"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

My křesťané z Blízkého východu jsme spatřili skutečnou tvář zla: islám!

Autor: Martin Kavka | Publikováno: 29.9.2015 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Jestliže si někdo myslí, že Islámský stát nepředstavuje skutečný islám, ať vezme na vědomí, že se velice mýlí. Islámský stát představuje islám, a to na sto procent.

Tato slova pronesl kněz Dougles Al-Bazi, farář v Arbílu.

Pokud toto řekne kdokoliv z vás, tak okamžitě bude napaden. Kolik znáš muslimů, víš něco o islámu? Těmto lidem jako je páter Dougles to nikdo říci nemůže. Pro ně je islám každodenní realitou. Od narození až do smrti a to nejen přirozené. A zatímco naše média nás zásobují „veselými“ historkami o putování Paši do Evropy a ukazují nám muslimy jako ty nejlepší lidi na světě, tak skutečnost je úplně jinde. Informací o muslimech a islámu máme z našich médií opravdu hodně. Jenomže informace, které se hodí do Evropy politické korektnosti. Kdy jste například naposledy četli o tom, co zažívají křesťané na Blízkém východě?

Otec Dougles však hovoří i k těm, kteří muslimy obhajují: „Někteří tvrdí: Ale já mám řadu muslimských přátel, jsou sympatičtí. Ano, ale zde u vás. Ale tam je situace zcela jiná. Křesťané jsou pronásledováni, vězněni, mučeni, vražděni. Jsou nasazeny všechny prostředky, aby byli přinuceni zapřít svou víru, včetně skupinového znásilňování, které se v některých státech pokládá za trest. Vlastnit Bibli je zločin, celebrovat mši svatou je zakázáno. Upadli jsme do dob prvních mučedníků, kteří slavili mši tajně v jeskyních a dírách“.

Otec Dougles moc dobře ví, že v Evropě se muslimové chovají jinak, protože zatím nemohou prosadit islám jako zákon. Zatím. Skutečnost je však taková, že muslimové se nikdy nevzdají své touhy všude nastolit islám a jeho zákony a využijí k tomu první příležitost. Využijí k tomu demokracii. Nebavme se o tom, co je teď. Bavme se o tom, co bude následovat, až muslimové získají volební většinu. A to v některých zemích nemusí dlouho trvat. Je to otázka maximálně dvaceti let.

Sám poznal, co to znamená islámská „pohostinnost“ pokud je člověk v islámské zemi v postavení náboženské menšiny. Byl několikrát mučen a nosí jizvy na celém těle. Byl postřelen, a přesto říká: „Když mě po unesení spoutali řetězy, používal jsem jejich články k modlitbě růžence. Neprosím vás o pomoc. Nejsem bázlivý, jako bázlivý není ani můj národ. Myslím, že nás zničí. Ale myslím také, že nebudou mít poslední slovo. Ježíš nás učil, že musíme nést svůj kříž, a přesně tak to dělají křesťané na Blízkém Východě. Rozhodující není, že musíme nést kříž. Rozhodující je, že ho přijímáme, až do konce. K tomu jsme připraveni“.

Mnozí zastánci uprchlíku nám říkají, že většina Syřanů jsou křesťané. Opak je pravdou. Většina křesťanů zůstává v Sýrii, kde bojují proti islámským skupinám, které se pokouší svrhnout prezidenta Asada, jehož režim je jedinou zárukou bezpečí pro náboženské menšiny. A většina z těch, kteří odešli, odešli do Libanonu, kde se o ně starají libanonští křesťané. Do Evropy jich jde minimum.

A jaký vzkaz má P.Dougles pro Evropu?

Probuďte se! Ta rakovina je za vašimi dveřmi. Přijdou vás zničit. My, křesťané Blízkého východu jsme jedinou skupinou, která viděla tvář zla. To zlo má jediné jméno: Islám!

Odkaz

Převzato z blogu autora martinkavka.blog.idnes.cz

 

Klíčová slova: islamizace  | islám
3903 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Články autora
Průzkum
Do moře se zřítil bombardér s jadernými bombami. Co je pravděpodobnější? Čí je? Otestujte si svůj dez/informační čuch, resp. předpojatost: Do moře se zřítil bombardér s jadernými bombami. Co je pravděpodobnější? Čí je?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď