"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Šokující korespondence mezi českými muslimy - rozhodování o životě a smrti bývalé muslimky Bitarové

Autor: Redakce | Publikováno: 7.9.2015 | Rubrika: Co píší jinde
Ilustrace

Převzato z webu Epotal.cz

Dnes jsme na Facebooku zachytili vpravdě šokující email, který odeslal svému příteli brněnský konvertita k islámu. Email je sice starý, to však na jeho aktuálnosti a především děsuplností pranic neubírá.  

Brněnský konvertita k islámu Eduard Palíšek se v něm na oko snaží klidnit situaci stran exmuslmiky Pavlíny Bitarové, která se nebála o svém rozhodnutí opustit islám veřejně promluvit v tomto rozhovoru: 

http://www.youtube.com/watch?v=hCp1MyOSeDw&list=PL95TbH2V7nDWEfMTUspdM-bnUk7pPL_pH

Palíšek by nerad výše jmenovanou exmuslimku viděl mrtvou, protože by to přece jenom mohlo vrhnout dosti špatné světlo na celou muslimskou komunitu. PR nade vše! Milý chlapík, co říkáte? Nadmíru znepokoující je ale fakt, že se v emailu hovoří o jakémsi muslimovi, který by Pavlu Bitarovou nejraději za její "přehmat" potrestal navždy a definitivně. 

Ale Palíšek je opravdový lidumil, proto má jistě velmi kreativní nápady, jak přinutit Bitarovou k vystěhování z České republiky. 

Nic takového se naštěstí nestalo, ale exmuslimka Pavla Bitarová si užila své. Známý je rovněž příběh exmuslima Lukáš Lhoťana, kterému dodnes muslimská komunita v ČR nemůže přijít na jméno. 

Doufejme, že BIS české muslimy bedlivě sleduje a nedopustí, aby se ještě více radikalizovali. Muslimové zatím v ČR nepatří  mezi závažnější problémy. I tento email a případ dvou muslimek ze střední zdravotnické školy v Praze však dokazuje, že podcenit podobné signály se nemusí v budoucnu vyplatit. 

Klíčová slova: Česká republika  | šáría
3970 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Orbán elegantně setřel notorického opilce a šéfa EU: Lucembursko? A co ten národ dokázal? Na co může být hrdý?Socialisté s vedením EU otevřeli italské přístavy a již mají úspěšné výsledky: Nový africký uprchlík zneužil desetiletou holčičkuPoliticky nekorektní vtipy o islámu, migraci a EU aneb Již brzy zakázané a trestné?Heslo Evropského parlamentu: "Národní suverenita je kořenem nejhroznějšího zla naší doby."Poslanec SPD a zkušený ex-diplomat Kobza analyzuje krizi kolem útoků na saúdskoarabskou rafinerií

ePortal.cz

Glosy: O zahraniční politice a Andrejově beztrestnostiNaděje pro Izrael? Švédská ministryně zahraničí Margot Wallström odstupuje

euPortal.cz

Pomozte, prosím, bránit Vaše blízké, Vaše domovy a naši vlastŘada výzkumů shodně ukazuje, že v evropských zemích s každou další generací klesá IQ, a to i když je zohledněna imigrace. Evropská civilizace: Jako přežrané myši?

FreeGlobe.cz

Černý raper integrovaný v Evropě vyzývá k zotročení a zabíjení bělochů (+ video)Špiclovali Židi Trumpa a nasadili na něj odposlechy?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Krutá nemoc Karel Gotta. Pražská kavárna a ubožáci na FB si mohou opět do mistra kopnoutJako republika jsme Koněva prohráli

ParlamentniListy.cz

Murínův nářez: Zeman věděl, čím Srby potěší. Kosované sami chápou, že jsou umělým státem kvůli základně USABomba: Babiš navrhuje zrušit poplatek pro ČT. V tomto případě…
Články autora
Průzkum
Má mít Okamura konkurenci? Souhlasíte s názorem sociologa Petra Hampla, že by Okamurovi prospěla konkurence na politické scéně?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď