"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Demonstrace ukončená popravou typického Čecha nikomu nevadila

Autor: Lukáš Lhoťan | Publikováno: 10.7.2015 | Rubrika: Co píší jinde
Ilustrace

A tak si kladu otázku, jak by reagovali ti, co s radostí před několika roky věšeli figurínu typického Čecha anebo k tomuto aktu mlčeli, kdyby dnes na demonstraci došlo k pověšení figuríny typického imigranta?

A nevypovídá to i něco o naší společnosti, že zesměšňovat a „hrozit“ šibenicí typickému občanovi, odpůrci imigrace či pravicovému politikovi se smí, ale učinit to vůči táborům zastánců multikulturalismu, masového přistěhovalectví či levicovému politikovi, je okamžitě zle a hovoří se o extremismu?

Celý článek zde.

Lukáš Lhoťan 

Je bývalý muslim a autor knih Islám a islamismus v České republice a Arménsky holocaust. Od roku 1998 do roku 2010 spolupracovník předsedy českých muslimů Muneeba Hasana Alrawiho, do roku 2012 člen Muslimské obce v Brně, absolvent poutě do Mekky, vzdělávacích kurzů o islámu saúdskoarabské World Assembly of Muslim Youth, absolvent studijního pobytu v USA The International Visitor Leadership Program (2010). V současné době vede nakladatelství se zaměřením na problematiku islámu.

2774 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Články autora
Průzkum
Jsou imigranti hybridní zbraní? Litevská ministryně vnitra Bilotaiteová varovala, že imigranti jsou hybridní zbraní. EK přitakala.
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď