"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Zaměstnanec radnice Brno - střed veřejně prohlásil na adresu odpůrcu imigrace a islámu: Konvičko a další, vy jste takové piče

Autor: Redakce | Publikováno: 26.6.2015 | Rubrika: Co píší jinde
Ilustrace

Zastupitel Brno- střed Libor Šťástka na svém profilu na Facebook napsal:
Dnešní zastupitelstvo Brna-střed řeší zajímavou věc. A to velmi zdařilou personální politiku hnutí Žít Brno. To totiž po nástupu do vedení města dosazuje do pracovních pozic mnoho svých členů či sympatizantů. Na úřad Brna-střed byl například 5.ledna přijat pan Daniel Zeman. Nastoupil do svého prvního pracovního poměru v životě, náklady radnice na jeho prac.poměr činí měsíčně necelých 30tis.Kč. Jeho pracovní náplní je správa nových médií,či chcete-li obsluha FB radnice. Z provedené kontroly a mediálního monitoringu jeho aktivit však plyne,že této činnosti se ve své pracovní době věnuje minimálně a až 85% pracovní doby tráví psaním čistě soukromých postů či příspěvků pod hlavičkou Žít Brno. Úřad Brno-střed se zbavuje právníků,dává výpovědi,ale veřejné peníze investuje do trafik pro členy Žít Brno,kteři za ně dělají pro toto hnutí servis,nebo se v práci docela dobře baví..Konec konců, pan Zeman právě zastupitelům přiznal, že "dělá podržtašku panu starostovi"
 
Ukázka jednoho z projevu:
 
Žit Brno je klasický trojský kůň pro multikulturalisty a islamofily k infiltrováni státni správy a samosprávy pod maskou líbivých hesel a volání po aktivistické politice.
 
 

2913 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Články autora
Průzkum
Do moře se zřítil bombardér s jadernými bombami. Co je pravděpodobnější? Čí je? Otestujte si svůj dez/informační čuch, resp. předpojatost: Do moře se zřítil bombardér s jadernými bombami. Co je pravděpodobnější? Čí je?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď