"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Proč chci podporovat portál Eurabia.cz?

Autor: Redakce | Publikováno: 22.5.2009 | Rubrika: Z redakce
Ilustrace

Proč jsem podpořil a vytrvale chci různými způsoby podporovat portál eurabia.cz?

Protože mě jejich informace berou za srdce, osobně se mě to dotýká. Jde nejen o mou svobodu, ale i svobodu dalších lidí, které mám rád a mnozí z nich o nebezpečí nic netuší. V podstatě to považuji za svou povinnost, podporovat lidi, kteří pravdivě informují o reálném ohrožení svobody a demokracie v našem státě plíživou islamizací Evropy a navíc pro to nasazují svou kůži.

Je smutné, že mnoho politiků v Evropě a jinak vlivných lidí jsou kvůli strachu neochotni tomu čelit. Vážím si toho, že lidé z eurabia.cz milují pravdu víc než své pohodlí a vytrvale denně přinášejí nové zprávy k tématu. Důrazně se distancují od jakékoli nenávisti, spolupracují s odborníky a dávají prostor diskuzi. Přeji eurabii mnoho nových podporovatelů a otevření očí mnoha lidem v naší zemi ohledně islámu a EU.

Vašek Merhulík, otec dvou dětí

 

 

 

Redakce Eurabia.cz

 

Pokud byste také chtěli přispět, byť i drobnou částkou, naše konto je 670 100 - 220 122 2071 / 6210, mBank, (BRE Bank S.A.), Jugoslávská 1, 120 00 Praha 2 (konto – s nulovými poplatky) nebo klikněte na modrý banner 2 řádky výše nebo kontaktujte Daniela Kotulu na daniel.kotula@cesky-portal.cz, +420 602 128 587 a nebo pokud Vás napadne jakkoliv se zapojit do rozvoje euRABIA.cz, napište nám

3505 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také
Články autora
Průzkum
Souhlasíte s novým světonázorem EU, že Druhou světovou válku rozpoutalo Rusko? Evropský parlament v září kodifikoval povinný světonázor, že Druhou světovou válku rozpoutal Sovětský svaz. Souhlasíte?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď