"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Čeští muslimové nemají odvahu debatovat s exmuslimem Lukášem Lhoťanem aneb kdo se bojí nepříjemných dotazů?

Autor: Lukáš Lhoťan | Publikováno: 21.10.2015 | Rubrika: Glosy
Ilustrace

Jak si muslimové určují, kdo s nimi smí diskutovat ukazuje nadcházející debata na půdě Filozofické fakulty univerzity Karlovy, kde si Muslimská obec vynutila, že proti ni nesmí diskutovat Lukáš Lhoťan.
 
O kauze jsem psal již v tomto blogu. Teď jsem se ovšem dověděl podrobnosti. Pořadatelé měli v plánu uspořádat debatu, kde by diskutovali jak obhájci islámu, tak jeho kritici. Chtěli, aby představitelé Muslimské obce veřejně obhájili to, co hlásají v muslimské komunitě v České republice.
 
A tak mne pozvali s tím, že jako autor knih Islám & islamismus v České republice , Ježíš Kristus & islám, jsem nejpovolanějším do debaty proti obhájcům islámu, neboť jsme zveřejnil víc než dost důkazu o dvou tvářích představitelů českých mešit a muslimských obcí, kteří na veřejnosti se tváři jako tolerantní a umírnění muslimové, ovšem uvnitř muslimské komunity hlásají netolerantní podobu islámu.
 
Jenže když oslovili muslimskou obec s nabídkou debaty, řekli jim muslimové, že NIKDO z nich nepůjde debatovat proti Lukášovi Lhoťanovi. A tak se mi organizátoři debaty omluvili a mé pozváni zrušili. Přece jen debatovat o českých muslimech bez českých muslimů nemá jaksi smysl.
Je zde nádherně vidět, že se propagátoři islamizace Moravy a Čech nebojí jít do veřejné debaty s Martinem Konvičkou, Pavlinou Bitarovou či Beatrice Radosou, ale bojí se veřejné debaty s Lukášem Lhoťanem.
 
Jistě, třeba takovou Beatrice Radosu by mohli celkem snadno usvědčit ze lži, Martina Konvičku dostat na nějakou neznalost něčeho z islámu, ale postavit se tváři v tvář Lukáši Lhoťanovi, který by jim mohl klást „nevhodné“ otázky a ptát se na nepříjemná fakta, tak na to naši čeští muslimové asi nemají nervy a odvahu.
 
Vše to dokresluje fakt, že jsem čelil několika trestním oznámením ze strany šéfa českých muslimů Muneeba Hassana Alrawiho či dnes již bývalého šéfa Muslimské obce v Praze Vladimíra Sáňky, ale policie je všechny odmítla a naopak vyšetřuje Ústředí muslimských obcí a jmenovaného Sáňku kvůli hlásáni náboženské nenávisti.
 
Kdyby někdo měl zájem, tak si může jít na tuto politicky korektní debatu o českém islámu podebatovat na Filozofickou fakultu tento čtvrtek.
 
 
 

Klíčová slova: multikulturalismus  | Česká republika  | politická korektnost  | islamizace  | Lhoťan
2757 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Vzdělání ve Švédsku rapidně upadá. Například mnozí švédští policisté neumějí psát Přednáška Lhoťana o rozdílech mezi křesťanstvím a islámem v beskydských Starých Hamrech - GruňiImigrantský rapper: „Zabte bílé, a budem mít jejich ženy a prachy!“ Skandál! Americké media odmítají hovořit o muslimských teroristechMasová imigrace dnes ohrožuje evropskou civilizaci : šéfredaktor VA

ePortal.cz

Glosy: O zahraniční politice a Andrejově beztrestnostiNaděje pro Izrael? Švédská ministryně zahraničí Margot Wallström odstupuje

euPortal.cz

Jezte lidské maso, jako boj ke klimatické změně, doporučuje švédský profesorŠvédsko je díky gangům imigrantů ve válce... Čtěte děsivá fakta

FreeGlobe.cz

Špiclovali Židi Trumpa a nasadili na něj odposlechy?Tyranie pánů sociálních sítí

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Odstranění pomníku maršála Koněva z náměstí Interbrigády je vítězstvím fašizmu v naší zemiLubomír Zaorálek, jedna z nejchmurnějších postav ČSSD, kterého v době jeho ministrování zahraničních věcí nazval lid oranžovým Schwarzenbergem...

ParlamentniListy.cz

Tak se mi zase ozval... Pohlavní údy a konečníky létaly! Ivan Vyskočil se znovu střetl s mužem, který mu nabízel milion za odmítnutí vyznamenání od ZemanaSpisovatel: Rusofobie je dneska in. Kdo má čím menší díru do zadku, ten nejvíc ví, jak nás Rusové ohrožují. Nebo největší díru?
Články autora
Průzkum
Má policie zveřejňovat národnost pachatelů? Německý zemský ministr vnitra Reul chce napříště zveřejňovat národnost a stát. příslušnost podezřelých a pachatelů. Souhlasíte?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď