"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Pane premiére, umožněte azyl křesťanským rodinám s malými dětmi

Autor: Res Claritatis | Publikováno: 25.1.2015 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Pane premiére, umožněte azyl křesťanským rodinám s malými dětmi. Pomůžeme jim. - Tak zní odhodlaná výzva křesťanů v České republice, kteří chtějí pomoci lidem vyhnaným z vlastních domovů, z města, od svých bližních, lidem, jimž byly zpřetrhány vlastní kořeny. Muži utíkali před jistou popravou, ženy před zotročením, děti před stětím hlavy. Je to dnešní realita Blízkého východu. Je to současnost, v níž se nacházíme i my, v relativně pohodlném středu Evropy.

Připojte se k prosbám adresovaným české vládě, aby umožnila azyl pronásledovaným křesťanským rodinám s malými dětmi, které nemají naději na návrat do svých domovů. Res Claritatis stojí za tímto Vaším příslibem a chce, aby tato prosba způsobila radost v rodinách, které nyní nevidí východisko z aktuální nouzové situace. Chceme, aby měly naději!

Křesťané zejména v Iráku a Sýrii jsou na pokraji vyhubení.

Mnozí z nás se ptáme: Jak pomoci uprchlým rodinám s malými dětmi?

Nabídněte premiérovi české vlády svoji pomoc s integrací křesťanské rodiny s malými dětmi do naší společnosti: s osvojením si jazyka, kulturních zvyklostí nebo třeba i pomoc s nalezením zaměstnání - vše dle vašich možností. Zároveň ho poproste, aby česká vláda umožnila přijetí těchto pronásledovaných křesťanských rodin s malými dětmi. Domluvte se a nabídněte pomoc třeba i jménem vaší farnosti nebo sboru.

Děkujeme!

Za redakci RC Monitoru

Zdeňka Rybová

15. 01. 2015, Res Claritatis

2723 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také
Výklad Koránu

Základy islámu a jejich výklad

Stručný životopis zakladatele islámu

Islám a terorismus

Súmrak európskej civilizácie - Barbari sa zmocňujú Európy
Islám live
Sledujte nás na Youtube
Články autora
Průzkum
Měla by Británie vrátit Argentině Malvíny a Rusko Ukrajině Krym? Letos uplyne 40 od britsko-argentinské války o Malvíny (Falklandy). Měla by Británe Malvíny vrátit Argentině, tak jak požaduje vrácení Krymu Ruskem Ukrajině?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
Český obránce Vídně proti Turkům roku 1683