"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Alláhu akbar, Putin! Muslimové s Putinem proti EU a USA

Autor: Lukáš Lhoťan | Publikováno: 9.3.2015 | Rubrika: Glosy
Ilustrace

Ano, není to vtip. Po internetu koluje video na kterém Kremlu a Putinovi věrný vůdce Čečenska Ramzan Kadyrov oslavuje Vladimira Putina za pokřiku Alláhu akbar!

Níže uvedený videoklip je jasnou ukázkou toho, že rozjíždějící se celosvětový konflikt není pouze střetem islámu proti nemuslimům, ale také střetem, v němž na jedné straně stojí lidé všech vyznání podporující Západ a na druhé lidé různých vyznání podporující Rusko.

A tak na straně Ruska najdete sekulárního diktátora Asada, šíitský Írán, súfistického Kadyrova z Čečenska, pravoslavné kněze z různých evropských zemí nebo sunnitský Egypt.

Naopak na straně Západu je sunnitská Saúdská Arábie, islámští teroristé z Kavkazu, homosexuálové z Ruska, tatarští nacionalisté či krymští komunisté.

Když sleduji vyhrocující se konflikt mezi Západem a Ruskem a to, jak oba systémy využívají muslimy pro své cíle, tak si říkám, abychom nedopadli jako Perská a Byzantská říše. I ve své knize Islám a islamismus v České republice (podrobnosti zde), popisuji, jak si islamisté podporující islamisty bojující proti Rusku našli zázemí kolem pražské mešity.

Ramzan Kadyrov na videu provolává: „as salam alejkum … Amerika a Evropa … ekonomická válka … náš národní vůdce Vladimir Putin, Alláhu akbar!“ A dav muslimských bojovníků volá Alláhu akbar!

Ukázka z výcviku muslimských vojáků Ruské federace uvedena ve videu ukazuje, že to určitě budou tihle muslimští bojovníci, co nás přijdou zachránit do Evropy před islamizaci, že?

Videoukázka, která určitě stojí za to ….

 

 

 
 

Klíčová slova: multikulturalismus  | islamizace
2924 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Orbán elegantně setřel notorického opilce a šéfa EU: Lucembursko? A co ten národ dokázal? Na co může být hrdý?Socialisté s vedením EU otevřeli italské přístavy a již mají úspěšné výsledky: Nový africký uprchlík zneužil desetiletou holčičkuPoliticky nekorektní vtipy o islámu, migraci a EU aneb Již brzy zakázané a trestné?Heslo Evropského parlamentu: "Národní suverenita je kořenem nejhroznějšího zla naší doby."Poslanec SPD a zkušený ex-diplomat Kobza analyzuje krizi kolem útoků na saúdskoarabskou rafinerií

ePortal.cz

Glosy: O zahraniční politice a Andrejově beztrestnostiNaděje pro Izrael? Švédská ministryně zahraničí Margot Wallström odstupuje

euPortal.cz

Pomozte, prosím, bránit Vaše blízké, Vaše domovy a naši vlastŘada výzkumů shodně ukazuje, že v evropských zemích s každou další generací klesá IQ, a to i když je zohledněna imigrace. Evropská civilizace: Jako přežrané myši?

FreeGlobe.cz

Černý raper integrovaný v Evropě vyzývá k zotročení a zabíjení bělochů (+ video)Špiclovali Židi Trumpa a nasadili na něj odposlechy?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Krutá nemoc Karel Gotta. Pražská kavárna a ubožáci na FB si mohou opět do mistra kopnoutJako republika jsme Koněva prohráli

ParlamentniListy.cz

Murínův nářez: Zeman věděl, čím Srby potěší. Kosované sami chápou, že jsou umělým státem kvůli základně USABomba: Babiš navrhuje zrušit poplatek pro ČT. V tomto případě…
Články autora
Průzkum
Volte s Němci! V Německu začínají 1. září volby do zemských parlamentů-sněmů. Obávaným looserem je merkelovská CDU a favoritem protiimigrační AfD. Koho byste volili Vy?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď