"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Víte, proč dnes USA straní muslimům? A proč Obama prosazuje islám?

Autor: Karel Orlík | Publikováno: 4.10.2015 | Rubrika: Analýzy
Ilustrace

Američané vyzbrojují islámské teroristy v Sýrii a cvičí je v boji proti legální vládě očního lékaře Bašára Assada, ale když Rusko poslalo Assadovi zbraně na obranu země, Američanům se to nelíbí.

Američané vyzbrojují islámské teroristy v Sýrii a cvičí je v boji proti legální vládě očního lékaře Bašára Assada, ale když Rusko poslalo Assadovi zbraně na obranu země, Američanům se to nelíbí. Američtí levicoví demokraté jsou nepoučitelní. Spolupracovali s islámskými zabijáky při svržení vlády v Libyi a o totéž se snaží i v Sýrii. Spolupracovali s teroristy z Muslimského bratrstva (MB) v Egyptě, rozpoutali kampaň k odstranění prezidenta Mubaraka a radovali se z dočasného vítězství MB. V Iráku se naivně domnívali, že tamní sunnité budou bojovat proti bestiálním vrahům z Islámského státu (IS). Jeden omyl za druhým. Jak je to možné? Je to neschopnost, nebo záměr?

Otec i otčim Baracka Husajna Obama byli muslimové a oba chodili do islámských škol. Po otci je tedy americký prezident muslim. Obamova nejbližší poradkyně je muslimka a má na něho velký vliv. Celý svět obletělo video z Obamovy návštěvy Saúdské Arábie, jak se Obama hluboce poklonil „strážci“ Mekky a Mediny. Následovaly Obamovy proslovy, že „Amerika není ve válce s islámem“, že „Amerika už není křesťanská země“ a začal všestranně podporovat růst islámu v Americe. Madeleine Albrigtová, která podporou kosovských teroristů vydělala miliony dolarů, označila Obamu „za největší požehnání pro svět.“ Zapomněla dodat, že pro ten svět islámu! A šest nejvlivnějších islámských organizací ve Spojených státech to Obamovi a Demokratické straně vrací finančními příspěvky.

V posledních letech poskytly některé státní školy muslimským studentům zdarma obědy podle islámských norem za peníze daňových poplatníků. Halal potraviny zakoupené z veřejných prostředků jsou dražší, než běžné potraviny. Takové výsady se nemuslimským studentům samozřejmě nedostalo. Od školního roku 2014/2015 dostávají studenti tři obědy zdarma v případě, jestliže počet studentů z nízkopříjmových rodin přesáhl 40%. Ve všech 28 státních školách v Dearbornu (Michigan) dostávají muslimští studenti halal obědy 5x týdně. Vypadá to, že v Dearbornu, stejně jako v San Diegu (Kalifornie), se rozhodli podporovat islám státními financemi jako oficiální náboženství. Následovat je má také New York.
(zdroj:http://www.islamist-watch.org/20699/federal-government-subsidizes-halal-food-in)

První Obamovo volební období 2009-2013 velice přálo Muslimskému bratrstvu, podle plánu Sajjida Qutba, jednoho z vůdců MB, zveřejněnému v roce 1964 v jeho knize Milestones (Milníky). Vnuk zakladatele MB Hassana al-Banny, Tarik Ramadan, měl léta zakázán vstup na území USA. Tento zákaz zrušila Hillary Clintonová v lednu 2010. Sabri Samirah je členem jordánského MB a měl 11 let zákaz vstupu na území USA. Také jemu tento zákaz Obamova administrativa zručila, takže může svobodně povzbuzovat k naplňování cílů MB v USA. Aktivisté z MB založili v roce 2014 první politickou islámskou stranu United States Council of the Muslim Organizations (USCMO). Její představitelé však vyvíjeli svou činnost daleko dříve a běžně se účastní demonstrací na podporu MB a Hamásu v Chicagu.

V červnu 2009 prohlásil Obama v Káhíře: „Pravidla pro charitu v USA ztěžují muslimům plnění náboženských povinností. Proto budu spolupracovat s americkými muslimy, aby mohli plnit nařízení o zakátu.“ Obama ovšem neuvedl, že zakát není jen o charitě (o almužně), ale také o povinné dani pro muslimy, z které se může rovněž financovat terorismus!
(viz kniha na PDF: Star Spangled Shariah: The Rise of America’s First Muslim Brotherhood Party is published in the United States by the Center for Security Policy Press, a division of the Center for Security Policy.September 1, 2015)

Obama prosazuje islám také v arabsko-izraelském konfliktu. Nutí Izrael k hranicím před červnem 1967, přestože musí vědět, že by to byla z hlediska bezpečnosti nehájitelná hranice. Liberální americká média i Obama přehlížejí izraelského premiéra Netanjahua a jednají s ním jako s nepřítelem, přestože je přítel Ameriky a premiér jediného demokratického státu na Blízkém východě.

Převzato z Eportal.cz

Čtěte také: 

Vítězství Baracka Obamy bude vzpruhou pro evropské socialisty

 

Kolik by jich museli vycvičit, aby ho porazili? Tisíc či deset tisíc?

 

Naděje a změna: Ať Obama pokračuje i v příštím období

 

Prezident USA Barack Husein Obama a jeho muslimská rodina

 

 

 

Klíčová slova: islamizace  | USA  | terorismus
11407 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Jižní státy chtějí zas přerozdělovat imigrantyNová kniha: Idea českého národního státu třetího tisíciletíVe stínu meče: Zápas o celosvětovou říšiVídeňský terorista chtěl útočit i v kostelíchPokusili se agenti Turku či Ázerbájdžánců zavraždit nepohodlného novináře na Slovensku?

ePortal.cz

Pomozte. Sluníčkáři chtějí vyvolat anarchii a urychlují svou revoluci a totální převzetí moci. Vidíme to v USA a západní Evropě. Buď se budeme bránit, nebo náš svět zanikne Pane ministře Plago! Žáci, studenti, učitelé a další pracovníci ve školství jsou v drtivé většině rozumní a svéprávní lidé, a ne pokusní králíci protagonistů nového, pokrokářstvím zmutovaného světového řádu

euPortal.cz

Oficiální vyjádření Evropské unie: Potřebujeme více imigrantůPomozte, prosím. Z prezidentských voleb v USA vidíme, že přituhuje. Zdá se, že se neomarxisté neštítí ani zfalšovat volby. V Evropské unii zase přibývá cenzura a teroristických útoků muslimských imigrantů

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Každý, kdo nám bude chtít vnutit migranty, ohrožuje naše životy. Propaganda EU na tom nic nezměníNěmcům jsme nic neukradli, nic jim nedluhujeme. Naopak je to Německo jako nástupnický stát hitlerovské říše, které nám dosud nezaplatilo reparace v původní výši cca 360 miliard

ParlamentniListy.cz

Skandál ve Velichovkách. Pacienti měli zůstat v karanténě, odjeli se pobavit. Po návratu do lázní je seřvali a vyhodili bez náhradyZdeněk Ondráček udeřil: Dvořák z ČT? Bývalý, ale napravený komunista kňourá a vykřikuje cosi o nezávislosti televize! Její černá listina? Ano, jsem na ní
Články autora
Průzkum
Byly transparentnější volby v USA nebo v Bělorusku? Kde podle Vás byly volby transparentnější - v USA nebo Bělorusku?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď