"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Hrozí nám Mnichov II.? – imigranti ve Vyšních Lhotách jsou varováním

Autor: Lukáš Lhoťan | Publikováno: 13.8.2015 | Rubrika: Glosy
Ilustrace

Jde legálně čelit snaze vlády a úřadu nastěhovat do obce Vyšní Lhoty potencionálně nebezpečné imigranty? Bohužel upřímně řečeno to nejde. Naopak cela tato kauza je varováním před posilováním moci Evropské unie. 

Česká vláda rozhodla, bez ohledu na názory obyvatel, o umístění imigrantů do obce Vyšní Lhoty. Občan nemá žádnou možnost, jak legálně změnit rozhodnutí české vlády. A právě to by pro nás mělo být varováním, protože pokud bude pokračovat sílící moc Evropské unie, můžeme být brzy v roli obyvatel Vyšních Lhot my všichni.

Pokud totiž bude pokračovat posilování pravomoci Bruselu a orgánu Evropské unie na úkor našeho českého státu, můžeme se již brzy dočkat toho, že nějaký úředník rozhodne o nastěhování masy imigrantů do České republiky a obyvatelé s tím nebudou moci nic učinit. Přesně tak jako to v malém potkalo obyvatele Vyšních Lhot.

Jistě se najde dost obhájců Evropské unie, mnohdy po celé roky vychovávaných z grantů EU, kteří budou tvrdit, že to nehrozí. Že se nic takového nemůže stát, ale vzpomeňte si, že podobné kecy měli i komunisté o jaderné elektrárně Černobyl a pak to bouchlo.

Věřit dnes obhájcům imigrace a politiky Evropské unie v této věci, je stejné jako věřit Hitlerovi v roce 1938, že se spokojí jen s obsazením Sudet.

Jsem osobně pro spojenectví Evropanů, ale ne pod diktátem nového „Říma“ Bruselu, který dlouhodobě svou činnosti potlačuje svobody a práva evropských národů ve prospěch masového přistěhovalectví z Afriky a islámských zemí.

Potřebujeme, aby na levici i pravici povstali politikové, kteří i přes své mnohdy rozdílené názory, budou mít společný zájem na zachování našeho národa a práv naších občanů. Pokud totiž teď budeme lenivě sedět a užívat si života, tak brzy možná neztratíme i pouze ten zbytek svobody co nám zbyl, ale přijdeme i o ten život.

Web Eurabia upozorňuje na vzrůstající perzekuci odmítačů islamizace a imigrace: Už nás zase chtějí zavírat do vězení za odlišný názor! Současný multikulturní režim začíná perzekvovat opozici podobně jako komunisté a nacisté přitom riziko násilí ze strany imigrantů je veliké, takto řádí v jiném táboře "prý hlavně Afghánci vyhrožují: „Počkejte, vy bílý svině, až nás tu bude víc, všechny vás podřízneme!“.

Jak jsem napsal v jednom ze svých textů (zde), tak například organizátorka demonstrace na podporu imigrantů veřejně hájí příkazy radikálního islámu.

Myslím si, že velmi trefně k tématu píše i kolega bloger Martin Kavka v článku "Proč nenávidí naši společnost? Aneb dvojí metr lidskoprávních hyen", zde.

Reportáž o názorech obyvatel Vyšních Lhot zde.

Již brzy ve Vyšních Lhotách?

Klíčová slova: multikulturalismus  | Česká republika  | přistěhovalectví  | Lhoťan
3838 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Šílený: Turecká tajná služba má prsty v červnových imigrantských násilnostech ve Vídni!Podle Langšádlová z TOP09 je islamistický režim Erdogana nezastupitelným spojencem ČR ...Italové vyřadili z provozu převažečské neziskovce loďNěmecký ministr vnitra Seehofer sedl ilegálům a převaděčům na lep„Pesticid proti bezuzdné imigraci“: Rozruch v Rakousku

ePortal.cz

Sluníčkáři chtějí vyvolat anarchii a urychlují svou revoluci a totální převzetí moci. Buď se budeme bránit, nebo náš svět zanikneObrana hotovosti

euPortal.cz

Sluníčkářům vadí filmy Forrest Gump, Jih proti severu či Indiana Jones… Tomuto šílenství se musíme postavitBělošství je ‚genetický defekt‘, řídká vůdkyně Black lives matter, co si láme hlavu tím, jak by šlo bílé ‚vymazat‘

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Koněvobijci a churchillobijci vyvolávají dojem fašistů. Na které straně stály za okupace a protektorátu rodiny pana Hřiba, Koláře a Novotného?Evropská komise vypracovala další dokument, jenž počítá s rozmísťováním migrantů do členských zemí, které bude možno provádět i bez jejich souhlasu. Solidaritu si v EU prostě rozvracet nedáme

ParlamentniListy.cz

V 11:00 si StB došla pro známého herce. Jenže ten byl namol, zamčený v bytě i s milenkou. Začalo galapředstavení. Kam se hrabe Dvořák s Bohdalovou…Na Nohavicu už nejdu, odplivl si Dominik Hašek. A komentátor padl smíchy: Z toho bude profitovat Hutka. Na jeho koncertě teď bude 13 lidí
Články autora
Průzkum
Francie orientuje EU a NATO na Čínu a na Rusko. Co vy na to? Francouzský prezident Macron v souvisl. se svojí návševou v Pekingu prosazuje orientaci EU a NATO na Rusko a Čínu. Co vy na to?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď