"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Podle výzkumu amerického institutu Pew Research Center do roku 2050 bude žít v Evropě téměř dvakrát více muslimů než nyní

Autor: ParlamentniListy.cz | Publikováno: 12.4.2015 | Rubrika: Co píší jinde
Ilustrace

ParlamentníListy.cz se zeptaly politiků, co tomu říkají, zda to považují za pozitivní či negativní trend, jestli by to měla Česká republika přijmout, nebo by se proti tomu měla bránit – popřípadě jak.

Tato otázka patrně netrápí vládní představitele. Na dotaz neodpověděli premiér a předseda ČSSD Bohuslav Sobotka, vicepremiér a předseda hnutí ANO Andrej Babiš ani první místopředseda ČSSD a ministr vnitra Milan Chovanec, který má otázku imigrace v gesci. Nereagoval ani nikdo z vedení ODS včetně předsedy ODS Petra Fialy či Jana Zahradila a dalších místopředsedů.

Bez dětí nemáme v současné podobě Evropy budoucnost

Předseda KDU-ČSL a vicepremiér Pavel Bělobrádek ale na otázku odpověděl. „Nepřekvapuje mě to, potvrzuje to výrok, že dobudou Evropu dělohami svých žen. Jediná cesta je odvrácení Evropy od kultury smrti a hedonismu ke kořenům a kultuře života. Bez dětí nemáme v současné podobě Evropy budoucnost,“ uvedl pro ParlamentníListy.cz Bělobrádek.

 

Klíčová slova: EU  | multikulturalismus  | islamizace  | přistěhovalectví
2498 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také
Výklad Koránu

Základy islámu a jejich výklad

Stručný životopis zakladatele islámu

Islám a terorismus

Súmrak európskej civilizácie - Barbari sa zmocňujú Európy
Islám live
Sledujte nás na Youtube
Články autora
Průzkum
Měla by Británie vrátit Argentině Malvíny a Rusko Ukrajině Krym? Letos uplyne 40 od britsko-argentinské války o Malvíny (Falklandy). Měla by Británe Malvíny vrátit Argentině, tak jak požaduje vrácení Krymu Ruskem Ukrajině?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
Český obránce Vídně proti Turkům roku 1683