"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Islám se v českých školách propaguje víc jak 15 let – čemu se vlastně lidé diví?

Autor: Lukáš Lhoťan | Publikováno: 2.11.2015 | Rubrika: Glosy
Ilustrace

Českou společnosti bouří emoce kvůli výuce o islámu na škole v Trutnově. Osobně nechápu, proč se tolik lidí diví, když je tato výuka součásti osnov různých škol již víc jak 15 let.  Například již v roce 2011 jsem na to upozorňoval ve své knize Islám a islamismus v České republice (podrobnosti zde).

V článku „aktivity českých muslimů v našem školství aneb jak šířit islám pod rouškou multikulturalismu a výchovy k toleranci“, jsem popsal celou problematiku a uvedl seznam škol, na kterých muslimové sami prezentovali islám.

V článku „džihád za radikální islámské zvyky v české škole pokračuje“ jsem zveřejnil ukázku fotografií, jak v brněnské mešitě učí české školáky jak se modlit k Alláhovi a jak nosit islámské zahalení žen. V článku „propagace islámského zahalení žen mezi žáky z Jižní Moravy“, jsem toto téma ještě více popsal a doplnil dalšími informacemi a fotografiemi.

Upřímně nechápu proč se tolik naších spoluobčanů cítí překvapeno a vytočeno tím, že v rámci multikulturní výchovy českých školáku se učí naše děti modlit k Alláhovi, nosit islámské zahalení, chodí do mešity, kde jim dávají protikřesťanskou a protievropskou literaturu, když se snažím upozorňovat naši společnost na tento problém již od roku 2011 a naše občany to příliš nezajímá.

A vzhledem k tomu, že propagace islámu v české škole, o nic jiného totiž nejde – žádné jiné náboženství nedostává tolik prostoru v rámci výchovy k multikulturalismu, má podporu i ministryně školství za ČSSD Valachové (podrobnosti zde), tak si myslím, že po uklidnění veřejných reakci a ztrátě zájmu o toto téma, bude tato výuka pokračovat dále. Vstříc multikulturní a islamizované České republice.

Fotogalerie z prezentace islámu v ZŠ Trutnov zde.
Ukázka protikřesťanských knih rozdávaných v českých mešitách studentům naších škol je zmíněná i v mé knize Ježíš Kristus a islám, zde.
Více k tématu zde.

V brněnské mešitě učí české děti a studenty v rámci multikulturních návštěv, jak se učit správně v islámu modlit k Alláhovi.

Propagace islámského zahalení žen mezi žáky z Jižní Moravy - zdroj gymnázium Bučovice

Zdroj web gymnázia Bučovice


 

Klíčová slova: multikulturalismus  | Česká republika  | islamizace
3693 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také
Výklad Koránu

Základy islámu a jejich výklad

Stručný životopis zakladatele islámu

Islám a terorismus

Súmrak európskej civilizácie - Barbari sa zmocňujú Európy
Islám live
Sledujte nás na Youtube
Články autora
Průzkum
Má EU diktátorské tendence? Po politkorektní snaze Evropské komise o vytěsnění Vánoc, ji papež upozornil na fašistické, komunistické a vůbec diktátorské tendence. Má EU diktátorské tendence?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
Český obránce Vídně proti Turkům roku 1683