"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Proč Nácek či rasista nemůže být proti islámu

Autor: František Kubásek | Publikováno: 31.1.2015 | Rubrika: Glosy
Ilustrace

Začíná mě neustále nervovat snaha médií o to, aby ze všech odpůrců islámu udělala Nácky. To samé udělali třeba "redaktoři" z televize Nova včera ve "zprávách" německé Pegidě. Jsme v době druhé, tentokráte proislámské normalizace. Kdo proti islámu brojí, je prostě extremista, podle některých Nácek. Všechno je to velká a nechutná lež ze strany "médií" a některých totálně vymazaných jedinců. Nebo jednuše neziskovek, které díky muslimům inkasují stamiliony. Proč nemůže rasista či Nácek bojovat upřímně proti islámu? Zde je pár příkladů.

Homofobie
Mezi Nácky všeho druhu existují ti, co by nějraději vybili všechny "teplouše" z naší planety. Myslíte si, že někdo takový může jet proti islámu? Ani náhodou. V islámských zemích je gay nechutná a podřadná bytost hodná zatracení. Jsou podložené dvě zmínky v Koránu, několik dalších zmínek v ostatních spisech a velmi negativní zhodnocení obzvláště mužských gayů. Gayové se například shazují z věže.

Zde je jeden příklad, jak to dělá Islámský stát, o němž ten, co tvrdí, že islámský není, to nemá nikterak podložené.
V angličtině si můžete přečíst více o vysoce negativním vztahu islámu k gay komunitě, zvláště k té mužské. 

Je tedy jasné, že Nácek nemůže brojit proti něčemu, co nese jeho vlastní názor o homosexualitě.

Antisemitismus
Islám nesnáší tyto lidi: špatné muslimy coby zrádce, dále ostatní náboženství "knihy", tedy křesťany a Židy, ještě více ty zbylé náboženství a naprosto nenávidí ateisty. Pokud chcete vidět, jak islám přikazuje vést válku proti nemuslimům, stačí si přečíst zákon šária a jiné spipsy, třeba Mohamedovy životopisy, Korán. Je to tam. Šária česky například zde.

Zde má nácek s islámem společnou nenávist k Židům, které by nějraději vyhubil. Muslimové v Evropě poslední roky Židy šikanují a ti se stěhují do Izraele. Ta čelí útokům ze strany islámského hnutí Hamás. Už vudíte tu nenávist? Nácek nemůže protestovat proti něčemu, co chce stejně jako on vybít Židy.

Diskriminace
V Saúdské Arábii žijí Židé a křesťané odděleně od muslimů. Nemají kostely, jen modlitebny. Kostely na Blízkém východě, tedy ty, jenž byly postaveny v minulosti, pod náporem neustálých útoků mizí v plamenech ohně stejně jako synagogy. Muslimové chtějí Evropu přizpůsobit islámu a tím pádem diskriminovat úplně všechny, včetně špatných muslimů. 

Jak může někdo, kdo by chtěl třeba všechny Cikány odstranit do koncentračních táboru nebo někdo, kdo neustále vyhledává možnost si na nich vybít zlost, bojovat proti něčemu, co též někoho podobnou šikanou utlačuje či diskriminuje?

Touha po násilí
Neustálá provokace ze strany islámu je zřejmá. Za celou 1500 let dlouhou historii islám neválčil pouze necelých sto let. Ani to ne, protože v roce 1915 došlo ke genocidě více než milionu arménských křesťanů tureckým islámem. Jinak je to samá válka a násilí. Od svého vzniku islám zkouší dobývat Evropu a když se podařilo jej například ze Španělska po krvavých staletích vyhnat, nahnala je Evropa zpět sama a nyní zde islám páchá zlo. Londýnské metro či Charlie Hebdo, to je islám, to je ta válka, kterou vede od samého začátku. Islám touží po jediném. Ovládnout svět, chce, aby v každém domě byl islám, tak je to napsané. Mnoho muslimů to tedy pochopí tak, že islám je do těch domů nutno narvat násilím.

Jak tedy může Nácek toužící po chaosu a zabíjení nepohodlných Židů, Cikánů, hnědých či černých chtít, aby zanikla ideologie, která nese stejně kladný vztah k násilí a válce? 

Kdo tedy spojí slovo "Nácek" se slovem "odpůrce islámu", je totální hlupák. Jeho idiocie (tohle není urážka, je to klasická diagnóza) sahá do dalekých hvozdů na druhé straně zeměkoule a jejich předsudky jsou hlavně přesně na úrovni nacismu a islámu. A jejich znalost islámu není hlubší než nejbližší kaluž vzniklá po pětiminutové děšťové přeháňce. Ať se na mně tito hlupáci nezlobí, ale jejich krátkozrakost volá do nebe o nápravu a potrestání na stejné úrovni, jakou si zaslouží ti nějhorší extremisté. Co je horší? Zabíjet lidi nebo toto zabíjení omlouvat?

Převzato z blogu autora s jeho svolením kubasek.blog.idnes.cz

 

Klíčová slova: multikulturalismus  | politická korektnost  | islamizace
2102 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Uprchlíci již obohacují Německo. V Hessensku již oženili a vdali 125 děti ...Proud uprchlíku/imigrantů z Řecka přes Balkán směrem k nám zesiluje! Poděkujte Němcům a EU, kteří vyzývají k nebránění migraciNeziskovky v Německu zuří. Odmítají, aby byli uprchlíci vyšetřování kvůli věku. 40 % uprchlíků lže o tom, že jsou dětiBičování mužů a žen za nemanželský sex v Indonésií. Brzy i v Evropě? Francouzský stát podporuje islamizaci formou propagace muslimské kultury ...

ePortal.cz

Glosy: O zahraniční politice a Andrejově beztrestnostiNaděje pro Izrael? Švédská ministryně zahraničí Margot Wallström odstupuje

euPortal.cz

Václav Havel omilostnil v roce 1990 pedofilního vraha Jaroslava Oplíštila a ten poté odnesl z nemocnice Na Bulovce sedmiměsíční holčičku Barborku, kterou pedofilně zneužil a zavraždil. Nyní je na svoboděŘízená invaze pokračuje: Už nejde o Syřany, stěhuje se sem Afrika. Elity chtějí sebevraždu Evropy. Nový mechanismus přerozdělování

FreeGlobe.cz

Němečtí vědci tvrdí, že lidské rasy neexistují. Vede je k tomu věda nebo náboženství politické korektnosti?Černý raper integrovaný v Evropě vyzývá k zotročení a zabíjení bělochů (+ video)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Krutá nemoc Karel Gotta. Pražská kavárna a ubožáci na FB si mohou opět do mistra kopnoutJako republika jsme Koněva prohráli

ParlamentniListy.cz

,,Havel nám vyhověl. Ministr se zhroutil. Sověti nám řekli...” Generál Lorenc promluvil o roce 89Mám blbou zprávu... Babiš zúčtoval s kritiky a „napráskal“ Piráta. Nepotěší příznivce Zemana
Články autora
Průzkum
Má policie zveřejňovat národnost pachatelů? Německý zemský ministr vnitra Reul chce napříště zveřejňovat národnost a stát. příslušnost podezřelých a pachatelů. Souhlasíte?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď