"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Paradoxy české politiky: Včera hájila muslima ve straně dnes jde v čele českého antiislámu

Autor: Lukáš Lhoťan | Publikováno: 29.4.2015 | Rubrika: Glosy
Ilustrace

Poslední měsíce se výraznou tváři hnutí Islám v České republice nechceme, stává doposud neúspěšná politička Jana Volfová. Volfová teď vystupuje s tak proti muslimskou rétorikou, že by se za ni možná styděl i Gert Wilders nebo Le Pen. Přitom není to tak dávno, co Volfová hájila kandidaturu muslimského kandidáta za její blog i to, že jej sponzorovali muslimové.

Ti co můj blog sledují dlouhodobě tuší o čem hovořím. Jde o kauzu ve své době předního českého konvertity k islámu Libora Matouše, který kandidoval za stranu v jejímž vedení tehdy stála i Jana Volfová. 

Tehdy na to, že pan Libor Matouš je nejen kandidátem strany Jany Volfové, ale i praktikujícím předním muslimem z brněnské mešity poprvé upozornila exmuslimka Pavlina Bitárová. Pan Matouš to vše popřel a tvrdil, že jde o lži. Tehdy se jej vehementně zastala i Jana Volfová. 

Když jsme zveřejnil důkazy o tom, že kandidát strany Jany Volfové lže a je aktivní mezi muslimy, tak mi bylo vyhrožováno soudem a pan Matouš opravdu podal žalobu na to, že muslim nikdy nebyl. Soudu jsme předložil důkazy, že muslimem byl a on žalobu stáhl.Podrobnosti v blogu zde.

O kauze psal i jeden z bývalých adminu IvČRN zde.

Jana Volfová tehdy v brněnském deníku Rovnost na otázku co říka napřítomnost muslima na kandidátce její strany řekl:
„Libora znám osobně, znám i jeho skvělou ženu a vím, že se rozhodně jako muslim nechová. Ano obchodoval s touto komunitou,ale to přece dělají všichni. To, co o něm píše pan Lhoťan, sám bývalý muslim, je k smíchu. Pan Lhoťan se teď staví jako veliký křesťan,ale víte, já jsem praktikující katolička, byla jsem ve víře vychována, chodila jsem na námoženství v době, kdy to bylo velmi zle vnímáno, a právě proto si troufnu říci, že pan Lhoťan prostě nemůže být skutečný křesťan, vždyt ten lidi miluje a odpouští. Ne fananticky nenávidí a mstí se komukoliv a za cokoliv. Prostě víra je láska k lidem alepoň tak jí vnímám já.“

Osobně mi je jedno, že paní Volfová si hraje na soudce a znalce lidské duše. Spíše mně zaráží to, že dokud zde byla šance na zvolení Matouše do zastupitelstva Brna a muslimové dávali peníze na volební kampaň, tak se za jejich člověka bila jako lev. Ale teď ji svitla šance na antiislámské scéně, tak se zase bije jako lev proti muslimům.

Jenže Libora Matouše nezvolili a muslimské prameny vyschly. A tak dnes Jana Volfová je ve vedení Islám v České republice nechceme a dělá přesně to z čeho obviňovala mne – fanaticky nenávidí muslimy a šíři o nich i totální nesmysly, jen aby se v budoucnu asi dostala zpět k poltickému korýtku. Postoj současného vedení IvĆRN k Janě Volfové komentovat nebudu, oni vědí mnohem více podrobnosti o tom, jak to s Liborem Matoušem bylo a pokud jim politik s chováním Jany Volfové nevadí, tak je to jejich problém.

Tedy mne osobně by zajímalo, jak před antiislamisty Jana Volfová obhájila to, že dříve sice vystupovala protimuslimsky, ale zároveň měla muslima a vlastně i muslimské peníze ve straně? Copak je tak „nerozumná“, že si Pavlinou Bitarovou a mnou zveřejněné informace, zvukové záznamy a fotografie neověřila?

Na druhou stranu se jistě muselo něco pohnout v jejím křesťanském srdci, když dnes hlásá veřejně nenávist vůči muslimům a bubnuje proti nim …. 

 

ČSSD se Jany Volfové zbavila z volební listiny s tímto důvodem: 

V březnu 2004 totiž předsednictvo ČSSD Volfovou vyškrtlo z kandidátky listiny na Vysočině, oficiálně pro podezření z finančních nesrovnalostí na střední škole, kde působila jako ředitelka.

Idnes.cz o celé kauze psala v těchto článcích:

Ve škole se ztrácely miliony
Podivné hospodaření exposlankyně

Jana Volfová podporuje i aktivity Přátel Ruska v ČR. Například vystoupila na jejich shromáždění před Pražským hradem, podrobnosti zde.

Ukázka přepisu dotazu a odpovědi Jany Volfové pro Brněnský deník z 17 října 2013

article_photo


Volební videoklip Jany Volfové proti islámu, tedy jejimi slovy „víra je láska k lidem“.

 

A zde jsme všichni pěně pohromadě, Matouš, Alrawi, Bader a já. Matouš číslo dvě strany Jany Volfové v Brně, Alrawi hlavní kontakt Saúdu v ČR, Bader hlavni kontakt Kuvajťanů a já český infiltrátor mezi nimi na Matoušové svatbě.

article_photo(blog.idnes.cz)

  

Klíčová slova: Česká republika  | islamizace  | džihád
2768 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Bičování mužů a žen za nemanželský sex v Indonésií. Brzy i v Evropě? Francouzský stát podporuje islamizaci formou propagace muslimské kultury ...Orbán elegantně setřel notorického opilce a šéfa EU: Lucembursko? A co ten národ dokázal? Na co může být hrdý?Socialisté s vedením EU otevřeli italské přístavy a již mají úspěšné výsledky: Nový africký uprchlík zneužil desetiletou holčičkuPoliticky nekorektní vtipy o islámu, migraci a EU aneb Již brzy zakázané a trestné?

ePortal.cz

Glosy: O zahraniční politice a Andrejově beztrestnostiNaděje pro Izrael? Švédská ministryně zahraničí Margot Wallström odstupuje

euPortal.cz

Ukazuje se, že fanatická feministická genderistická neomarxistická ideologie škodí samotným ženám. Muži se v důsledku kampaně #MeToo proti sexuálnímu obtěžování stále více zdráhají spolupracovat se ženamiPomozte, prosím, bránit Vaše blízké, Vaše domovy a naši vlast

FreeGlobe.cz

Němečtí vědci tvrdí, že lidské rasy neexistují. Vede je k tomu věda nebo náboženství politické korektnosti?Černý raper integrovaný v Evropě vyzývá k zotročení a zabíjení bělochů (+ video)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Krutá nemoc Karel Gotta. Pražská kavárna a ubožáci na FB si mohou opět do mistra kopnoutJako republika jsme Koněva prohráli

ParlamentniListy.cz

Ekonomka brutálně nachytala Schwarzenberga kvůli Kosovu. Pane kníže, tohle se fakt nepovedlo Že Babiše chtěli vydat dva měsíce před volbami, to opravdu není náhoda. Jiřímu Čunkovi kauza Čapí hnízdo potvrdila vlastní šílené zkušenosti se státními zástupci
Články autora
Průzkum
Volte s Němci! V Německu začínají 1. září volby do zemských parlamentů-sněmů. Obávaným looserem je merkelovská CDU a favoritem protiimigrační AfD. Koho byste volili Vy?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď