"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

A je to tady! Mohamed nebyl muslim a Korán je protiislámský

Autor: Martin Kavka | Publikováno: 23.1.2015 | Rubrika: Glosy
Ilustrace

Konečně jsme se dozvěděli co není islám a co je proti islámu. Islám je náboženství míru a tolerance, porozumění a pomoci. Vše co je s tímto v rozporu je proti islámu. Ne, to není z mojí hlavy. To se ozvala od všech možných a nemožných islámských autorit a od příznivců islámu jako je katolický kněz Tomáš Halík a v neposlední řadě i francouzský prezident Hollande.
 
Dozvěděli jsem se, že islám zapovídá vraždění a ti, kteří vyvraždili redakci časopisu Charlie Hebdo nebyli muslimové a s islámem to nemělo nic společného. Islám takové akce jasně zapovídá a naopak nabádá muslimy k toleranci a respektu. Nic nemohlo způsobit v mém srdci větší radost.
 
Očekávám, že v příštích dnech muslimové roztrhají Korán a jasně prohlásí, že co je psáno v Koráne je proti islámu, stejně jako činy proroka Mohameda. Jestliže vraždy ve jménu Alláha jsou proti islámu, tak stejně proti islámu musí být vraždy nařízené prorokem Mohamedem. Stejně tak musí být proti islámu výzvy k vraždění nemuslimů jak jsou zapsány v Koránu.
 
Muslimové přeci nemohou souhlasit s tím, že na Mohamedův příkaz byli vražděni jeho odpůrci, básnici, kteří se mu ve svých básních smáli, židovský kmen, kterého vina spočívala jen v tom, že Mohameda nepřijal jako proroka. Muslimové přeci nemohou souhlasit s tím, že Mohamed znásilnil manželku jednoho ze zavražděných ve stejný den, kdy dotyčný byl zavražděn.
 
Jsem proto rád, že současní islámští učenci dali nepřímo za pravdu katolickým učencům, kteří od sedmého století tvrdí, že Mohamed je falešný prorok. Jsem rád, že nepřímo řekli, že následovat Mohameda v jeho činech, stejně jako Korán je proti islámu a poškozuje to krásu učení islámu.
Pevně věřím, že teď, když už je vyjasněno co není islám a co je proti islámu, tak nezůstane jen u tohoto polovičního kroku.
 
A nebo to zůstane jen u toho, že když něco spáchá muslim, tak je to sice proti islámu, ale stejně tak je proti islámu i kritika toho co dělal Mohamed, přestože Mohamed nedělal nic jiného, než dělali ti co křičeli Alláhu Akbar v redakci Charlie Hebdo?
 
Převzato z blogu autora s jeho svolením martinkavka.blog.idnes.cz

3031 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Bičování mužů a žen za nemanželský sex v Indonésií. Brzy i v Evropě? Francouzský stát podporuje islamizaci formou propagace muslimské kultury ...Orbán elegantně setřel notorického opilce a šéfa EU: Lucembursko? A co ten národ dokázal? Na co může být hrdý?Socialisté s vedením EU otevřeli italské přístavy a již mají úspěšné výsledky: Nový africký uprchlík zneužil desetiletou holčičkuPoliticky nekorektní vtipy o islámu, migraci a EU aneb Již brzy zakázané a trestné?

ePortal.cz

Glosy: O zahraniční politice a Andrejově beztrestnostiNaděje pro Izrael? Švédská ministryně zahraničí Margot Wallström odstupuje

euPortal.cz

To je fakt padlé na hlavu, k čemu vede zvrácená genderová teorie. V anglickém východním Sussexu přikázali dívkám chodit do školy v kalhotáchPomozte, prosím, bránit Vaše blízké, Vaše domovy a naši vlast

FreeGlobe.cz

Němečtí vědci tvrdí, že lidské rasy neexistují. Vede je k tomu věda nebo náboženství politické korektnosti?Černý raper integrovaný v Evropě vyzývá k zotročení a zabíjení bělochů (+ video)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Krutá nemoc Karel Gotta. Pražská kavárna a ubožáci na FB si mohou opět do mistra kopnoutJako republika jsme Koněva prohráli

ParlamentniListy.cz

Nepříjemný moment pro Babiše. Rok starý dopis. Jak se zachová?Hovado, kokoti! Milion chvilek jde do zbraně. Něco se chystá. Chvilkaři mají pro Zemana různá přání
Články autora
Průzkum
Má policie zveřejňovat národnost pachatelů? Německý zemský ministr vnitra Reul chce napříště zveřejňovat národnost a stát. příslušnost podezřelých a pachatelů. Souhlasíte?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď