"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Policie vyšetřuje původ peněz zabavených v českých mešitách!

Autor: Redakce | Publikováno: 14.4.2015 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Web Neovlivni.cz zveřejnil informaci, že česká policie pátrá po původu velkých finančních hotovostí zajištěných loni při zásahu v pražských mešitách. Policie má podezření, že peníze měly směřovat k teroristům v Sýrii a Iráku! 

Neovlivni.cz píše:

Obviněným sice zůstává jen Vladimír Sáňka za vydání kontroverzní knihy o islámu, policie  se nyní zaměřila na stovky tisíc v hotovosti, které během razie našla. Peníze měly podle detektivů namířeno do Sýrie, kde část území kontroluje teroristický Islámský stát. Výslechy v kauze Sáňka tak policie v posledních týdnech podle zjištění Neovlivní.cz soustředí v podstatě na jediné: neměly nalezené statisíce skončit v rukou bojovníků Islámského státu?

Celý článek zde.

Policie v pražských mešitách zasahovala na základě podnětu a informací poskytnutných spolupracovníkem webu Eurabia.cz a bývalým muslimem Lukášem Lhoťanem. 

Lukáš Lhoťan podrobněji o podezřelých finančních tocích a aktivitách kolem českých mešit, píše i ve své knize Islám a islamismus v České republice zde.

Klíčová slova: Česká republika  | islamizace  | terorismus
3123 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Články autora
Průzkum
Podpořili byste výstavbu plotu proti imigrantům? Výstavba plotu proti imigrantům má v Polsku jednoznačnou podporu občanů. Podpořili byste takový plot i vy?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď