"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Paradoxy české politiky: Včera hájila muslima ve straně dnes jde v čele českého antiislámu

Autor: Lukáš Lhoťan | Publikováno: 29.4.2015 | Rubrika: Glosy
Ilustrace

Poslední měsíce se výraznou tváři hnutí Islám v České republice nechceme, stává doposud neúspěšná politička Jana Volfová. Volfová teď vystupuje s tak proti muslimskou rétorikou, že by se za ni možná styděl i Gert Wilders nebo Le Pen. Přitom není to tak dávno, co Volfová hájila kandidaturu muslimského kandidáta za její blog i to, že jej sponzorovali muslimové.

Ti co můj blog sledují dlouhodobě tuší o čem hovořím. Jde o kauzu ve své době předního českého konvertity k islámu Libora Matouše, který kandidoval za stranu v jejímž vedení tehdy stála i Jana Volfová. 

Tehdy na to, že pan Libor Matouš je nejen kandidátem strany Jany Volfové, ale i praktikujícím předním muslimem z brněnské mešity poprvé upozornila exmuslimka Pavlina Bitárová. Pan Matouš to vše popřel a tvrdil, že jde o lži. Tehdy se jej vehementně zastala i Jana Volfová. 

Když jsme zveřejnil důkazy o tom, že kandidát strany Jany Volfové lže a je aktivní mezi muslimy, tak mi bylo vyhrožováno soudem a pan Matouš opravdu podal žalobu na to, že muslim nikdy nebyl. Soudu jsme předložil důkazy, že muslimem byl a on žalobu stáhl.Podrobnosti v blogu zde.

O kauze psal i jeden z bývalých adminu IvČRN zde.

Jana Volfová tehdy v brněnském deníku Rovnost na otázku co říka napřítomnost muslima na kandidátce její strany řekl:
„Libora znám osobně, znám i jeho skvělou ženu a vím, že se rozhodně jako muslim nechová. Ano obchodoval s touto komunitou,ale to přece dělají všichni. To, co o něm píše pan Lhoťan, sám bývalý muslim, je k smíchu. Pan Lhoťan se teď staví jako veliký křesťan,ale víte, já jsem praktikující katolička, byla jsem ve víře vychována, chodila jsem na námoženství v době, kdy to bylo velmi zle vnímáno, a právě proto si troufnu říci, že pan Lhoťan prostě nemůže být skutečný křesťan, vždyt ten lidi miluje a odpouští. Ne fananticky nenávidí a mstí se komukoliv a za cokoliv. Prostě víra je láska k lidem alepoň tak jí vnímám já.“

Osobně mi je jedno, že paní Volfová si hraje na soudce a znalce lidské duše. Spíše mně zaráží to, že dokud zde byla šance na zvolení Matouše do zastupitelstva Brna a muslimové dávali peníze na volební kampaň, tak se za jejich člověka bila jako lev. Ale teď ji svitla šance na antiislámské scéně, tak se zase bije jako lev proti muslimům.

Jenže Libora Matouše nezvolili a muslimské prameny vyschly. A tak dnes Jana Volfová je ve vedení Islám v České republice nechceme a dělá přesně to z čeho obviňovala mne – fanaticky nenávidí muslimy a šíři o nich i totální nesmysly, jen aby se v budoucnu asi dostala zpět k poltickému korýtku. Postoj současného vedení IvĆRN k Janě Volfové komentovat nebudu, oni vědí mnohem více podrobnosti o tom, jak to s Liborem Matoušem bylo a pokud jim politik s chováním Jany Volfové nevadí, tak je to jejich problém.

Tedy mne osobně by zajímalo, jak před antiislamisty Jana Volfová obhájila to, že dříve sice vystupovala protimuslimsky, ale zároveň měla muslima a vlastně i muslimské peníze ve straně? Copak je tak „nerozumná“, že si Pavlinou Bitarovou a mnou zveřejněné informace, zvukové záznamy a fotografie neověřila?

Na druhou stranu se jistě muselo něco pohnout v jejím křesťanském srdci, když dnes hlásá veřejně nenávist vůči muslimům a bubnuje proti nim …. 

 

ČSSD se Jany Volfové zbavila z volební listiny s tímto důvodem: 

V březnu 2004 totiž předsednictvo ČSSD Volfovou vyškrtlo z kandidátky listiny na Vysočině, oficiálně pro podezření z finančních nesrovnalostí na střední škole, kde působila jako ředitelka.

Idnes.cz o celé kauze psala v těchto článcích:

Ve škole se ztrácely miliony
Podivné hospodaření exposlankyně

Jana Volfová podporuje i aktivity Přátel Ruska v ČR. Například vystoupila na jejich shromáždění před Pražským hradem, podrobnosti zde.

Ukázka přepisu dotazu a odpovědi Jany Volfové pro Brněnský deník z 17 října 2013

article_photo


Volební videoklip Jany Volfové proti islámu, tedy jejimi slovy „víra je láska k lidem“.

 

A zde jsme všichni pěně pohromadě, Matouš, Alrawi, Bader a já. Matouš číslo dvě strany Jany Volfové v Brně, Alrawi hlavní kontakt Saúdu v ČR, Bader hlavni kontakt Kuvajťanů a já český infiltrátor mezi nimi na Matoušové svatbě.

article_photo(blog.idnes.cz)

  

Klíčová slova: Česká republika  | islamizace  | džihád
3421 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také
Výklad Koránu

Základy islámu a jejich výklad

Stručný životopis zakladatele islámu

Islám a terorismus

Súmrak európskej civilizácie - Barbari sa zmocňujú Európy
Islám live
Sledujte nás na Youtube
Články autora
Průzkum
Měla by Británie vrátit Argentině Malvíny a Rusko Ukrajině Krym? Letos uplyne 40 od britsko-argentinské války o Malvíny (Falklandy). Měla by Británe Malvíny vrátit Argentině, tak jak požaduje vrácení Krymu Ruskem Ukrajině?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
Český obránce Vídně proti Turkům roku 1683