"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Babišistán, Putinistán a Islamistán? letní škola OI 2015!

Autor: -bj- | Publikováno: 30.4.2015 | Rubrika: Pozvánka
Ilustrace

Letní škola OI pro studenty středních a vysokých škol let proběhne letos v posledním srpnovém týdnu (23-28.8.2015) jako obvykle na Erlebachově boudě v Krkonoších. Téma letošního ročníku je “Babišistán, Putinistán a Islamistán aneb dobré časy už nadobro skončily?” a bude se tedy věnovat hlavním nebezpečím , kterým čelí česká i evropská svobodná společnost

Budeme  probírat krizi na Ukrajině a revitalizaci mocenského postavení Ruska, krizi politiky a tradičních stran v ČR. vzestup Islámského státu, budoucnost euroatlantických vazeb, krizi na jihu Evropy i dilemata, která přináší svoboda slova v multietnické společnosti.

Těšit se můžete a přednášky, filmové projekce i panelové diskuse. Mezi účastníky zavítá RomanJoch, ředitel Občanského institutu, Martin Kovář, prorektor UK, novinář Jindřich Šídlo,  AlexandrVondra, bývalý vicepremiér a ministr obrany, soudce nejvyššího správního soudu Karel Šimka či Mojmír Hampl, guvernér České národní banky. Nebudou chybět expremiér Mirek Topolánek, komentátor  Jan Fingerland (Český rozhlas), Tomáš Hudeček, bývalý pražský primátor,  Lenka Zlámalová, Daniel Kaiser a Martin Weiss z týdeníku Echo nebo analytik evropské legislativy Ondřej Krutílek z Centra pro studium demokracie a kultury,  Matyáš Zrno, bývalý šéf české mise v afghánském Logaru či Otakar Foltýn, důstojník generálního štábu.

Klíčová slova: pozvánka  | Česká republika
2641 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také
Výklad Koránu

Základy islámu a jejich výklad

Stručný životopis zakladatele islámu

Islám a terorismus

Súmrak európskej civilizácie - Barbari sa zmocňujú Európy
Islám live
Sledujte nás na Youtube
Články autora
Průzkum
Je znásilňovač s penisem žena? Britská policie podle nové metodiky bude vést ve statistice znásilňovače s penisem jako ženy, pokud se za ženu prohlásí. Co vy na to?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
Český obránce Vídně proti Turkům roku 1683