"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Nikdy jsem nezaznamenal výzvu islámských představitelů k muslimům, aby respektovali evropské civilizační hodnoty jako svobodu slova, demokracii, pluralitu názorů

Autor: Martin Kavka | Publikováno: 25.1.2015 | Rubrika: Kauzy
Ilustrace

Každý si jistě všiml, že po teroristickém útoku na redakci Charlie Hebdo za kterým stojí vyznavači náboženství "míru", se okamžitě vynořily články,kde bylo, že zachránce několika lidí v košér obchodě byl muslim. Stejně jako, že zastřelený policista byl muslim. Prostě typické vrtěti psem.

Jde jen o odvádění pozornosti od skutečného problému a samotné povahy islámu. Nejde přejít to, že pokud se islámští představitelé vyjádří k těmto útokům, tak je to vždy kolotoč slov, že tohle není islám, že tito bojovníci islámu nejednají podle učení proroka Mohameda apod. Vše pak končí nabádáním evropské veřejnosti k toleranci a umírněnosti ze strachu, že Evropané těm islámským pohádkám již přestávají věřit a islám berou jakou skutečnou hrozbu.

Nikdy jsem nezaznamenal výzvu islámských představitelů k muslimům, aby respektovali evropské civilizační hodnoty jako svobodu slova, demokracii, pluralitu názorů. Nikdy jsem nezaznamenal, že by islámští představitelé prohlásili, že to co je v Koránu bylo poplatné době Mohamedově a dnes je třeba uzpůsobit výklad Koránu současnosti. Místo toho se jen dozvídáme, že Korán je nadčasový a je v něm vše.

Asi mají pravdu. V Koránu je opravdu vše co muslimové potřebují.Včetně toho, že křesťané a  židé jsou z hlediska islámu podřízeni muslimům, včetně boje proti nevěřícím a jejich pronásledování, včetně toho, že muslim nesmí mít jako přátelé židy a křesťany. Vzhledem k nadčasovosti a tomu, že Korán je podle islámského učení nestvořený a vše co je v něm je platné pro všechny časy, tak docela zajímavá vyhlídka do budoucnosti. Takže pokud muslimové tvrdí, že islám je kompatibilní s demokracii, tak ano, ale tou islámskou, kde dhimmi může demokraticky platit daň za to, že je křesťan či žid a jeho svědectví je demokraticky omezeno. Stejně jako svědectví a hodnota ženy.

Bylo by to k smíchu, kdyby to nebylo k pláči v souvislosti k prohlášením evropských politiků, kteří jedním dechem odsoudí teroristické útoky a zároveň vyzdvihují islám a kritiky islámu nazývají fašisty, nacisty, rasisty a islámofoby. Jak by se tito tvářili na to, kdybych prohlásil, že SS a NSDAP byly v podstatě dobročinné organizace jen proto, že Oscar Schindler, člen NSDAP a čestný příslušník SS, zachránil přes tisíc Židů?  

Kdysi jeden můj přítel, studující v Londýně etnologii prohlásil. "Když se do Evropy nastěhuje Somálec, stane se součástí Evropy. Když se sem nastěhuje celá somálská vesnice, tak se Evropa stane součástí Somálska."

Proto by mne zajímalo za koho vlastně kopou evropští politici? Za Evropu a vše co uznáváme a respektujeme anebo za somálskou vesnici? Protože, když se objevily karikatury Ježíše a křesťané se bouřili, tak mluvili o křesťanském fundamentalismu. Když se objeví karikatury Mohameda, tak se jedná o urážku muslimů.

A nebude nakonec urážkou muslimů i to, že existujeme?

Převzato z blogu autora s jeho svolením martinkavka.blog.idnes.cz

 

 

 

 

Klíčová slova: multikulturalismus  | politická korektnost  | islám  | džihád
2161 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Orbán elegantně setřel notorického opilce a šéfa EU: Lucembursko? A co ten národ dokázal? Na co může být hrdý?Socialisté s vedením EU otevřeli italské přístavy a již mají úspěšné výsledky: Nový africký uprchlík zneužil desetiletou holčičkuPoliticky nekorektní vtipy o islámu, migraci a EU aneb Již brzy zakázané a trestné?Heslo Evropského parlamentu: "Národní suverenita je kořenem nejhroznějšího zla naší doby."Poslanec SPD a zkušený ex-diplomat Kobza analyzuje krizi kolem útoků na saúdskoarabskou rafinerií

ePortal.cz

Glosy: O zahraniční politice a Andrejově beztrestnostiNaděje pro Izrael? Švédská ministryně zahraničí Margot Wallström odstupuje

euPortal.cz

Pomozte, prosím, bránit Vaše blízké, Vaše domovy a naši vlastŘada výzkumů shodně ukazuje, že v evropských zemích s každou další generací klesá IQ, a to i když je zohledněna imigrace. Evropská civilizace: Jako přežrané myši?

FreeGlobe.cz

Černý raper integrovaný v Evropě vyzývá k zotročení a zabíjení bělochů (+ video)Špiclovali Židi Trumpa a nasadili na něj odposlechy?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Krutá nemoc Karel Gotta. Pražská kavárna a ubožáci na FB si mohou opět do mistra kopnoutJako republika jsme Koněva prohráli

ParlamentniListy.cz

Murínův nářez: Zeman věděl, čím Srby potěší. Kosované sami chápou, že jsou umělým státem kvůli základně USABomba: Babiš navrhuje zrušit poplatek pro ČT. V tomto případě…
Články autora
Průzkum
Volte s Němci! V Německu začínají 1. září volby do zemských parlamentů-sněmů. Obávaným looserem je merkelovská CDU a favoritem protiimigrační AfD. Koho byste volili Vy?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď