"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Když Jan Pavel II. líbal Korán, aby ukázal úctu k islámu, tak si mnozí křesťané ťukali na hlavu

Autor: Martin Kavka | Publikováno: 1.2.2015 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Je to již několik roků, co představitelé katolické církve jsou schopni omlouvat kdejaká zvěrstva, ale když se jedná o tradiční katolíky, tak mají jen slova pohrdání. Nedávno papež František přirovnal tradiční katolíky k islámským teroristům. Asi proto, že chodí kolem Vatikánu s Růžencem a za papeže se modlí. Možná Františkovi připadá Růženec ty šňůrky na dětských batůžcích na izraelsko-palestinském přechodu, kde stačí zatáhnout a korálky udělají bum.

Když Jan Pavel II. líbal Korán, aby ukázal úctu k islámu a snad doufal, že to přinese respekt muslimu ke křesťanům, tak si mnozí křesťané ťukali na hlavu. Pak přišel Benedikt a v Jordánsku směle navštívil mešitu. Dnes máme Františka. Ten nejenže vstoupil do mešity, ale krásně se rozhovořil o islámu. Nevím, možná ani jedno oko v islámském světě nezůstalo suché, ale...........ve chvíli, kdy papež mluvil o krásách islámu tak bojovníci Islámského státu popravovali křesťany. Ve chvíli, kdy papež mluvil o krásách islámu, tak Pákistánu čekají na smrt desítky křesťanů.

Papež František se rád staví do pózy toho, který vše chápe. Pak já nechápu, proč odsuzuje tradiční katolíky a vyzdvihuje vše co je proti křesťanství. Má snad na dálku poradce kněze Halíka o kterém se už nedá říci, jaké náboženství vlastně uznává? Křesťanství to určitě není. Ono to je vlastně těžké určit i u současného papeže.

Rád bych svému papeži připomněl, že naši předci umírali několik staletí v boji s islámem, který on vyzdvihuje. Nedokážu si představit, že po dobytí Konstantinopole by vystoupil Patriarcha Konstantinopole  a tetelil se nad islámem. Bohužel, František do dokáže a to i přesto, že v Turecku jsou křesťané pronásledování a nesmí sloužit mše v kostele svatého Pavla, který patří k nejstarším. Turecká vláda to nedovolila. Tohle ovšem papež neřekne. Co kdyby naštval Saraceny!

Je snad paradoxem dějin, že papež, který si vzal jméno svatého Františka se paktuje s muslimy, zatímco František hlásal před muslimy a sultánem evangelium. Svým způsobem to platí i na dominikána kardinála Duku

Dnešní katolická církev se nedokáže zastat křesťanů na Blízkém Východě, ale o to více prohlašuje, že islámský terorismus není islám. Je to islám a vědí to, jenže lžou lidem stejně jako muslimové. A z jakého důvodu?  Ochránit křesťany na BV? Vždyť je muslimové vraždí pořád a smějí se. Tak kde je papeži ta čistá islámská víra?

Není nikde. Lžeš všem katolíkům a muslimové se smějí. Lžeš , zatímco muslimové vraždí křesťany. A ty jsi papež?:  

 

Převzato z blogu autora s jeho svolením martinkavka.blog.idnes.cz

Klíčová slova: multikulturalismus  | politická korektnost  | islám  | křesťanství  | džihád
5620 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Články autora
Průzkum
Ve Francii vyhlášena rekonkvista. Co vy na to? Pravicový prezidentský kandidát Zemmour vyhlásil ve Francii protiimigrantskou rekonkvistu. Co vy na to?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď