"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Český muslim Milan Váhala: Co se týče uplatňování práva šaría, jeho výsledkem je velké bezpečí, minimální kriminalita a dodržování mravů

Autor: Redakce | Publikováno: 24.1.2015 | Rubrika: Co píší jinde
Ilustrace

První řekl toto:

Lidovky.cz: Česká společnost obtížně chápe fakt, že v zemích jako je Saúdská Arábie nebo Pákistán se popravuje například za čarodějnictví nebo odpadlictví od víry. Jak se na to díváte vy jako muslimové?

Český muslim Milan Váhala: Co se týče uplatňování práva šaría, které je zde v království uplatňováno, jeho výsledkem je velké bezpečí, minimální kriminalita a dodržování mravů na veřejnosti. Takové prostředí je zvlášť vhodné pro výchovu mladé generace, která zde nepodléhá negativním společenským vlivům jako je alkoholismus, narkomanie, promiskuita, prostituce a podobně.

A pak opět propagandu o mirumilovnosti islámu:

Český muslim Milan Váhala: Tomio Okamura bere za vděk vším, čím by strhnul pozornost a voliče. Před Bohem nejsme zodpovědní za to co nejsme schopni ovlivnit, takže spoře oděné ženy by nás tak nanejvýš pohoršovaly, ale nic víc. Výroky pana Okamury proti islámu ukazují jeho netoleranci, nesnášenlivost a nerespektování svobody náboženského vyznání. Většina muslimů jsou obyčejní lidé, žádní extremisté, radikálové, fanatici či teroristé. Naopak my tyhle lidi odsuzujeme a distancujeme se od nich. O bezproblémové většině muslimů se ale ve zprávách nedočtete.

Věřme radši muslimům, že to myslí vážně ...

Zdroj.

Klíčová slova: Česká republika  | šáría
6155 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také
Výklad Koránu

Základy islámu a jejich výklad

Stručný životopis zakladatele islámu

Islám a terorismus

Súmrak európskej civilizácie - Barbari sa zmocňujú Európy
Islám live
Sledujte nás na Youtube
Články autora
Průzkum
Má EU diktátorské tendence? Po politkorektní snaze Evropské komise o vytěsnění Vánoc, ji papež upozornil na fašistické, komunistické a vůbec diktátorské tendence. Má EU diktátorské tendence?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
Český obránce Vídně proti Turkům roku 1683