"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Je třeba rozvrátit národy, protože kulturní hegemonie zachovává kapitalismus

Autor: Lukáš Lhoťan | Publikováno: 27.8.2015 | Rubrika: Glosy
Ilustrace

Snílci o vládnoucím eurounijním „nadčlověku“ se v průběhu desetiletí smísili s neomarxisty. I neomarxisti sní o zaplavení Evropy miliony přistěhovalců z Afriky a islámského světa, ale úplně z jiných důvodů. 

Jejich cílem je zničit národní kultury a umožnit tak vznik skutečně marxistické společnosti. Tuto myšlenku nejvýrazněji formuloval italský marxista Antonio Gramsci. Podle jeho názorů je třeba rozvrátit jednotlivé národní společnosti, protože kulturní hegemonie národa či společnosti zachovává kapitalismus a bráni vítězství marxismu.

Nebo potřeba nového vzdělávání pracujících tříd oproštěná od buržoazního vnímáni světa. Už chápete, proč v ČSSD nebo Straně zelených tolik stojí o ovládnutí školství a zároveň podporuje příliv přistěhovalců?

Antonio Gramsci v křesťanství viděl také největší překážku na cestě k vítězství marxismu. Přesněji v křesťanských církvích. Podle jeho návrhu by měli marxisté uznat lidskou potřebu duchovna, ale měli by křesťanské církve odstranit a nahradit je lidovou spiritualitou, která není ovlivňována církví a křesťanskou minulostí.

Milý čtenáři, pokud nejsi marxista nebo stoupenec Coudenhove-Kalergi vládnoucí třídy „nadlidí“, pak bys měl rychle uvažovat, co se stane, pokud se nepodaří masové přistěhovalectví do naší vlasti zastavit. 

Více k tématu v knize Eurabia - mýtus nebo realita budoucnosti? Info ke knize zde.

Předchozí díl mé trilogie si můžete přečíst zde.

Klíčová slova: multikulturalismus  | Česká republika  | imigrace  | přistěhovalectví
4639 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také
Výklad Koránu

Základy islámu a jejich výklad

Stručný životopis zakladatele islámu

Islám a terorismus

Súmrak európskej civilizácie - Barbari sa zmocňujú Európy
Islám live
Sledujte nás na Youtube
Články autora
Průzkum
Měla by Británie vrátit Argentině Malvíny a Rusko Ukrajině Krym? Letos uplyne 40 od britsko-argentinské války o Malvíny (Falklandy). Měla by Británe Malvíny vrátit Argentině, tak jak požaduje vrácení Krymu Ruskem Ukrajině?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
Český obránce Vídně proti Turkům roku 1683