"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Ve Švédsku v muslimském ghettu byla žena hromadně znásilněna, postřelena a znovu znásilněna

Autor: 10news.cz | Publikováno: 14.2.2015 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Zdroj informace: http://www.friatider.se/sex-rs-f-ngelse-f-r-bestialisk-v-ldt-kt

Ve Švédsku došlo k dalšímu znásilnění. Vše se odehrálo v muslimském ghettu. Žena byla hromadně znásilněna, postřelena a znovu znásilněna.

Každé čtvrté ženě ve Švédsku hrozí během života znásilnění (pokud předpokládáme, že je každá znásilněna pouze jednou). Pravděpodobnost znásilnění se tak stává stejnou jako v zemích, které jsou ve válečném stavu – např. Irák nebo Sýrie. Z  pohledu rizika znásilnění je islamizované Švédsko již ve válečném stavu.

 

Statistické údaje o trestných činech páchaných imigranty se ve Švédsku nepublikují. Abychom zjistili pachatele desítek tisíc znásilnění a jiných sexuálních napadení ročně, je nutné se podívat do švédského sousedství, do Norska, které se Švédsku nejvíce podobá.

Přepadení spojená se znásilněním (oběť a útočník se neznají) byla v Oslu ve 100 procentech případů za posledních pět let spáchána imigranty z tak zvaně „nezápadních“ zemí. Ve Stavangeru, čtvrtém největším norském městě, jsou pachateli trestného činu znásilnění v 90 procentech případů imigranti.

Psycholog Nicolai Sennels k této skutečnosti podává vysvětlení: „Islám je hlavní příčina „groomingu“ (tzn. navázání přátelství s dítětem za účelem zneužití) a znásilňování“

Přeloženo z Fria Tider:

K brutálnímu znásilnění došlo i dne 12. září 2014 ve Švédsku. Somálec nejdříve ženě ukradlo kolo. Ta ho začala pronásledovat a to až na nádvoří, kde se žena ocitla v pasti.

Nejprve ženu somálec napadnul slovně „Teď chcípneš, kurvo!!“ a po té na ní zaútočil fyzicky. Dle soudního zápisu bylo znásilnění „nelítostné a brutální“. Svou oběť pachatel nejprve kopl a udeřil skleněnou lahví do hlavy. Po té ji několikrát brutálně znásilnil a žena tak utrpěla četná zranění.

Zde je výňatek z projevu soudce: „Žena se bála smrti a pachateli stále opakovala, aby toho nechal. Dokonce ho prosila na kolenou se sepjatýma rukama. ... Škrtil jí, takže se nemohla pořádně nadýchnout. ... Ležela na rozbité sklenici, zatímco on se pokoušel o anální styk“.

 

Pachatel Ibrahim Ahmed Dahir uvedl, že si z celé události nic nepamatuje. Byl odsouzen na 6 let za trestný čin znásilnění s přitěžujícími okolnostmi a za způsobenou újmu musí napadené ženě zaplatit 164 tisíc švédských korun  (481 tisíc Kč). Tento nebezpečný muž nemůže být deportován do Somálska, jelikož je švédským občanem.

Klíčová slova: multikulturalismus  | islamizace  | žena  | přistěhovalectví  | Švédsko
6141 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Články autora
Průzkum
U imigrantské kriminality pachatele radši zatajovat? V případě ubití francouzského řidiče MHD imigranty média striktně neuvádí, že šlo o imigranty. Váš názor?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď