"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

A je to tady! Mohamed nebyl muslim a Korán je protiislámský

Autor: Martin Kavka | Publikováno: 23.1.2015 | Rubrika: Glosy
Ilustrace

Konečně jsme se dozvěděli co není islám a co je proti islámu. Islám je náboženství míru a tolerance, porozumění a pomoci. Vše co je s tímto v rozporu je proti islámu. Ne, to není z mojí hlavy. To se ozvala od všech možných a nemožných islámských autorit a od příznivců islámu jako je katolický kněz Tomáš Halík a v neposlední řadě i francouzský prezident Hollande.
 
Dozvěděli jsem se, že islám zapovídá vraždění a ti, kteří vyvraždili redakci časopisu Charlie Hebdo nebyli muslimové a s islámem to nemělo nic společného. Islám takové akce jasně zapovídá a naopak nabádá muslimy k toleranci a respektu. Nic nemohlo způsobit v mém srdci větší radost.
 
Očekávám, že v příštích dnech muslimové roztrhají Korán a jasně prohlásí, že co je psáno v Koráne je proti islámu, stejně jako činy proroka Mohameda. Jestliže vraždy ve jménu Alláha jsou proti islámu, tak stejně proti islámu musí být vraždy nařízené prorokem Mohamedem. Stejně tak musí být proti islámu výzvy k vraždění nemuslimů jak jsou zapsány v Koránu.
 
Muslimové přeci nemohou souhlasit s tím, že na Mohamedův příkaz byli vražděni jeho odpůrci, básnici, kteří se mu ve svých básních smáli, židovský kmen, kterého vina spočívala jen v tom, že Mohameda nepřijal jako proroka. Muslimové přeci nemohou souhlasit s tím, že Mohamed znásilnil manželku jednoho ze zavražděných ve stejný den, kdy dotyčný byl zavražděn.
 
Jsem proto rád, že současní islámští učenci dali nepřímo za pravdu katolickým učencům, kteří od sedmého století tvrdí, že Mohamed je falešný prorok. Jsem rád, že nepřímo řekli, že následovat Mohameda v jeho činech, stejně jako Korán je proti islámu a poškozuje to krásu učení islámu.
Pevně věřím, že teď, když už je vyjasněno co není islám a co je proti islámu, tak nezůstane jen u tohoto polovičního kroku.
 
A nebo to zůstane jen u toho, že když něco spáchá muslim, tak je to sice proti islámu, ale stejně tak je proti islámu i kritika toho co dělal Mohamed, přestože Mohamed nedělal nic jiného, než dělali ti co křičeli Alláhu Akbar v redakci Charlie Hebdo?
 
Převzato z blogu autora s jeho svolením martinkavka.blog.idnes.cz

3494 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Francie: Islámo-fašizmus ven !Karikatura: Muslimská nenávist Erdogana = vraždění FrancouzůVideo: Turci ve Francii uspořádali pogrom na ArményV Saúdské Arábii napaden francouzský konzulátIslámista podřezal a pobodal věřící v katedrále v Nice!

ePortal.cz

Jak moc nám prospívá, nebo spíš neprospívá, členství v EU, se můžeme podívat na třech příkladech z poslední doby. Nové sankce na Rusko, Brexit a ochrana hranic v době koronavirové pandemieMotivace některých dnes hodně slyšitelných kovidových alarmistů je velmi sporná, ne-li rovnou cynicky sobecká

euPortal.cz

Zvítězí Trump a do roku 2027 „dojde v USA k něčemu na způsob revoluce,“ tvrdí autor překvapivě se naplňujících předpovědí. Jestli si myslíte, že rok 2020 je příšerný, tak jen počkejte na rok 2024. Ještě jste nic neviděliHlava uříznutá muslimem v kostele, ale motiv je prý stále neznámý...

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Němcům jsme nic neukradli, nic jim nedluhujeme. Naopak je to Německo jako nástupnický stát hitlerovské říše, které nám dosud nezaplatilo reparace v původní výši cca 360 miliard Na východní frontě chaos. Obávám se, že v letošním roce musíme počítat jen s těmi nejhoršími scénáři. Na Východě, na Západě, i u nás doma

ParlamentniListy.cz

Komentátor brání odstaveného Suchoně na Nově: Kdyby se tak kriticky přistupovalo k moderátorům ČT, redakce by zely prázdnotou. Moravec, Tvarůžková, Witowská...Naše rodina si ho vybrala, aby komentoval rozloučení s Karlem Gottem a on... Hodně silná facka Železnému z ČT
Články autora
Průzkum
U imigrantské kriminality pachatele radši zatajovat? V případě ubití francouzského řidiče MHD imigranty média striktně neuvádí, že šlo o imigranty. Váš názor?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď