"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Budoucí muslimský Adolf Hitler: „Kdo si dnes vzpomene na vyvraždění Čechů?“

Autor: Lukáš Lhoťan | Publikováno: 26.7.2015 | Rubrika: Historie
Ilustrace

Adolf Hitler: „Kdo si dnes vzpomene na vyvraždění Čechů?“ Parafrází Hitlerova výroků o Arménech chci zdůraznit, že díky postupné, a většinou společnosti ignorované, islamizaci České republiky se již za několik desetiletí mohou naši potomci dostat do pozice Arménu. Jejichž území okupovali muslimové a které se následně rozhodli muslimové i „vyčistit“ od křesťanů a spáchali tak první holocaust 20 století.   
 
Egyptská historička a novinářka Bat Yeor říká: 
„Genocida Arménů byla džihád. Žádný dhimmi (nemuslim) se na ní nepodílel. Jakkoliv sice mnozí muslimští Turci a Arabové se zločiny nesouhlasili a odmítli se na nich podílet, byly masakry prováděny pouze muslimy a pouze muslimové z nich profitovali – majetek, domy a půda obětí připadla muhájirům (muslimským vystěhovalcům z Balkánu), nemluvě o přidělování ženských a dětských otroků. ... Čtyři stupně likvidace porobeného lidu – deportace, zotročení, násilné konverze a masakry – odpovídají průběhu džihádu, který je veden v dar-alharb od 7. století. Historické záznamy, zvláště od muslimských autorů, podávají detailní popis organizovaných masakrů a deportací zajatců, nucených pochodů, které odpovídají arménské zkušenosti z počátku 20. století.“
 
Přes skutečnost, že arménskou genocidu páchali výhradně muslimové a pouze oni si brali majetek Arménů jako kořist z džihádu proti nepřátelům islámu, našlo se dost obyčejných muslimů, kterým bylo toto barbarské chování proti srsti a snažili se Arménům pomoci. Nebylo jich mnoho, ale je povinností připomenout je jako důkaz toho, že lidskost a odpor k barbarství a nelidskému jednání mají i mnozí muslimové.
 
Tato krátká práce si klade za cíl nejen připomenout sté výročí první průmyslově plánované likvidace nepohodlného národa, která předcházela holocaustu z druhé světové války, ale poukázat i na to, že vrahy Arménů se stali mnohdy obyčejní muslimové, kteří se s nimi dříve přátelili a od nichž by to nikdo nečekal. Jenže volání vůdců Osmanské říše spolu s výzvami muslimských duchovních a touhou po zisku přehlušilo přátelské vztahy a přineslo Arménům smrt, podobně jako se to dnes děje v Egyptě, Iráku, Sýrii či Pákistánu, kde jsou vrahy a mučiteli křesťanských obyvatel právě jejich nejbližší muslimští sousedi.
 
Je třeba si připomínat, že právě neschopnost Evropy a USA zabránit či aspoň potrestat arménskou genocidu byla důvodem, proč Adolf Hitler považoval za reálné provést vyhlazení Židů, Romů a Slovanů. Vždyť sám Hitler, když plánoval vyvraždění Židů, řekl:
„Kdo si dnes vzpomene na masakr Arménů?“
 
Nechci, aby naši potomci vzpomínali na své předky ve zlém, že podcenili problém masového přistěhovalectví. Nechci, aby naši potomci prožili podobné hrůzy z rukou vyznavačů islámu, jako prožili Arméni pod nadvládou muslimů.
 
 
Lukáš Lhoťan 

Je bývalý muslim a autor knih Islám a islamismus v České republice a Arménsky holocaust. Od roku 1998 do roku 2010 spolupracovník předsedy českých muslimů Muneeba Hasana Alrawiho, do roku 2012 člen Muslimské obce v Brně, absolvent poutě do Mekky, vzdělávacích kurzů o islámu saúdskoarabské World Assembly of Muslim Youth, absolvent studijního pobytu v USA The International Visitor Leadership Program (2010). V současné době vede nakladatelství se zaměřením na problematiku islámu.

 
 
 
 

Klíčová slova: islamizace  | šáría  | imigrace  | džihád  | historie  | válka
3654 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Články autora
Průzkum
Do moře se zřítil bombardér s jadernými bombami. Co je pravděpodobnější? Čí je? Otestujte si svůj dez/informační čuch, resp. předpojatost: Do moře se zřítil bombardér s jadernými bombami. Co je pravděpodobnější? Čí je?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď