"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Čeští muslimové nemají odvahu debatovat s exmuslimem Lukášem Lhoťanem aneb kdo se bojí nepříjemných dotazů?

Autor: Lukáš Lhoťan | Publikováno: 21.10.2015 | Rubrika: Glosy
Ilustrace

Jak si muslimové určují, kdo s nimi smí diskutovat ukazuje nadcházející debata na půdě Filozofické fakulty univerzity Karlovy, kde si Muslimská obec vynutila, že proti ni nesmí diskutovat Lukáš Lhoťan.
 
O kauze jsem psal již v tomto blogu. Teď jsem se ovšem dověděl podrobnosti. Pořadatelé měli v plánu uspořádat debatu, kde by diskutovali jak obhájci islámu, tak jeho kritici. Chtěli, aby představitelé Muslimské obce veřejně obhájili to, co hlásají v muslimské komunitě v České republice.
 
A tak mne pozvali s tím, že jako autor knih Islám & islamismus v České republice , Ježíš Kristus & islám, jsem nejpovolanějším do debaty proti obhájcům islámu, neboť jsme zveřejnil víc než dost důkazu o dvou tvářích představitelů českých mešit a muslimských obcí, kteří na veřejnosti se tváři jako tolerantní a umírnění muslimové, ovšem uvnitř muslimské komunity hlásají netolerantní podobu islámu.
 
Jenže když oslovili muslimskou obec s nabídkou debaty, řekli jim muslimové, že NIKDO z nich nepůjde debatovat proti Lukášovi Lhoťanovi. A tak se mi organizátoři debaty omluvili a mé pozváni zrušili. Přece jen debatovat o českých muslimech bez českých muslimů nemá jaksi smysl.
Je zde nádherně vidět, že se propagátoři islamizace Moravy a Čech nebojí jít do veřejné debaty s Martinem Konvičkou, Pavlinou Bitarovou či Beatrice Radosou, ale bojí se veřejné debaty s Lukášem Lhoťanem.
 
Jistě, třeba takovou Beatrice Radosu by mohli celkem snadno usvědčit ze lži, Martina Konvičku dostat na nějakou neznalost něčeho z islámu, ale postavit se tváři v tvář Lukáši Lhoťanovi, který by jim mohl klást „nevhodné“ otázky a ptát se na nepříjemná fakta, tak na to naši čeští muslimové asi nemají nervy a odvahu.
 
Vše to dokresluje fakt, že jsem čelil několika trestním oznámením ze strany šéfa českých muslimů Muneeba Hassana Alrawiho či dnes již bývalého šéfa Muslimské obce v Praze Vladimíra Sáňky, ale policie je všechny odmítla a naopak vyšetřuje Ústředí muslimských obcí a jmenovaného Sáňku kvůli hlásáni náboženské nenávisti.
 
Kdyby někdo měl zájem, tak si může jít na tuto politicky korektní debatu o českém islámu podebatovat na Filozofickou fakultu tento čtvrtek.
 
 
 

Klíčová slova: multikulturalismus  | Česká republika  | politická korektnost  | islamizace  | Lhoťan
3546 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také
Výklad Koránu

Základy islámu a jejich výklad

Stručný životopis zakladatele islámu

Islám a terorismus

Súmrak európskej civilizácie - Barbari sa zmocňujú Európy
Islám live
Sledujte nás na Youtube
Články autora
Průzkum
Kdo bude příp. vinen za rozpoutání války kolem Ukrajiny? Rusko požaduje zastavení rozšiřování NATO. Británie a USA stupňují své výhrůžky a v rámci NATO vysílá zbraně a kontingenty k ruským hranicím. Ukrajina se dovolává pomoci proti "arcinepříteli" Rusku. EU je ve vleku USA a Brtánie. Kdo bude příp. vinen za rozpoutání války kolem Ukrajiny (jak se to teď najednou překrucuje u 2. sv.války)?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
Český obránce Vídně proti Turkům roku 1683