"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Alláhu akbar, Putin! Muslimové s Putinem proti EU a USA

Autor: Lukáš Lhoťan | Publikováno: 9.3.2015 | Rubrika: Glosy
Ilustrace

Ano, není to vtip. Po internetu koluje video na kterém Kremlu a Putinovi věrný vůdce Čečenska Ramzan Kadyrov oslavuje Vladimira Putina za pokřiku Alláhu akbar!

Níže uvedený videoklip je jasnou ukázkou toho, že rozjíždějící se celosvětový konflikt není pouze střetem islámu proti nemuslimům, ale také střetem, v němž na jedné straně stojí lidé všech vyznání podporující Západ a na druhé lidé různých vyznání podporující Rusko.

A tak na straně Ruska najdete sekulárního diktátora Asada, šíitský Írán, súfistického Kadyrova z Čečenska, pravoslavné kněze z různých evropských zemí nebo sunnitský Egypt.

Naopak na straně Západu je sunnitská Saúdská Arábie, islámští teroristé z Kavkazu, homosexuálové z Ruska, tatarští nacionalisté či krymští komunisté.

Když sleduji vyhrocující se konflikt mezi Západem a Ruskem a to, jak oba systémy využívají muslimy pro své cíle, tak si říkám, abychom nedopadli jako Perská a Byzantská říše. I ve své knize Islám a islamismus v České republice (podrobnosti zde), popisuji, jak si islamisté podporující islamisty bojující proti Rusku našli zázemí kolem pražské mešity.

Ramzan Kadyrov na videu provolává: „as salam alejkum … Amerika a Evropa … ekonomická válka … náš národní vůdce Vladimir Putin, Alláhu akbar!“ A dav muslimských bojovníků volá Alláhu akbar!

Ukázka z výcviku muslimských vojáků Ruské federace uvedena ve videu ukazuje, že to určitě budou tihle muslimští bojovníci, co nás přijdou zachránit do Evropy před islamizaci, že?

Videoukázka, která určitě stojí za to ….

 

 

 
 

Klíčová slova: multikulturalismus  | islamizace
3363 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Schwarzenberg: "Řveme, jako by nám uprchlíci řezali krky!"Erdogan: Macron chce zastrašit muslimy!!Rakousko chce proti imigrantům nasadit dronyProč americká vláda chrání saudskoarabskou rozvědku, když vyšetřovatele potvrdili její odpovědnost za 11 září?Španělsko, Itálie, Malta, Německo a Maďarsko odmítli sankce namířené proti Turecku

ePortal.cz

Pokud diskreditace kohokoli, kdo bezvýhradně nesouhlasí s rozhodnutími Prymuly, Hamáčka či Babiše, měla být cílem celé policejní akce, pak se nelze vyhnout spekulacím o vyprovokování střetů policiíMylná tolerance obřích dluhů

euPortal.cz

25 procent autorů vyžadovaných při zkouškách z literatury by mělo být černých, požadují v BritániiPutin označil rozhodnutí kancléřky Angely Merkel přijmout do Německa více než milion uprchlíků převážně z válkou rozervané Sýrie za „kardinální chybu“

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Na východní frontě chaos. Obávám se, že v letošním roce musíme počítat jen s těmi nejhoršími scénáři. Na Východě, na Západě, i u nás domaNepodmíněný příjem? – Cesta do pekel

ParlamentniListy.cz

Něco se chystá, nedělní vzpoura z Prahy má dohru. Za nespokojené se postavili SvobodníŠok. Ředitel ČT Dvořák lapal po dechu. Fridrichová se Šarapatkou ho obešli
Články autora
Průzkum
Záleží Bruselu na životech Východoevropanů? EU mentoruje východní země zatímco k západním je benevolentnější. Záleží podle Vás Bruselu na životech Východoevropanů?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď