"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Šokující korespondence mezi českými muslimy - rozhodování o životě a smrti bývalé muslimky Bitarové

Autor: Redakce | Publikováno: 7.9.2015 | Rubrika: Co píší jinde
Ilustrace

Převzato z webu Epotal.cz

Dnes jsme na Facebooku zachytili vpravdě šokující email, který odeslal svému příteli brněnský konvertita k islámu. Email je sice starý, to však na jeho aktuálnosti a především děsuplností pranic neubírá.  

Brněnský konvertita k islámu Eduard Palíšek se v něm na oko snaží klidnit situaci stran exmuslmiky Pavlíny Bitarové, která se nebála o svém rozhodnutí opustit islám veřejně promluvit v tomto rozhovoru: 

http://www.youtube.com/watch?v=hCp1MyOSeDw&list=PL95TbH2V7nDWEfMTUspdM-bnUk7pPL_pH

Palíšek by nerad výše jmenovanou exmuslimku viděl mrtvou, protože by to přece jenom mohlo vrhnout dosti špatné světlo na celou muslimskou komunitu. PR nade vše! Milý chlapík, co říkáte? Nadmíru znepokoující je ale fakt, že se v emailu hovoří o jakémsi muslimovi, který by Pavlu Bitarovou nejraději za její "přehmat" potrestal navždy a definitivně. 

Ale Palíšek je opravdový lidumil, proto má jistě velmi kreativní nápady, jak přinutit Bitarovou k vystěhování z České republiky. 

Nic takového se naštěstí nestalo, ale exmuslimka Pavla Bitarová si užila své. Známý je rovněž příběh exmuslima Lukáš Lhoťana, kterému dodnes muslimská komunita v ČR nemůže přijít na jméno. 

Doufejme, že BIS české muslimy bedlivě sleduje a nedopustí, aby se ještě více radikalizovali. Muslimové zatím v ČR nepatří  mezi závažnější problémy. I tento email a případ dvou muslimek ze střední zdravotnické školy v Praze však dokazuje, že podcenit podobné signály se nemusí v budoucnu vyplatit. 

Klíčová slova: Česká republika  | šáría
4644 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také
Výklad Koránu

Základy islámu a jejich výklad

Stručný životopis zakladatele islámu

Islám a terorismus

Súmrak európskej civilizácie - Barbari sa zmocňujú Európy
Islám live
Sledujte nás na Youtube
Články autora
Průzkum
Kdo bude příp. vinen za rozpoutání války kolem Ukrajiny? Rusko požaduje zastavení rozšiřování NATO. Británie a USA stupňují své výhrůžky a v rámci NATO vysílá zbraně a kontingenty k ruským hranicím. Ukrajina se dovolává pomoci proti "arcinepříteli" Rusku. EU je ve vleku USA a Brtánie. Kdo bude příp. vinen za rozpoutání války kolem Ukrajiny (jak se to teď najednou překrucuje u 2. sv.války)?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
Český obránce Vídně proti Turkům roku 1683