"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Proč Nácek či rasista nemůže být proti islámu

Autor: František Kubásek | Publikováno: 31.1.2015 | Rubrika: Glosy
Ilustrace

Začíná mě neustále nervovat snaha médií o to, aby ze všech odpůrců islámu udělala Nácky. To samé udělali třeba "redaktoři" z televize Nova včera ve "zprávách" německé Pegidě. Jsme v době druhé, tentokráte proislámské normalizace. Kdo proti islámu brojí, je prostě extremista, podle některých Nácek. Všechno je to velká a nechutná lež ze strany "médií" a některých totálně vymazaných jedinců. Nebo jednuše neziskovek, které díky muslimům inkasují stamiliony. Proč nemůže rasista či Nácek bojovat upřímně proti islámu? Zde je pár příkladů.

Homofobie
Mezi Nácky všeho druhu existují ti, co by nějraději vybili všechny "teplouše" z naší planety. Myslíte si, že někdo takový může jet proti islámu? Ani náhodou. V islámských zemích je gay nechutná a podřadná bytost hodná zatracení. Jsou podložené dvě zmínky v Koránu, několik dalších zmínek v ostatních spisech a velmi negativní zhodnocení obzvláště mužských gayů. Gayové se například shazují z věže.

Zde je jeden příklad, jak to dělá Islámský stát, o němž ten, co tvrdí, že islámský není, to nemá nikterak podložené.
V angličtině si můžete přečíst více o vysoce negativním vztahu islámu k gay komunitě, zvláště k té mužské. 

Je tedy jasné, že Nácek nemůže brojit proti něčemu, co nese jeho vlastní názor o homosexualitě.

Antisemitismus
Islám nesnáší tyto lidi: špatné muslimy coby zrádce, dále ostatní náboženství "knihy", tedy křesťany a Židy, ještě více ty zbylé náboženství a naprosto nenávidí ateisty. Pokud chcete vidět, jak islám přikazuje vést válku proti nemuslimům, stačí si přečíst zákon šária a jiné spipsy, třeba Mohamedovy životopisy, Korán. Je to tam. Šária česky například zde.

Zde má nácek s islámem společnou nenávist k Židům, které by nějraději vyhubil. Muslimové v Evropě poslední roky Židy šikanují a ti se stěhují do Izraele. Ta čelí útokům ze strany islámského hnutí Hamás. Už vudíte tu nenávist? Nácek nemůže protestovat proti něčemu, co chce stejně jako on vybít Židy.

Diskriminace
V Saúdské Arábii žijí Židé a křesťané odděleně od muslimů. Nemají kostely, jen modlitebny. Kostely na Blízkém východě, tedy ty, jenž byly postaveny v minulosti, pod náporem neustálých útoků mizí v plamenech ohně stejně jako synagogy. Muslimové chtějí Evropu přizpůsobit islámu a tím pádem diskriminovat úplně všechny, včetně špatných muslimů. 

Jak může někdo, kdo by chtěl třeba všechny Cikány odstranit do koncentračních táboru nebo někdo, kdo neustále vyhledává možnost si na nich vybít zlost, bojovat proti něčemu, co též někoho podobnou šikanou utlačuje či diskriminuje?

Touha po násilí
Neustálá provokace ze strany islámu je zřejmá. Za celou 1500 let dlouhou historii islám neválčil pouze necelých sto let. Ani to ne, protože v roce 1915 došlo ke genocidě více než milionu arménských křesťanů tureckým islámem. Jinak je to samá válka a násilí. Od svého vzniku islám zkouší dobývat Evropu a když se podařilo jej například ze Španělska po krvavých staletích vyhnat, nahnala je Evropa zpět sama a nyní zde islám páchá zlo. Londýnské metro či Charlie Hebdo, to je islám, to je ta válka, kterou vede od samého začátku. Islám touží po jediném. Ovládnout svět, chce, aby v každém domě byl islám, tak je to napsané. Mnoho muslimů to tedy pochopí tak, že islám je do těch domů nutno narvat násilím.

Jak tedy může Nácek toužící po chaosu a zabíjení nepohodlných Židů, Cikánů, hnědých či černých chtít, aby zanikla ideologie, která nese stejně kladný vztah k násilí a válce? 

Kdo tedy spojí slovo "Nácek" se slovem "odpůrce islámu", je totální hlupák. Jeho idiocie (tohle není urážka, je to klasická diagnóza) sahá do dalekých hvozdů na druhé straně zeměkoule a jejich předsudky jsou hlavně přesně na úrovni nacismu a islámu. A jejich znalost islámu není hlubší než nejbližší kaluž vzniklá po pětiminutové děšťové přeháňce. Ať se na mně tito hlupáci nezlobí, ale jejich krátkozrakost volá do nebe o nápravu a potrestání na stejné úrovni, jakou si zaslouží ti nějhorší extremisté. Co je horší? Zabíjet lidi nebo toto zabíjení omlouvat?

Převzato z blogu autora s jeho svolením kubasek.blog.idnes.cz

 

Klíčová slova: multikulturalismus  | politická korektnost  | islamizace
2631 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Finská poslankyně EP: EU jedná s Británií jako s vazalem. Postoj Británie by měl inspirovat další země k odchodu z EU! Expremiér: Musíme mít odvahu si přiznat, že máme problém s islámem!Rakouská armáda vyhodila vojenského imámaMuslimka na nádraží v Lyonu hrozila bombouProč americká vláda chrání saudskoarabskou rozvědku, když vyšetřovatele potvrdili její odpovědnost za 11 září?

ePortal.cz

Motivace některých dnes hodně slyšitelných kovidových alarmistů je velmi sporná, ne-li rovnou cynicky sobeckáKoronavirus v přímém přenosu

euPortal.cz

Francouzský prezident oznámil, že se nadále snaží pofrancouzštit migranty. Slíbil přijmout tvrdé zákony, aby potřel „islámský separatismus“To jsou ale náhodičky... Jak to doopravdy bylo s koronavirem...

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Na východní frontě chaos. Obávám se, že v letošním roce musíme počítat jen s těmi nejhoršími scénáři. Na Východě, na Západě, i u nás domaNepodmíněný příjem? – Cesta do pekel

ParlamentniListy.cz

Prymula byl symbol, teď už Babiš jen minimalizuje škody. Krizové řízení ale dnes moc nepředvedl, kroutí hlavou politologPodpora Prymulovi od Jiřiny Šiklové: Snaha oddělat schopného člověka, a ještě z Blesku
Články autora
Průzkum
Záleží Bruselu na životech Východoevropanů? EU mentoruje východní země zatímco k západním je benevolentnější. Záleží podle Vás Bruselu na životech Východoevropanů?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď