"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Obhájci přílivu imigrantů do ČR budou ve středu přesvědčovat veřejnost v Brně!

Autor: Redakce | Publikováno: 15.9.2015 | Rubrika: Pozvánka
Ilustrace

Brněnští lidovci spolupořádají akci k pozitivní prezentaci imigrantů a islámu v české společnosti. Debata se koná tuto středu v Brně, viz. leták níže. Mezi diskutujícími je i jeden z předních českých islamistů Assem Atasi, který je jak představitelem brněnské mešity, tak i Ústředí muslimských obcí a zároveň i organizace obhajující v České republice syrské povstalce, mezi kterými jsou i islámské extremistické organizace. Ovšem to se na letáků organizátoru nedočtete.

Komentář k postavě Assema Atassiho zde.

Assem Atassi podporuje příliv mas muslimských imigrantů do České republiky a na Moravu a protestuje proti tomu, aby naše vlast nepříjmala muslimské imigranty. Podrobnosti zde.

Veřejnou debatu podporují katolická charita brněnské diecéze, deník Dnes, feministická organizace Femisphera a další.

Debatujíci jsou VŠICHNI obhájci masové imigrace muslimů do České republiky a debatu moderuje lidovecký politik David Macek.

David Macek se již na počátku roku 2015 domlouval s šéfem brněnské mešity Alrawim, že zintenzívní své kontakty (a snad i spolupráci?). Je tedy víc než možné, že tato debata je výsledkem spolupráce Macka s Alrawim! Assem Atassi je přitom, podle informací od exmuslima Lukáše Lhoťana, bratrem Alrawiho švagra Jalala Atassiho a je ve vedení Islámské nadace v Brně. Jak se zdá, tak asi má Atassi nahradit Alrawiho jako již moc zkompromitovanou veřejnou tvář českého islámu!

Screen facebook:
 
Pozvánka na středeční debatu:
Lidovec David Macek propaguje dnes Alrawiho jako příklad umírněnéjho muslima. Co ovšem Alrawi hlásá mezi brněnskými muslimy? Například toto:
 
Bojujte proti nevěřícím jako jeden muž!
 
Alrawiho protikřesťanské kázání v brněské mešitě
 

Brněnská mešita je financována ze Saudské Arabie!
 

 
 

 

4321 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Bičování mužů a žen za nemanželský sex v Indonésií. Brzy i v Evropě? Francouzský stát podporuje islamizaci formou propagace muslimské kultury ...Orbán elegantně setřel notorického opilce a šéfa EU: Lucembursko? A co ten národ dokázal? Na co může být hrdý?Socialisté s vedením EU otevřeli italské přístavy a již mají úspěšné výsledky: Nový africký uprchlík zneužil desetiletou holčičkuPoliticky nekorektní vtipy o islámu, migraci a EU aneb Již brzy zakázané a trestné?

ePortal.cz

Glosy: O zahraniční politice a Andrejově beztrestnostiNaděje pro Izrael? Švédská ministryně zahraničí Margot Wallström odstupuje

euPortal.cz

To je fakt padlé na hlavu, k čemu vede zvrácená genderová teorie. V anglickém východním Sussexu přikázali dívkám chodit do školy v kalhotáchPomozte, prosím, bránit Vaše blízké, Vaše domovy a naši vlast

FreeGlobe.cz

Němečtí vědci tvrdí, že lidské rasy neexistují. Vede je k tomu věda nebo náboženství politické korektnosti?Černý raper integrovaný v Evropě vyzývá k zotročení a zabíjení bělochů (+ video)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Krutá nemoc Karel Gotta. Pražská kavárna a ubožáci na FB si mohou opět do mistra kopnoutJako republika jsme Koněva prohráli

ParlamentniListy.cz

Nepříjemný moment pro Babiše. Rok starý dopis. Jak se zachová?Hovado, kokoti! Milion chvilek jde do zbraně. Něco se chystá. Chvilkaři mají pro Zemana různá přání
Články autora
Průzkum
Má policie zveřejňovat národnost pachatelů? Německý zemský ministr vnitra Reul chce napříště zveřejňovat národnost a stát. příslušnost podezřelých a pachatelů. Souhlasíte?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď