"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Arabové mají v Teplicích dělat svinčík v parku. Místní na to reagují hromadným venčením psů

Autor: stalo-se.cz | Publikováno: 23.7.2015 | Rubrika: Co píší jinde
Ilustrace

Nespokojenost s tím, jak se na veřejných prostranstvích chovají návštěvníci lázní z arabských zemí, se rozhodli dát najevo originálním způsobem obyvatelé Teplic. Informuje server ParlamentniListy.cz s odkazem na Teplicky.denik.cz.

Přes sociální sítě se domluvili, že v pátek budou hromadně venčit psy v místním parku, ve kterém mají ve zvyku kempovat Arabové.
 
Obyvatelům tohoto severočeského lázeňského města vadí, že se Arabové při kempování chovají hlučně a zanechávají za sebou nepořádek. Prostě, že se chovají jako prasata.
 
Vepři proti psům petardami?
 
První hromadné venčení se uskutečnilo v pátek. Příští má být opět za týden, jak uvádí další pozvánka šířící se po sociálních sítích.
 
Pejskaři si pro svoji akci zvolili pátek 17. července. To byl den, kdy Arabům končil ramadán. Na oslavu si objednali ohňostroj, a to opakovaně i během víkendu. Petardy tak psy v parku vystrašily, jelikož je házeli přímo psům pod nohy.
 
Zdroj: http://www.stalo-se.cz/?p=27307
 

 

Klíčová slova: multikulturalismus  | Česká republika  | islamizace
2532 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Články autora
Průzkum
Ve Francii vyhlášena rekonkvista. Co vy na to? Pravicový prezidentský kandidát Zemmour vyhlásil ve Francii protiimigrantskou rekonkvistu. Co vy na to?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď