"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Alláhu akbar, Putin! Muslimové s Putinem proti EU a USA

Autor: Lukáš Lhoťan | Publikováno: 9.3.2015 | Rubrika: Glosy
Ilustrace

Ano, není to vtip. Po internetu koluje video na kterém Kremlu a Putinovi věrný vůdce Čečenska Ramzan Kadyrov oslavuje Vladimira Putina za pokřiku Alláhu akbar!

Níže uvedený videoklip je jasnou ukázkou toho, že rozjíždějící se celosvětový konflikt není pouze střetem islámu proti nemuslimům, ale také střetem, v němž na jedné straně stojí lidé všech vyznání podporující Západ a na druhé lidé různých vyznání podporující Rusko.

A tak na straně Ruska najdete sekulárního diktátora Asada, šíitský Írán, súfistického Kadyrova z Čečenska, pravoslavné kněze z různých evropských zemí nebo sunnitský Egypt.

Naopak na straně Západu je sunnitská Saúdská Arábie, islámští teroristé z Kavkazu, homosexuálové z Ruska, tatarští nacionalisté či krymští komunisté.

Když sleduji vyhrocující se konflikt mezi Západem a Ruskem a to, jak oba systémy využívají muslimy pro své cíle, tak si říkám, abychom nedopadli jako Perská a Byzantská říše. I ve své knize Islám a islamismus v České republice (podrobnosti zde), popisuji, jak si islamisté podporující islamisty bojující proti Rusku našli zázemí kolem pražské mešity.

Ramzan Kadyrov na videu provolává: „as salam alejkum … Amerika a Evropa … ekonomická válka … náš národní vůdce Vladimir Putin, Alláhu akbar!“ A dav muslimských bojovníků volá Alláhu akbar!

Ukázka z výcviku muslimských vojáků Ruské federace uvedena ve videu ukazuje, že to určitě budou tihle muslimští bojovníci, co nás přijdou zachránit do Evropy před islamizaci, že?

Videoukázka, která určitě stojí za to ….

 

 

 
 

Klíčová slova: multikulturalismus  | islamizace
3549 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Po vyhlášení Rekonkvisty Zemmourem, nezůstává pozadu ani Le PenováVyužíváte Spotify? Posíláte jim peníze? A víte, že tím podporujete války, diktatury a násilí?Česka vláda se potichu připravuje na cenzuru ve jménu boje proti desinformacímProč Západ tak touží po vyvolání dojmu o ruském útoku? Aby ospravedlnil vlastní útok na Rusko?Rozdíl mezi desinformací a realitou je pár měsíců, aneb jak nám tvrdili, že vakcinace nebude povinná

ePortal.cz

Věrně sloužil komunistům a dnes věrně slouží eurohujerům, nový ministr chce rozbíjet V4Jak Němci a Ukrajinci přinášeli civilizaci do Ruska - mučení a totální vyhlazení židů s Rusy

euPortal.cz

Český Portál i EUportal ukončují ke konci roku svou činnost a vydávání článkůRusko je dnes svobodnější než „svobodný svět“

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Na co všechno mají propagandisté ČT žaludekMezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizace

ParlamentniListy.cz

Green Deal může rozložit celou EU. Rusko svou hloupostí sbližujeme s Čínou, varuje Václav CílekZápad by nás s Ruskem klidně vyměnil, kdyby od něj něco potřeboval. Lekce reálpolitiiky od Lukáše Visingra
Články autora
Průzkum
Do moře se zřítil bombardér s jadernými bombami. Co je pravděpodobnější? Čí je? Otestujte si svůj dez/informační čuch, resp. předpojatost: Do moře se zřítil bombardér s jadernými bombami. Co je pravděpodobnější? Čí je?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď