"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Když Jan Pavel II. líbal Korán, aby ukázal úctu k islámu, tak si mnozí křesťané ťukali na hlavu

Autor: Martin Kavka | Publikováno: 1.2.2015 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Je to již několik roků, co představitelé katolické církve jsou schopni omlouvat kdejaká zvěrstva, ale když se jedná o tradiční katolíky, tak mají jen slova pohrdání. Nedávno papež František přirovnal tradiční katolíky k islámským teroristům. Asi proto, že chodí kolem Vatikánu s Růžencem a za papeže se modlí. Možná Františkovi připadá Růženec ty šňůrky na dětských batůžcích na izraelsko-palestinském přechodu, kde stačí zatáhnout a korálky udělají bum.

Když Jan Pavel II. líbal Korán, aby ukázal úctu k islámu a snad doufal, že to přinese respekt muslimu ke křesťanům, tak si mnozí křesťané ťukali na hlavu. Pak přišel Benedikt a v Jordánsku směle navštívil mešitu. Dnes máme Františka. Ten nejenže vstoupil do mešity, ale krásně se rozhovořil o islámu. Nevím, možná ani jedno oko v islámském světě nezůstalo suché, ale...........ve chvíli, kdy papež mluvil o krásách islámu tak bojovníci Islámského státu popravovali křesťany. Ve chvíli, kdy papež mluvil o krásách islámu, tak Pákistánu čekají na smrt desítky křesťanů.

Papež František se rád staví do pózy toho, který vše chápe. Pak já nechápu, proč odsuzuje tradiční katolíky a vyzdvihuje vše co je proti křesťanství. Má snad na dálku poradce kněze Halíka o kterém se už nedá říci, jaké náboženství vlastně uznává? Křesťanství to určitě není. Ono to je vlastně těžké určit i u současného papeže.

Rád bych svému papeži připomněl, že naši předci umírali několik staletí v boji s islámem, který on vyzdvihuje. Nedokážu si představit, že po dobytí Konstantinopole by vystoupil Patriarcha Konstantinopole  a tetelil se nad islámem. Bohužel, František do dokáže a to i přesto, že v Turecku jsou křesťané pronásledování a nesmí sloužit mše v kostele svatého Pavla, který patří k nejstarším. Turecká vláda to nedovolila. Tohle ovšem papež neřekne. Co kdyby naštval Saraceny!

Je snad paradoxem dějin, že papež, který si vzal jméno svatého Františka se paktuje s muslimy, zatímco František hlásal před muslimy a sultánem evangelium. Svým způsobem to platí i na dominikána kardinála Duku

Dnešní katolická církev se nedokáže zastat křesťanů na Blízkém Východě, ale o to více prohlašuje, že islámský terorismus není islám. Je to islám a vědí to, jenže lžou lidem stejně jako muslimové. A z jakého důvodu?  Ochránit křesťany na BV? Vždyť je muslimové vraždí pořád a smějí se. Tak kde je papeži ta čistá islámská víra?

Není nikde. Lžeš všem katolíkům a muslimové se smějí. Lžeš , zatímco muslimové vraždí křesťany. A ty jsi papež?:  

 

Převzato z blogu autora s jeho svolením martinkavka.blog.idnes.cz

Klíčová slova: multikulturalismus  | politická korektnost  | islám  | křesťanství  | džihád
5242 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Dienstbier: Česko dokáže přijmout až 15 tisíc uprchlíků. Může je aktivně oslovovat v zemích, odkud přicházejíKadyrov : Macron podněcuje k terorizmu !Arméni zveřejnili svědectví syrského islamisty o výcviku teroristů v TureckuZa podřezaného francouzského učitele před švédským parlamentem "pietně" spálen Korán Erdogan: "S muslimy v Evropě je zacházeno jako se židy v r. 1939!"

ePortal.cz

Motivace některých dnes hodně slyšitelných kovidových alarmistů je velmi sporná, ne-li rovnou cynicky sobeckáKoronavirus v přímém přenosu

euPortal.cz

Stigma ‚bílého privilegia‘ a ‚toxické maskulinity‘ poškozuje kluky z bílé pracující třídyProsím, pomozte

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Na východní frontě chaos. Obávám se, že v letošním roce musíme počítat jen s těmi nejhoršími scénáři. Na Východě, na Západě, i u nás domaNepodmíněný příjem? – Cesta do pekel

ParlamentniListy.cz

„Nelegální noční srazy pejskařů. Dobře, že jim vláda zatla tipec!“ I toto zní ze Sněmovny„Ráno jsem ten virus vysra*a a už jsem dobrá," odzbrojila nakažená babička lékaře a odjela na kole pro vnoučata
Články autora
Průzkum
Záleží Bruselu na životech Východoevropanů? EU mentoruje východní země zatímco k západním je benevolentnější. Záleží podle Vás Bruselu na životech Východoevropanů?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď