"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Inspirováno Mohammedem: Sexuální násilí

Autor: Lukáš Lhoťan | Publikováno: 14.6.2015 | Rubrika: Glosy
Ilustrace

Se stále větším přílivem muslimských přistěhovalců souvisí i nárůst znásilnění a obtěžování. V Anglii již mají i zkušenosti s organizovaným zneužíváním převážně dospívajících bílých dívek, ale moc se o tom nemluví.

Důvodem je strach z obvinění z rasismu. Společenská tabuizace problému sexuálního násilí ze strany některých muslimů a přistěhovalců vede naopak k tomu, že toto násilí pachatelům dlouhodobě prochází nebo je omlouváno. Právě ona Anglie je příkladem takovéhoto tabuizováni, kdy úřady a policie měly signály o zneužívání dospívajících dívek muslimskými přistěhovalci, ale bály se zasáhnout ze strachu z multikulturních a islámských aktivistů, aby je náhodou tito „pachatelé dobra“ neobvinili z rasismu a islamofobie.

V článku kolegy blogera Zbořila jsem narazil na zajímavou informaci:  „V roce 1975 bylo (ve Švédsku) hlášeno policii 421 znásilnění a v roce 2014 to bylo 6620. To je nárůst o 1472 %. Švédsko je tak nyní na druhém místě na světovém seznamu zemí ve znásilněních.“

Tato „exploze“ sexuálního násilí ve Švédsku s největší pravděpodobnosti souvisí s politikou multikulturalismu, kdy od roku 1975 Švédsko programově podporuje kolonizaci svého území přistěhovalci, převážně z islámských zemí a Afriky.

Je potřeba zdůraznit, že tito přistěhovalci nejsou vždy muslimy a sexuálního násilí se dopouštějí stejnou mírou i afričtí přistěhovalci neislámského původu.

Pokud někdo varuje před sexuálním násilím přistěhovalců z Afriky, tak má smůlu, protože k tomu již v České republice dochází a nedělají to pouze muslimové! 

Například v roce 2011 v Jihlavě skupina nemuslimských Afričanů znásilnila hromadně studentku. Dostali za to od českého soudu pouze podmínku. Podle novinářů tvrdili někteří lidé u soudu, že si dívka za znásilnění mohla vlastně sama, protože se chovala vyzývavě. Podrobnosti zde.

Důvody proč přistěhovalci z Afriky páchají znásilnění a sexuální útoky v Evropě jsou různé, velkou roli asi hraje fakt, že v jejich kulturách je jinak vnímáno postaveni ženy a liberálně se chovající Evropanky pak vnímají mnozí z nich jako „kurvy“ či „děvky“ co se nabízejí zdarma.

Naopak téma sexuálního násilí, a sexu všeobecně, v islámském světě souvisí s postavou zakladatele islámu Mohammeda a je dosti kontroverzní.

Na toto téma hovoří egyptský kněz Zakaria Botros ve svých přednáškách, česky jsou na Idnes.cz zde, a jeho studium tohoto tématu je opravdu šokující. Mnoho z věcí, které jsou na téma sexu v islámských sbírkách příběhu o Mohammedovi, jsou dosti vulgární a z našeho pohledu zvrácené.

 Jenže právě to, že chování Mohammeda, je považováno ortodoxními muslimy za vzor chování pro všechny muslimy je možná i příčinou sexuálního násilí a obtěžováni ze strany některých muslimských přistěhovalců.

Příběhy o chování Mohammeda v islámských svatých knihách jsou mnohdy neznámy i mnohým muslimů, ale naopak těm znalým mohou způsobovat snížení sexuálních zábran. Proto si myslím, že pro nás není problém jen islámská imigrace, ale i šíření ortodoxního islámu mezi evropskými muslimy.

Co říkají islámské posvátné texty o vztahu Mohammeda k sexu?
Alláh dovolil Mohammedovi požadovat sex po jakékoliv ženě
Mohammed měl sexuální touhu po intimním kontaktu s dětmi
Mohammmed provozoval sexuální intimnosti s muži
Mohammed projevoval transsexuální sklony
Mohammed znásilňoval manželky poražených nepřátel
Mohammed dovolil svým věrným znásilnění žen poražených nepřátel

A mnoho podobných sexuálních „mravů“ zakladatele islámu je jistě inspiraci muslimským násilníkům.
Zdrojem výše uvedených informací jsou přednášky Zakaria Botrose.

Česky dostupné zde.

Klíčová slova: multikulturalismus  | islamizace  | Lhoťan
2714 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Norové jsou v šoku. Statistiky úřadů potvrdily vysokou kriminalitu muslimských uprchlíkůŽIDÉ A KŘESŤANŠTÍ SIONISTÉ: VŘELÉ DĺKY PREZIDENTU TRUMPOVI A JEHO ADMINSTRATIVĚVánoce na ... krvi. O vlásek: DánskoTurecko se připravuje na vpád do LibyeV zájmu klimatu: Zrušme kapitalizmus!

ePortal.cz

Čtenáři a přátelé Eportalu, podpořte nás prosím, nebo ukončíme činnostProdej kovů ze státních hmotných rezerv je naším bezpečnostním ohrožením.

euPortal.cz

Každý občan ČR včetně dětí zřejmě dá na uhlíkovou neutralitu přes 60 tisíc korun ročně, po dobu dvaceti let, plyne z vládních dokumentů a výroku premiéra BabišeUvědomělé „neziskové“ děti brzy zastoupí před tabulí ideově závadné učitele. K čemu by měli naslouchat nějakému bílému heterosexuálnímu učiteli matematiky, který neklečí před Gretou Thunbergovou

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Mám pro premiéra Babiše dvě zprávyTa nejhrubší protiruská propaganda v České televizi... Aneb právo Krymu na odtržení od Ukrajiny

ParlamentniListy.cz

Velké dusno kolem Petra Pavla: Novinář vypustil na veřejnost, co prý dělal za komunistů. A generál bouchl do stoluPovedlo se to, nebyl v tom Havel. Jinde kradli víc. Jenom ten Bakala... Docent Ševčík o devadesátkách
Články autora
Průzkum
Obáváte se masové imigrační vlny z Balkánu? Německý ministr vnitra Seehofer prohlásil, že se obává desetitisíců imigrantů z Balkánu a alarmoval Evropskou komisi. Obáváte se taky?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď