"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Muslimský přistěhovalec vzkazuje: Jestli Konvička chce, abychom odsud odjeli, tak říkám, že my odsud neodjedeme! A pařížské útoky spáchali ruští agenti.

Autor: Redakce | Publikováno: 23.11.2015 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Český muslim vystoupil na studentské akci k 17 listopadu a nestačíme se divit! 
 
Svědectví o projevu jednoho z muslimů na Václavském náměsti, kam pokračoval studenský průvod z Albertova, tohle jsou čeští antizemanovci. Podporují lži o terorismu a samotné teroristy. Kdo je pak horší? Sprosťák Zeman nebo tito lidé?
 
Po něm dostal slovo „sunnitský muslim a bojovník proti terorismu“. „Nenechte se ovlivnit Rusákama, já jsem z Kavkazu, já jsem je zažil,“ uvedl své vystoupení. „Jestli Konvička chce, abychom odsud odjeli, tak říkám, že my odsud neodjedeme,“ ujistil. Muslimové, kteří zde žijí, zde podle něj už mají rodiny, a jsou tu zvyklí. „My nejsme figurky, aby nás někdo někam posílal,“ uvedl. Tito lidé podle něj utekli do Evropy, protože věřili její demokracii. „Tady, mezi námi, nejsou žádní teroristi,“ ujišťoval. A pak vysvětlil, že Češi by si měli arabský svět naopak předcházet. „Muslimové mají prachy, a vám jde ekonomika dolů,“ upozornil.
 
Nemáme se prý nechat zmást takovými událostmi, jako byly útoky na Paříž. Ohledně jejich původce má mimochodem jasno. „To, co bylo ve Francii, to je stará ruská taktika, něco provést a tomu člověku dát cizí doklady. Dělají to stovky let, dělali to i u nás,“ vzpomněl.
 

Klíčová slova: multikulturalismus  | Česká republika  | islamizace  | imigrace  | přistěhovalectví
5606 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také
Články autora
Průzkum
Do moře se zřítil bombardér s jadernými bombami. Co je pravděpodobnější? Čí je? Otestujte si svůj dez/informační čuch, resp. předpojatost: Do moře se zřítil bombardér s jadernými bombami. Co je pravděpodobnější? Čí je?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď