"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Ve Švédsku v muslimském ghettu byla žena hromadně znásilněna, postřelena a znovu znásilněna

Autor: 10news.cz | Publikováno: 14.2.2015 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Zdroj informace: http://www.friatider.se/sex-rs-f-ngelse-f-r-bestialisk-v-ldt-kt

Ve Švédsku došlo k dalšímu znásilnění. Vše se odehrálo v muslimském ghettu. Žena byla hromadně znásilněna, postřelena a znovu znásilněna.

Každé čtvrté ženě ve Švédsku hrozí během života znásilnění (pokud předpokládáme, že je každá znásilněna pouze jednou). Pravděpodobnost znásilnění se tak stává stejnou jako v zemích, které jsou ve válečném stavu – např. Irák nebo Sýrie. Z  pohledu rizika znásilnění je islamizované Švédsko již ve válečném stavu.

 

Statistické údaje o trestných činech páchaných imigranty se ve Švédsku nepublikují. Abychom zjistili pachatele desítek tisíc znásilnění a jiných sexuálních napadení ročně, je nutné se podívat do švédského sousedství, do Norska, které se Švédsku nejvíce podobá.

Přepadení spojená se znásilněním (oběť a útočník se neznají) byla v Oslu ve 100 procentech případů za posledních pět let spáchána imigranty z tak zvaně „nezápadních“ zemí. Ve Stavangeru, čtvrtém největším norském městě, jsou pachateli trestného činu znásilnění v 90 procentech případů imigranti.

Psycholog Nicolai Sennels k této skutečnosti podává vysvětlení: „Islám je hlavní příčina „groomingu“ (tzn. navázání přátelství s dítětem za účelem zneužití) a znásilňování“

Přeloženo z Fria Tider:

K brutálnímu znásilnění došlo i dne 12. září 2014 ve Švédsku. Somálec nejdříve ženě ukradlo kolo. Ta ho začala pronásledovat a to až na nádvoří, kde se žena ocitla v pasti.

Nejprve ženu somálec napadnul slovně „Teď chcípneš, kurvo!!“ a po té na ní zaútočil fyzicky. Dle soudního zápisu bylo znásilnění „nelítostné a brutální“. Svou oběť pachatel nejprve kopl a udeřil skleněnou lahví do hlavy. Po té ji několikrát brutálně znásilnil a žena tak utrpěla četná zranění.

Zde je výňatek z projevu soudce: „Žena se bála smrti a pachateli stále opakovala, aby toho nechal. Dokonce ho prosila na kolenou se sepjatýma rukama. ... Škrtil jí, takže se nemohla pořádně nadýchnout. ... Ležela na rozbité sklenici, zatímco on se pokoušel o anální styk“.

 

Pachatel Ibrahim Ahmed Dahir uvedl, že si z celé události nic nepamatuje. Byl odsouzen na 6 let za trestný čin znásilnění s přitěžujícími okolnostmi a za způsobenou újmu musí napadené ženě zaplatit 164 tisíc švédských korun  (481 tisíc Kč). Tento nebezpečný muž nemůže být deportován do Somálska, jelikož je švédským občanem.

Klíčová slova: multikulturalismus  | islamizace  | žena  | přistěhovalectví  | Švédsko
6352 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Ochrana před koronavirem nikoho nezajímá už dva roky! Urgujové a převrat v Bělorusku jsou důležitějšíJaké jsou to ty demokratičtější formy výroby a distribuce? Aneb blbec v deníku PRAVOŠéf německé energetické společnosti to řekl jasně: "Směřujeme k energetickému kolapsu"!Babiš lže a ODSák jen neříká pravdu? Aneb jak media informují o lhaní politika z ODSPolští pohraničníci odrazili útok 100 imigrantů

ePortal.cz

Věrně sloužil komunistům a dnes věrně slouží eurohujerům, nový ministr chce rozbíjet V4Jak Němci a Ukrajinci přinášeli civilizaci do Ruska - mučení a totální vyhlazení židů s Rusy

euPortal.cz

Český Portál i EUportal ukončují ke konci roku svou činnost a vydávání článkůJ. R. R. Tolkien – zamilovaný do Najsvätejšej Sviatosti a Panny Márie

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Na co všechno mají propagandisté ČT žaludekMezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizace

ParlamentniListy.cz

Svobodu pro neočkované, ale ať jsou v izolaci! Co to je vůbec za lidi... Profesorka Syková se neudrželaMladá maminka se málem nedostala na JIP lůžko. Lékař udeřil na odmítače očkování. Toto následovalo
Články autora
Průzkum
Podpořili byste výstavbu plotu proti imigrantům? Výstavba plotu proti imigrantům má v Polsku jednoznačnou podporu občanů. Podpořili byste takový plot i vy?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď