"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Multikulturalizmus: Pravda je fatálně těžká a ztrapňující

Autor: -bj- | Publikováno: 17.7.2015 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Po anglojazyčných médiích přinesl o víkendu i polský deník Wprost.pl rozhovor s britským spisovatelem a filozofem Rogerem Scrutonem o jeho knize s názvem „Disappeared” (Zmizelá). Scruton v příběhu na motivy skutečných událostí plasticky popisuje postupující nekompromisní islamizaci britské společnosti jak socio-politicky shora a na britských školách, tak v jejích elementárních buňkách v interakci s masovým příchodem muslimských imigrantů v posledních desetiletích. Reflektuje dnešní situaci zislamizované Velké Británie, kdy se původní Britové i úřady a policie při pomyšlení na tradiční hodnoty třesou před nařčením z rasizmu a xenofobie stejně, jako Německo z přízraku fašizmu.
 
Román „Disappeared” vystavuje na světlo ještě jednu dominantní skutečnost dnešní multikukulturní západní společnosti – a to jsou mladé dívky a ženy, které se stávají stále zranitelnějšími a padají za lovnou kořist znásilňovacím a zotročujícím xenokulturním gangům. Ale ani zde se morální devastace prostitující se západní společnosti nezastavuje. K dovršení plné míry Sodomy již padá a je brutálně atakováno poslední tabu – pedofílie, fenomén šířící se s takovou vehemencí, že již tluče na dveře legitimizace.
 
Nicméně Scruton poukazoval na tento fatální fenomén již před 30 lety, kdy málokdo předvídal, kam levicový koncept potírání tradičních hodnot a instaurování multikulturní společnosti v čele s islámem povede. S kontarproduktivní autocenzurou ohledně islámu a multikulturalizmu však končí i stále více Scrutonových současníků. Byť někteří s tím, že bitva je již ztracena. Každopádně briliatní a vznešenou západní společnost již nastupující generace rodilých Britů nezažije. Procitá do orientální vřavy, ve které si hledá svoje místo a snaží se spíše vachrlatými konstrukcemi dosíci někdejšího levelu splendouru a  důstojnosti, co jejich předkové.
 
 
zdroj:
 
http://www.wprost.pl/ar/508304/Multikulti-nie-dziala
 
http://www.spectator.co.uk/features/9486602/roger-scruton-a-prophet-in-his-own-land
 
http://www.bccatholic.ca/opinion-and-editorial/4943-novel-treats-human-trafficking-in-symphonic-tale-of-abuse-and-healing
 
http://www.telegraph.co.uk/culture/books/bookreviews/11136898/How-To-Be-a-Conservative-by-Roger-Scruton-review-funnily-audacious.html
 
http://www.goodreads.com/book/show/23981537-the-disappeared
 
http://www.bibula.com/?p=81670

Klíčová slova: multikulturalismus  | islamizace  | přistěhovalectví
3685 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také
Výklad Koránu

Základy islámu a jejich výklad

Stručný životopis zakladatele islámu

Islám a terorismus

Súmrak európskej civilizácie - Barbari sa zmocňujú Európy
Islám live
Sledujte nás na Youtube
Články autora
Průzkum
Ve Francii vyhlášena rekonkvista. Co vy na to? Pravicový prezidentský kandidát Zemmour vyhlásil ve Francii protiimigrantskou rekonkvistu. Co vy na to?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
Český obránce Vídně proti Turkům roku 1683