"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Islám se v českých školách propaguje víc jak 15 let – čemu se vlastně lidé diví?

Autor: Lukáš Lhoťan | Publikováno: 2.11.2015 | Rubrika: Glosy
Ilustrace

Českou společnosti bouří emoce kvůli výuce o islámu na škole v Trutnově. Osobně nechápu, proč se tolik lidí diví, když je tato výuka součásti osnov různých škol již víc jak 15 let.  Například již v roce 2011 jsem na to upozorňoval ve své knize Islám a islamismus v České republice (podrobnosti zde).

V článku „aktivity českých muslimů v našem školství aneb jak šířit islám pod rouškou multikulturalismu a výchovy k toleranci“, jsem popsal celou problematiku a uvedl seznam škol, na kterých muslimové sami prezentovali islám.

V článku „džihád za radikální islámské zvyky v české škole pokračuje“ jsem zveřejnil ukázku fotografií, jak v brněnské mešitě učí české školáky jak se modlit k Alláhovi a jak nosit islámské zahalení žen. V článku „propagace islámského zahalení žen mezi žáky z Jižní Moravy“, jsem toto téma ještě více popsal a doplnil dalšími informacemi a fotografiemi.

Upřímně nechápu proč se tolik naších spoluobčanů cítí překvapeno a vytočeno tím, že v rámci multikulturní výchovy českých školáku se učí naše děti modlit k Alláhovi, nosit islámské zahalení, chodí do mešity, kde jim dávají protikřesťanskou a protievropskou literaturu, když se snažím upozorňovat naši společnost na tento problém již od roku 2011 a naše občany to příliš nezajímá.

A vzhledem k tomu, že propagace islámu v české škole, o nic jiného totiž nejde – žádné jiné náboženství nedostává tolik prostoru v rámci výchovy k multikulturalismu, má podporu i ministryně školství za ČSSD Valachové (podrobnosti zde), tak si myslím, že po uklidnění veřejných reakci a ztrátě zájmu o toto téma, bude tato výuka pokračovat dále. Vstříc multikulturní a islamizované České republice.

Fotogalerie z prezentace islámu v ZŠ Trutnov zde.
Ukázka protikřesťanských knih rozdávaných v českých mešitách studentům naších škol je zmíněná i v mé knize Ježíš Kristus a islám, zde.
Více k tématu zde.

V brněnské mešitě učí české děti a studenty v rámci multikulturních návštěv, jak se učit správně v islámu modlit k Alláhovi.

Propagace islámského zahalení žen mezi žáky z Jižní Moravy - zdroj gymnázium Bučovice

Zdroj web gymnázia Bučovice


 

Klíčová slova: multikulturalismus  | Česká republika  | islamizace
3023 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Bičování mužů a žen za nemanželský sex v Indonésií. Brzy i v Evropě? Francouzský stát podporuje islamizaci formou propagace muslimské kultury ...Orbán elegantně setřel notorického opilce a šéfa EU: Lucembursko? A co ten národ dokázal? Na co může být hrdý?Socialisté s vedením EU otevřeli italské přístavy a již mají úspěšné výsledky: Nový africký uprchlík zneužil desetiletou holčičkuPoliticky nekorektní vtipy o islámu, migraci a EU aneb Již brzy zakázané a trestné?

ePortal.cz

Glosy: O zahraniční politice a Andrejově beztrestnostiNaděje pro Izrael? Švédská ministryně zahraničí Margot Wallström odstupuje

euPortal.cz

Ukazuje se, že fanatická feministická genderistická neomarxistická ideologie škodí samotným ženám. Muži se v důsledku kampaně #MeToo proti sexuálnímu obtěžování stále více zdráhají spolupracovat se ženamiPomozte, prosím, bránit Vaše blízké, Vaše domovy a naši vlast

FreeGlobe.cz

Němečtí vědci tvrdí, že lidské rasy neexistují. Vede je k tomu věda nebo náboženství politické korektnosti?Černý raper integrovaný v Evropě vyzývá k zotročení a zabíjení bělochů (+ video)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Krutá nemoc Karel Gotta. Pražská kavárna a ubožáci na FB si mohou opět do mistra kopnoutJako republika jsme Koněva prohráli

ParlamentniListy.cz

Ekonomka brutálně nachytala Schwarzenberga kvůli Kosovu. Pane kníže, tohle se fakt nepovedlo Že Babiše chtěli vydat dva měsíce před volbami, to opravdu není náhoda. Jiřímu Čunkovi kauza Čapí hnízdo potvrdila vlastní šílené zkušenosti se státními zástupci
Články autora
Průzkum
Má policie zveřejňovat národnost pachatelů? Německý zemský ministr vnitra Reul chce napříště zveřejňovat národnost a stát. příslušnost podezřelých a pachatelů. Souhlasíte?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď