla řádně a včas nahlášena, poskytla jí policie ještě ozbrojený doprovod. Ono to ale začíná už i u nás.  Stovka islamistů narukuje na Letnou a demonstrativně pod širým nebem vyřvávají přes megafon svoji scestnou ideologii. Pražané jen nevěřícně koukají, co se děje a ptají se, co že se to tam točí za cizokrajný film. Bohužel to není film, ale tvrdá realita islamizace naší vlasti, která nám po pár letech naší důvěřivé a naivní dobrotivosti (hlouposti) může zlomit vaz.

V pozadí současného stěhování národů stojí konkrétní  sociální, politické, materiální a hlavně imperiální zájmy.

Pokud se na současný problém probíhající, se vší pravděpodobností řízené, imigrace podíváme z pohledu teritorií, která jsou pod největším ekonomickým vlivem agresivního islámu, musíme konstatovat, že jde o klienty Spojených států. Jedná se o Saudskou Arábii a Emiráty. A tak se nelze divit, že IS disponuje americkými moderními zbraněmi a nablýskanými toyotami. Dnes už není žádným tajemstvím, že ve velitelské elitě IS se pohybují lidé se státním příslušenstvím západních zemí, kde na tamních univerzitách získali vysokoškolské vzdělání. Nelze pominout ani fakt, že Turecko, coby členská země NATO, bombarduje Kurdy, kteří ale bojují proti IS. Vše zatím nasvědčuje tomu, že EU se svojí hluchoněmou bezzubou politikou funguje pouze jako servis politiky USA. Nelze ani přehlédnou výzvu papeže, který nabádá křesťany přijmout imigranty, a tím si přivléct do svého domova trojského koně, který posléze otevře brány Evropy dalším hordám ekonomických běženců, toužících po vymoženostech naší evropské kultury, s dlouhodobějším cílem budoucího nastolení nekompromisní islamizace. 

Nestoudný a drzý vpád do našeho společného domu (vlasti)

Je třeba se lidí zeptat, co udělají, když se jednoho rána na jejich dvoře objeví nezvaný host bez pozvání a dokladů. Žena uteče, muž třeba sáhne po brokovnici a vetřelce vyzve, aby vypadl z jeho domu. A EU na nepozvané hordy islamistů, kteří vpadli do našeho evropského domu, neříká nic, jen tupě zasedá a není schopna učinit potřebná ochranná opatření. Naopak, když si našinec vezme svého pudla na dovolenou do zahraničí, tak i ten pes musí mít platný pas a potřebné očkování, ne starší čtrnácti dnů, jinak máte smůlu a frčíte s pejsánkem zpátky domů. Pro ekonomické běžence tato evropská pravidla ale neplatí. Přeplavou moře a poručí si: „Odvezte nás do Německa.“ A my, místo toho, abychom jim zařadili zpátečku, tak je tam, jako ti osli, ještě odvezeme.

Toto jsou hesla z muslimských demonstrací ve Francii, Belgii, Švédsku, Anglii a Německu, tedy ze zemí „postižených“ mírumilovným islámem:

“Zabijte ty, kteří uráží islám!“
“Liberalismus do pekel! “
“Evropo zaplatíš!“
 “Aláh akbar!“

Islám v současnosti zažívá největší možný progres, ve který Islámský stát (IS) vždy doufal a o který se mu v první řadě jedná. Dnes už je v Evropě téměř 60 milionů muslimů. Do 11 let (2025) je dle srovnání dostupných oficiálních statistik odhadováno, že to bude dvojnásobek. Toto je ještě střízlivý odhad, který nezapočítává zvýšenou imigraci a konvertity.

Jak tedy vlastně v okolním světě vypadá ono pohádkové soužití menšin a harmonické prolnutí kultur?

 V ulicích evropských měst zavládnou často násilnosti, hoří auta a přímo na náměstích se hlásá nenávist proti nám, původním Evropanům. V mnoha městech jsou už bílí lidé v menšině.

 Např. v Německém městě Rütli je 83% studentů imigrantů. Bílí žáci a učitelé jsou okrádáni a napadáni každý den. Radikálové bojující s německou policií se už nebojí vytáhnout ani vlajku ISIS.

 

 Ve velké Británii je na muslimských demonstracích už naprosto běžné, že je přečíslená policie honěna rozvášněným davem za výkřiků „Aláh akbar“. Velká část anglických muslimů totiž věří, že Islám by měl nahradit britskou demokracii. Mnohé Londýnské čtvrti opouštějí původní obyvatelé, protože jsou od imigrantů utlačováni.

 V Norsku se nyní potýkají s problémem zvaným „znásilňovací epidemie“. Přes 90% pachatelů jsou muslimští imigranti z blízkého východu. 9 z 10 znásilněných jsou norské ženy. Pro jistotu si tam dnes ženy přebarvují jejich blond vlasy na černo a doprovázejí se ve skupinách. Jedinou celkově efektivní ochranou proti tomu je však nošení hidžábu (dresscode zahrnující pokrývku hlavy).

V Oslu podle studie norského deníku Aftenposten stojí drogový byznys na azylantech. Prakticky všichni cizinci, které policie zadrží v souvislosti s překupnictvím drog, jsou žadatelé o azyl či ilegální přistěhovalci. 

 Ve Švédsku, které už nechce žádné uprchlíky, je přes 5000 případů znásilnění ročně. 85% pachatelů jsou imigranti. Se znásilňovací epidemií působenou muslimskými imigranty má dnes problém většina Evropských států.

Reakce muslimů: Znásilnit nezahalenou bílou dívku není hřích proti islámu.

Malmö je 3. největší Švédské město. 90% loupeží tu páchají výhradně černošské, muslimské gangy. Imigranti jsou nezaměstnaní, odmítají pracovat a berou dávky. Bílí lidé hromadně odcházejí. Během 10-15 let se stane výhradně muslimským městem.

 V Belgii je v muslimských čtvrtích prosazováno právo šaría. V hlavním městě Bruselu jsou už nyní největší náboženskou skupinou. Nejčastěji volené jméno pro novorozeně je zde Mohamed. Střízlivé odhady tvrdí, že zde budou do 10 let majoritní skupinou.

 Největší muslimská komunita v Evropě je ve Francouzském městě Marseille. Ne náhodou je více než třetina všech vražd spáchaných v tomto státě právě zde. Sexuální útoky, žhářství, drogy a loupeže jsou v kdysi klidném městě na denním pořádku. V tomto suverénním státě s jednou z největších křesťanských populací na světě je v současnosti více mešit než kostelů.

V celé Francii je už více jak 1000 imigračních ghett, které už dnes připomínají autonomní Islámské oblasti. Policie mnoho z nich nemá pod kontrolou. Bílí lidé jsou perzekuováni, napadáni a vyháněni. Vláda přistěhovalcům ustupuje, protože se bojí nepokojů. Tento trend panuje např. i v sousedním Španělsku , jež už chystá restriktivní politiku, která by migrační toky stabilizovala. 

 V Itálii se do měst musela povolat vojska, aby hlídala Italky před znásilňovací vlnou, uklidňovala demonstrace a páchaná zvěrstva, která už policie není schopna udržet pod kontrolou. Počet nelegálních uprchlíků, kteří letos přes Středozemní moře zamíří z Libye do Itálie, se může vyšplhat na 500 tisíc, až jeden milion. Ilegální imigranti mají být pokutováni a vyhošťováni. EU schválila finanční pomoc Itálii na řešení imigrantské otázky.

 Krachující Řecko hrozí, že pokud neustoupí eurozóna od požadovaných úsporných opatření, tak pustí do Unie „milionovou vlnu ekonomických migrantů a džihádistů“. Už je prý nejsou schopni zvládat. Šéf evropské pohraniční agentury Frontex uvedl, že letos se očekává na jihu Evropy další až milion uprchlíků.

 V Holandsku žije už téměř milion muslimů. Muslimští duchovní hlásají v mešitách nenávist nebo oslavují terorismus. Dochází k desetitisícovým odchodům dosavadních občanů kvůli nepřizpůsobivým migrantům a narůstají náboženské nepokoje. Toto je mimo jiné zkušenost všech vyspělých zemí EU, které se nám dávají za vzor pro přijímání kvót na prokazatelně nepřizpůsobivé ekonomické běžence.

Perlička, nebo hřebíček do rakve?

V Haagu rozhodli, že Mikulášův pobočník Černý Petr prohlubuje rasové stereotypy a bude úředně zrušen, aby nediskriminoval černé imigranty.

 V České Republice! Muslimové již zcela otevřeně vyzývají k zavádění prvků islámského práva sharia do našich zákonů – viz např. http://islamskavyzva.com/. Dále..... jim jen dejme trochu času na vytouženou integraci.

Korán káže nadřazenost každého muslima nad bezvěrcem, dá se to přirovnat k nenávistné nacistické ideologii, která se opírala o nadřazenost rasovou.   

Džihád je agresivní součást islámu přikazující dobýt a podmanit si svět a obrátit jej všemi prostředky na zpátečnickou islámskou ideologickou tyranii, nastolit nekompromisní totalitní nadvládu nad všemi kulturami a vírami, i za použití fyzické likvidace všech, co se jí postaví do cesty. Je zcela nemyslitelné domnívat se, že by se muslim podřídil jiné kultuře (nebo ji jen toleroval), když mu to jeho víra zakazuje. Islám je rasisticko-ideologické svinstvo, které se neštítí ponižovat ženu a považovat jí za méněcennou. Frustrace z jejich vlastní chudoby a zaostalosti za vyspělým světem je žene za vidinou blahobytu, který je ale produkcí kultivovaných, vzdělaných a pracovitých národů, které jej budovaly po tisíce let.   

Z  vývoje posledních dnů se zdá, že se názor politických představitelů na nelegální migranty nijak zvláště nezměnil ani po teroristy organizovaném útoku na Francii. Prý tuto oblast nelze posuzovat z pohledu několika teroristů. Nezdá se vám to divné? Nezdá se vám groteskní soustrastné vyjádření Baracka Obamy jakožto představitele země, která toto vše svým vojenským angažmá v zemích, kam je nikdo nezval, odstartovala? 

Jaká je pravda o muslimech, o tom svědčí následující video.

Kdyby měl rukou těchto fanatiků zemřít jen jediný Evropan, co řekne politik pozůstalým? Že se na to nelze dívat jednostranně?  Ze všeho snad vyplývá, že jde o cílený záměr, z něhož jde strach. A neplodný a bezzubý Evropský parlament nedělá nic. K čemu nám tedy je? K čemu nám je NATO a jejich vojenské manévry? Francie je napadena a politici uklidňují šokovanou veřejnost a přitom islamističtí migranti bez dokladů do Evropy vesele proudí po tisících dál.

 

Převzato z autorova blogu havlicekpetr.blog.idnes.cz

Klíčová slova: EU  | multikulturalismus  | politická korektnost  | islamizace
2938 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Po vyhlášení Rekonkvisty Zemmourem, nezůstává pozadu ani Le PenováVyužíváte Spotify? Posíláte jim peníze? A víte, že tím podporujete války, diktatury a násilí?Česka vláda se potichu připravuje na cenzuru ve jménu boje proti desinformacímProč Západ tak touží po vyvolání dojmu o ruském útoku? Aby ospravedlnil vlastní útok na Rusko?Rozdíl mezi desinformací a realitou je pár měsíců, aneb jak nám tvrdili, že vakcinace nebude povinná

ePortal.cz

Věrně sloužil komunistům a dnes věrně slouží eurohujerům, nový ministr chce rozbíjet V4Jak Němci a Ukrajinci přinášeli civilizaci do Ruska - mučení a totální vyhlazení židů s Rusy

euPortal.cz

Český Portál i EUportal ukončují ke konci roku svou činnost a vydávání článkůRusko je dnes svobodnější než „svobodný svět“

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Na co všechno mají propagandisté ČT žaludekMezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizace

ParlamentniListy.cz

Green Deal může rozložit celou EU. Rusko svou hloupostí sbližujeme s Čínou, varuje Václav CílekŽádná demokracie. Chodíte k volbám, ale mocným je to úplně jedno. Profesor Drulák tvrdě o dnešním Západu
Články autora
Průzkum
Ve Francii vyhlášena rekonkvista. Co vy na to? Pravicový prezidentský kandidát Zemmour vyhlásil ve Francii protiimigrantskou rekonkvistu. Co vy na to?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď