"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Dnešní Itálie pod náporem imigrantů

Autor: Petr Hampl | Publikováno: 2.5.2015 | Rubrika: Glosy
Ilustrace

Mluvil jsem dnes s chlápkem, co byl před pár dny v jižní Itálii, takže to mám z první ruky. A trochu jinak než v médiích. Lidé z městeček utíkají, vesničané stavějí improvizované barikády kolem svých vesnic a shánějí všechno, z čeho se dá střílet. Ve volném prostoru se pohybují tisíce černých a snědých mladých mužů, které nikdo neudrží ve sběrných táborech a netváří se vůbec přátelsky.

K čemu je těm lidem, že léta platili daně, aby seskládali miliardy na vybavení ozbrojených sil. Mají dnes stíhačky a jiné hračky, se kterými si mohou vytřít (víte co). A na ty lidi se vláda úplně vykašlala, dokonce jim aktivně vozí další a další agresory. Ale nedivte se tomu. Víte někdo o jednom jediném případu, kdy se státní byrokracie do něčeho pustila a dopadlo to jinak?

Tím se dostáváme k tomu, co se snažím vyjádřit už několik měsíců a co nedávno daleko přesněji a konkrétněji napsal Tomáš Pajonk. Potřebujeme regionální domobranu. Už včera bylo pozdě začít cvičit. Hlavně si nedělejme iluze, že nás se to nedotkne. Příchod té hordy do českých zemí je spíš otázkou měsíců než roků.

 

Klíčová slova: multikulturalismus  | islamizace  | přistěhovalectví  | Itálie
4778 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také
Výklad Koránu

Základy islámu a jejich výklad

Stručný životopis zakladatele islámu

Islám a terorismus

Súmrak európskej civilizácie - Barbari sa zmocňujú Európy
Islám live
Sledujte nás na Youtube
Články autora
Průzkum
Je znásilňovač s penisem žena? Britská policie podle nové metodiky bude vést ve statistice znásilňovače s penisem jako ženy, pokud se za ženu prohlásí. Co vy na to?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
Český obránce Vídně proti Turkům roku 1683