"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Jen taková chuťovka z dnešního Spiegelu: Imigranti paralyzují německé úřady

Autor: -bj- | Publikováno: 11.8.2015 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Imigrantská krize nezná okurkové sezóny. A tak - jen taková dnešní chuťovka - z titulní stránky dnešního internetového Spiegelu.de:
"Azylové ubytovny: Imigrantská krize zahlcuje německé úřady"
Situace v mnoha německých azylových zařízeních je čím dál chaotičtější, hlášení o problémech a propukání násilností jsou prakticky na denním pořádku. Jak je to v jedné z nejvyspělejších zemí světa vůbec možné? Fakta na stůl.

Článek dále popisuje narvané detenční lágry, přetíženou a již nestíhající policii, propuknuvší svrab a další nemoci, násilné střety mezi různými imigranty, jakož i dramatický nárůst nevole německých občanů, kteří jsou od médií onálepkováni jako "pravicově-extrémističtí", a od imigrantů jako "zdegenerovaní od narození, dobří jedině na to, aby na ně ďáli a živili je".

No, a jestli nechcete jít spát nas...ní (ne na saních, ale ehm..  - politicky korektně - takzvaně "zradikalizovaní"), tak si přepněte na nějakej českej goebblesovskej mainstream - voni vás tam určitě zas za ten jidášskej bakšiš nějak voblbnou, a budete vpohodě, spát jak miminko. Dobrou..!

více:

http://www.spiegel.de/politik/deutschland/fluechtlinge-in-deutschland-warum-so-viel-chaos-und-leid-a-1046851.html

https://www.sedmitza.ru/text/5788725.html

http://www.newsru.com/religy/11aug2015/sharia_zone.html

http://www.hlavnespravy.sk/svajciarsko-mobilizuje-armadu-pripravuje-sa-na-utecencov-a-anarchiu-po-rozpade-europy/655831

3597 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Francie: Islámo-fašizmus ven !Video: Turci ve Francii uspořádali pogrom na ArményKarikatura: Muslimská nenávist Erdogana = vraždění FrancouzůV Saúdské Arábii napaden francouzský konzulátIslámista podřezal a pobodal věřící v katedrále v Nice!

ePortal.cz

Jak moc nám prospívá, nebo spíš neprospívá, členství v EU, se můžeme podívat na třech příkladech z poslední doby. Nové sankce na Rusko, Brexit a ochrana hranic v době koronavirové pandemieMotivace některých dnes hodně slyšitelných kovidových alarmistů je velmi sporná, ne-li rovnou cynicky sobecká

euPortal.cz

Dánská premiérka povede razii na ‚nezápadní‘ mladíky obtěžující rodilé DányProsím, pomozte

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Na východní frontě chaos. Obávám se, že v letošním roce musíme počítat jen s těmi nejhoršími scénáři. Na Východě, na Západě, i u nás domaNepodmíněný příjem? – Cesta do pekel

ParlamentniListy.cz

Flegr: Krematoria to utáhnou. Bude hůř, pozor na Vánoce. Nikdo z odborníků se mi neomluvilDohra masakru z Francie: Muslimové mají právo Francouze potrestat, napsal bývalý premiér
Články autora
Průzkum
Záleží Bruselu na životech Východoevropanů? EU mentoruje východní země zatímco k západním je benevolentnější. Záleží podle Vás Bruselu na životech Východoevropanů?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď