"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Islámská agresivní vyděračská taktika bude pokračovat, dokud tu nebude islámské úplně všechno

Autor: František Kubásek | Publikováno: 25.2.2015 | Rubrika: Glosy
Ilustrace

Aktuální je vzrůstající agrese evropských muslimů, a to hlavně těch, kteří se v Evropě narodili. Jejich rodiče nemívali takové potíže se zákonem ani s místními tradicemi, potíž je jinde. Potíž je v počtu a narůstající pravděpodobnosti výskytu imámů, kteří dávají mladým nevybouřeným muslimům najevo, že by se měli chovat trochu jinak. Začít se bouřit. Islám je velmi odlišný od evropské kultury a jako takový přikazuje na obsazených územích tyto tradice zakázat či přizpůsobit islámským hodnotám.

Dvacet bojovníků v klidu porazí 200, pes je nečisté zvíře, žádné masky, čili žádný masopust, urážka Mohameda jako těžký zločin zasluhující smrt, to jsou jen některé body, které vedou muslimy k násilí v Evropě. Většinou je k takovému násilí tlačí imámové, kteří se snaží mezi evropské souvěrce šířit opravdový islám, kdy je demokracie označena za slabost, kdy jsou pochybnosti a kritika nepřípustné. 

Například střílečku v redakci Charlie Hebdo v Paříži provedli muslimové a při činu zabili i muslima. Jako policista, chránící západní zákony a hodnoty, se dopouštěl odpadlictví od víry, čímž si muslimové - vrahové omlouvají jeho zabití. Samotná redakce je plná anti-islámských zločinců, kteří opakovaně uráželi "proroka". Nezáleží ne tom, že kritika a humor zde byly vyvážené, viděli jste křesťana, který by chtěl vystřílet redakci za karikaturu Ježíše Krista? Útočníky k násilnému chování přivedl právě imám. Ten shodou okolností pracoval v nemocnici, do které přivezli raněné z Charlie Hebdo.

Jiný případ a podobně brutální. Po karnevalovém pochodu v německém Dortmundu jednoho z imigrantů vyprovokovala holčička, která se na něj podívala. Ten pak vyvolal konflikt, jehož vyvrcholením se staloskupinové mlácení holčičky i její matky, a to přibližně desítkami imigrantů, kteří se k události nachomýtli. Podle svědků došlo i k napadení kolemjdoucího a policie stojící nedaleko nezasáhla. Jak za to může islám? Podle zákonu šária se žena nesmí podívat ne muže, s nímž není sezdaná. Má být zahalená, na věku téměř nezáleží. Muslima takové chování vyprovokuje k násilí či sexuálním hrátkám.

Nový požadavek muslimů přichází aktuálně. Po hrozbě terorismu zakázali v německém Braunschweigu masopust. Akce tak donutila přes 200 000 lidí k předčasnému odchodu do domovů. Poté, co byla v několika zemích povolena halal porážka, muslimové tlačí na omezení evropské kultury přímo. Pod vysokou pokutou jsou zakázány zabijačky, které by se měly uskutečnit mimo domácnost. A nyní muslimové tlačí i na zákaz masopustů, jenž je provokuje svými maskami. 

Z Berlínské školy zase známe příběh, který vlastně reprezentuje, jak muslimské děti odmítají Evropu pod nátlakem jejich rodičů a pravého islámu.Poslední tři děti tam mluví německy, děti muslimských imigrantů němčinu odmítají, ve škole nenajdete vepřové, tři německé děti jsou terčem urážek a 95% rodičů těchto dětí žije na dávkách. Je to jasný obraz toho, kam směřuje islamizace Evropy.

Imigranti mají otevřené dveře do Evropy, veškeré ploty přelézají a mezitím fundamentalisté hrozí tím, že Itálii zaplaví 200 000 uprchlíků. Ti se nechávají zachránit z člunů pravidelně a po stovkách. Každý nepodařený pokus o záchranu a oběti je Itálii vyčítán takzvanými neziskovými organizacemi. Ty inkasují miliardy z evropských veřejných peněz. Jen ty české dostaly za pár let téměř 500 milionů. 

Islámská agresivní vyděračská taktika bude pokračovat, dokud tu nebude islámské úplně všechno. Existuje snad někdo, kdo by o to stál?

Islamoklast Kubásek

Klíčová slova: multikulturalismus  | islamizace  | imigrace
3420 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také
Výklad Koránu

Základy islámu a jejich výklad

Stručný životopis zakladatele islámu

Islám a terorismus

Súmrak európskej civilizácie - Barbari sa zmocňujú Európy
Islám live
Sledujte nás na Youtube
Články autora
Průzkum
Ve Francii vyhlášena rekonkvista. Co vy na to? Pravicový prezidentský kandidát Zemmour vyhlásil ve Francii protiimigrantskou rekonkvistu. Co vy na to?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
Český obránce Vídně proti Turkům roku 1683