"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Islámská agresivní vyděračská taktika bude pokračovat, dokud tu nebude islámské úplně všechno

Autor: František Kubásek | Publikováno: 25.2.2015 | Rubrika: Glosy
Ilustrace

Aktuální je vzrůstající agrese evropských muslimů, a to hlavně těch, kteří se v Evropě narodili. Jejich rodiče nemívali takové potíže se zákonem ani s místními tradicemi, potíž je jinde. Potíž je v počtu a narůstající pravděpodobnosti výskytu imámů, kteří dávají mladým nevybouřeným muslimům najevo, že by se měli chovat trochu jinak. Začít se bouřit. Islám je velmi odlišný od evropské kultury a jako takový přikazuje na obsazených územích tyto tradice zakázat či přizpůsobit islámským hodnotám.

Dvacet bojovníků v klidu porazí 200, pes je nečisté zvíře, žádné masky, čili žádný masopust, urážka Mohameda jako těžký zločin zasluhující smrt, to jsou jen některé body, které vedou muslimy k násilí v Evropě. Většinou je k takovému násilí tlačí imámové, kteří se snaží mezi evropské souvěrce šířit opravdový islám, kdy je demokracie označena za slabost, kdy jsou pochybnosti a kritika nepřípustné. 

Například střílečku v redakci Charlie Hebdo v Paříži provedli muslimové a při činu zabili i muslima. Jako policista, chránící západní zákony a hodnoty, se dopouštěl odpadlictví od víry, čímž si muslimové - vrahové omlouvají jeho zabití. Samotná redakce je plná anti-islámských zločinců, kteří opakovaně uráželi "proroka". Nezáleží ne tom, že kritika a humor zde byly vyvážené, viděli jste křesťana, který by chtěl vystřílet redakci za karikaturu Ježíše Krista? Útočníky k násilnému chování přivedl právě imám. Ten shodou okolností pracoval v nemocnici, do které přivezli raněné z Charlie Hebdo.

Jiný případ a podobně brutální. Po karnevalovém pochodu v německém Dortmundu jednoho z imigrantů vyprovokovala holčička, která se na něj podívala. Ten pak vyvolal konflikt, jehož vyvrcholením se staloskupinové mlácení holčičky i její matky, a to přibližně desítkami imigrantů, kteří se k události nachomýtli. Podle svědků došlo i k napadení kolemjdoucího a policie stojící nedaleko nezasáhla. Jak za to může islám? Podle zákonu šária se žena nesmí podívat ne muže, s nímž není sezdaná. Má být zahalená, na věku téměř nezáleží. Muslima takové chování vyprovokuje k násilí či sexuálním hrátkám.

Nový požadavek muslimů přichází aktuálně. Po hrozbě terorismu zakázali v německém Braunschweigu masopust. Akce tak donutila přes 200 000 lidí k předčasnému odchodu do domovů. Poté, co byla v několika zemích povolena halal porážka, muslimové tlačí na omezení evropské kultury přímo. Pod vysokou pokutou jsou zakázány zabijačky, které by se měly uskutečnit mimo domácnost. A nyní muslimové tlačí i na zákaz masopustů, jenž je provokuje svými maskami. 

Z Berlínské školy zase známe příběh, který vlastně reprezentuje, jak muslimské děti odmítají Evropu pod nátlakem jejich rodičů a pravého islámu.Poslední tři děti tam mluví německy, děti muslimských imigrantů němčinu odmítají, ve škole nenajdete vepřové, tři německé děti jsou terčem urážek a 95% rodičů těchto dětí žije na dávkách. Je to jasný obraz toho, kam směřuje islamizace Evropy.

Imigranti mají otevřené dveře do Evropy, veškeré ploty přelézají a mezitím fundamentalisté hrozí tím, že Itálii zaplaví 200 000 uprchlíků. Ti se nechávají zachránit z člunů pravidelně a po stovkách. Každý nepodařený pokus o záchranu a oběti je Itálii vyčítán takzvanými neziskovými organizacemi. Ty inkasují miliardy z evropských veřejných peněz. Jen ty české dostaly za pár let téměř 500 milionů. 

Islámská agresivní vyděračská taktika bude pokračovat, dokud tu nebude islámské úplně všechno. Existuje snad někdo, kdo by o to stál?

Islamoklast Kubásek

Klíčová slova: multikulturalismus  | islamizace  | imigrace
2569 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Přednáška Lhoťana o rozdílech mezi křesťanstvím a islámem v beskydských Starých Hamrech - GruňiVzdělání ve Švédsku rapidně upadá. Například mnozí švédští policisté neumějí psát Imigrantský rapper: „Zabte bílé, a budem mít jejich ženy a prachy!“ Skandál! Americké media odmítají hovořit o muslimských teroristechMasová imigrace dnes ohrožuje evropskou civilizaci : šéfredaktor VA

ePortal.cz

Glosy: O zahraniční politice a Andrejově beztrestnostiNaděje pro Izrael? Švédská ministryně zahraničí Margot Wallström odstupuje

euPortal.cz

Švédsko je díky gangům imigrantů ve válce... Čtěte děsivá faktaPřátelé, pomozte, prosím, a přispějte na dobrou věc...

FreeGlobe.cz

Špiclovali Židi Trumpa a nasadili na něj odposlechy?Tyranie pánů sociálních sítí

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Lubomír Zaorálek, jedna z nejchmurnějších postav ČSSD, kterého v době jeho ministrování zahraničních věcí nazval lid oranžovým Schwarzenbergem...Otázka nejen pro pražskou smečku: Co je demokratičtější?

ParlamentniListy.cz

Tak se mi zase ozval... Pohlavní údy a konečníky létaly! Ivan Vyskočil se znovu střetl s mužem, který mu nabízel milion za odmítnutí vyznamenání od ZemanaTomio Okamura předvídá, co rozpoutá v Evropě nová italská vláda bez Salviniho. Jde o migranty
Články autora
Průzkum
Volte s Němci! V Německu začínají 1. září volby do zemských parlamentů-sněmů. Obávaným looserem je merkelovská CDU a favoritem protiimigrační AfD. Koho byste volili Vy?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď