"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Nové Švédsko. Počet znásilnění se za jediný rok zvýšil o 11%

Autor: 10news.cz | Publikováno: 18.5.2015 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

V posledních letech Švédsko přijímá statisíce muslimských uprchlíků, s čímž se pojí všeobecné násilí a sexuální obtěžování nemuslimů – traumata i prolévání krve.

"Když dojde na zločince, statistiky týkající se etnik a víry ve Švédsku - zemi s pravděpodobně nejrychleji rostoucím podílem muslimů - neexistuje. Riziko znásilnění během jednoho života ženy žijící ve Švédsku je 1:4, což je srovnatelné s jakoukoliv jinou zemí, na kterou muslimové útočí. Pokud jde o míru znásilnění, Švédsko je ve válečném stavu. Pokud chceme mít ponětí o tom, kdo každoročně páchá tato znásilnění a i jiné druhy sexuálního obtěžování, obraťme se na další skandinávskou zemi,jež se Švédskem sousedí a je mu nejpodobnější - na Norsko. V Oslu 100% všech znásilnění za posledních 5 let spáchali imigranti z mimozápadních zemí.

V norském Stavangeru imigranti spáchali 90% všech znásilnění. 

V roce 2013 bylo hlášeno 17 400 sexuálních trestných činů.....nyní je hlášeno jen 23%.

(Graf ukazuje přímou úměru mezi počtem imigrantů a případů znásilnění. Šedé sloupce: imigranti. Červená křivka: ohlášená znásilnění (nyní 6700))


Přeloženo ze švédského státního úřadu pro statistiku, Bra:

V roce 2014 bylo hlášeno 260 000 trestných činů proti osobám, což je o 4% více, než v roce 2013 (o 10 500 nahlášených trestných činů více).

Trestné činy v souvislosti s přepadením vzrostly o 4% (o 2950 trestných činů více).

Nejpočetnější jsou záznamy o přepadení žen ve věku od 18 let a o zneužití dětí mezi 7. a 14. rokem.

V porovnání s rokem 2013 se tyto druhy trestné činnosti v roce 2014 zvýšily o 1400 (+ 5%) případů u žen a o 1090 (+ 12%) u dětí.

Násilné činy sice vzrostly o 5%: na 51 000 případů. Nejvíce nahlášených je proti ženám a mužům starším 18 let: 1170 a 920 trestných činů (6 resp. 5%). Počet hlášených znásilnění však stoupl o 11% na 6700 případů.

Klíčová slova: multikulturalismus  | islamizace  | přistěhovalectví
4200 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Nebude rád: Charlie Hebdo vyšel s karikaturou ErdoganaArméni zveřejnili svědectví syrského islamisty o výcviku teroristů v TureckuKadyrov: Macron je terorista číslo jedna!Dienstbier: Česko dokáže přijmout až 15 tisíc uprchlíků. Může je aktivně oslovovat v zemích, odkud přicházejíZa podřezaného francouzského učitele před švédským parlamentem "pietně" spálen Korán

ePortal.cz

Motivace některých dnes hodně slyšitelných kovidových alarmistů je velmi sporná, ne-li rovnou cynicky sobeckáKoronavirus v přímém přenosu

euPortal.cz

Stigma ‚bílého privilegia‘ a ‚toxické maskulinity‘ poškozuje kluky z bílé pracující třídyProsím, pomozte

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Na východní frontě chaos. Obávám se, že v letošním roce musíme počítat jen s těmi nejhoršími scénáři. Na Východě, na Západě, i u nás domaNepodmíněný příjem? – Cesta do pekel

ParlamentniListy.cz

Česko selhává. Blahobyt? Je to jinak. Analytik Štefec o posledních 30 letechDůchodce zavřít doma! Žádné večírky, jinak hrozí: Z oslavy narozenin do márnice
Články autora
Průzkum
U imigrantské kriminality pachatele radši zatajovat? V případě ubití francouzského řidiče MHD imigranty média striktně neuvádí, že šlo o imigranty. Váš názor?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď