"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Na západ od nás už islámisté vyhráli, teď jsme na řadě my, varuje expert Konvička. Zde jsou důvody, proč budou chtít útočit i u nás

Autor: Martin Konvička | Publikováno: 12.1.2015 | Rubrika: Rozhovory
Ilustrace

Také v názorech politiků padlo, že aby se něco podobného nestalo právě u nás, tak je důležité muslimskou komunitu neprovokovat.

Že nemáme provokovat? Tak to je přesně to, co islám chce! Jak už jsem řekl na začátku – on přikazuje trestat kritiky, přikazuje trestat ty, kdo se mu vysmívají. Nechají na pokoji jen ty, kteří budou poslouchat – proč by se s nimi v této fázi znepokojovali? Jenže když je nebudeme znepokojovat, tak budou sílit a udeří, když jich bude dost na to, aby už nebyla možná žádná obrana. Ale neprovokovat je to nejhorší, co se může v tomto udělat, protože tím si jen kupujeme čas. Navíc to je přesně to, co ti fanatici chtějí. Oni chtějí nerušeně a bez komplikací růst a pronikat do byznysu, pronikat do škol a získávat stoupence a imigranty – souvěrce. Neprovokovat islám, tak to je podobné jako neprovokovat Hitlera v roce 1937.

Jenže čeští muslimové útok v centru francouzského satirického týdeníku Charlie Hebdo odsoudili.

Samozřejmě. Vždyť muslim má přikázáno – a je o tom i mnoho veršů – hovořit tak, aby před věřícími nepoškodil islám. To znamená, že dokud jsou v určitém místě slabí a islám tam tak není v převaze, tedy dostatečně ve společnosti zakořeněn, aby si mohl dovolit ukázat hrubou tvář, tak se budou vždy tvářit tak, že takovéto činy odsuzují. Lze to říci paradoxně i tak, že islám nemá nikdy nic společného s islámem.

A co téma imigrace, kdy EU zřejmě bude pozvolna od České republiky vyžadovat, abychom přijali uprchlíků z islámských zemí více? Myslíte si, že bychom měli imigrantům ukázat otevřenou náruč?

Bylo by to naprosto sebevražedné zrovna v této situaci, kdy víme, kam to vedlo v západních zemích, které neudělaly nic špatného, jen se pouze otevíraly více uprchlíkům – chtěly pomáhat a být přátelskými zeměmi vůči imigrantům, ovšem přitom jaksi zapomínaly na rizika. V současné době se hovoří o imigrantech ze Sýrie, kteří jsou zřejmě pronásledovaní a trpící lidé, ale my nevíme o koho ve skutečnosti jde, když tam jsou desítky válčících frakcí. Iniciativa „Islám v České republice nechceme“ se jednoznačně už v srpnu vyjádřila k tomu, že jsme pro to přijmou syrské křesťany, ateisty a příslušníky menších neislámských náboženství, jako jsou jezídi, případně drúzové, což jsou lidé, kteří jsou ze strany islámského státu opravdu lovnou zvěří a skutečně nemají kam jít a v jejich domovině jim hrozí fyzická likvidace. Ale přijímat muslimy jako takové by bylo šílenství, byť by to byly rodiny s dětmi.

Nevíme totiž, jaké pozadí za nimi je a nevíme ani, jaké mají vazby a zda se mezi ně nevmísí exponenti radikálů. Navíc kolem Sýrie je spousta islámských zemí, které jsou prosperující a klidné jako je Turecko, Jordánsko, či Saúdská Arábie. Evropské země opravdu nejsou od toho, aby zachraňovaly všechny, a zejména takové lidi, kteří nás pokládají za nevěřící, špinavce a neuctivce. Ať se o ně postará muslim a ostatní prosperující blízkovýchodní země, my bychom se naopak měli postarat o tamní křesťany a další nemuslimské uprchlíky. Měli bychom toto už vážně deklarovat, neboť válka začala!

Parlamentní Listy se otázaly politiků, zda bude mít podle nich vražedný útok muslimů v Paříži vliv na případné přehodnocení politiky multikulturalismu a imigraci v Evropě. Místopředseda TOP 09 Miroslav Kalousek nám k tomu řekl: „Tento zrůdný útok se budou v následujících dnech a týdnech snažit zneužít mnozí extremisté a populisté. To nejhorší, co bychom mohli udělat je, že bychom začali hodnotit lidi paušálně buď podle jejich víry, nebo podle jejich rasy a postavili mezi námi přehrady. To je přesně to, kam nás takové útoky chtějí dostat. Neměli bychom nikdy zapomenout na to, že v každém národě i každém náboženství jsou lidé slušní, neslušní a jsou v podstatě stále stejní, jenom se občas vybarví.“ Co jeho slovům říkáte?

Co tomu říkám? Že to jsou slova politické mrtvoly! Vyvodí pan Kalousek osobní odpovědnost, až se někdo z tzv. mírumilovných lidí vybarví? Uvědomme si, že útoky na dvojčata v New Yorku provedli lidé, vysokoškoláci, kteří neměli nikdy problémy se zákonem a studovali dokonce na Západě. Taktéž útoky 7. července provedené ve Velké Británii provedli zavedení muslimové, co tam měli rodiny, chodili řádně do práce a také neměli problémy se zákony. To samé platí i na bombový útok ve Stockholmu. Vezme si pan Kalousek za naši zemi osobní odpovědnost?

K otázce politiky multikulturalismu pak řeknu jen tolik: vždyť o tom, že multikulturalismus selhal, hovořila také Angela Merkelová už před pěti lety, Nicolas Sarkozy pak v tu samou dobu a i David Cameron se k tomu vyjádřil...prakticky všichni významní politici EU multikulturalismus zkritizovali. Nikdo z nich ale z toho, že multikulturalismus selhal, nevyvodil nikdy žádné důsledky. Já se jim ale na druhou stranu nedivím. Čeští státníci a státníci v zemích, kde ty velké menšiny ještě nejsou, by ale měli sloužit těm lidem, co je zvolili, tedy svým národům a nikoliv bruselským úředníkům, a opravdu by si měli uvědomit, že opakování chyb západní Evropy povede ke střelbám v centru Prahy, k vraždám a tak dále, což jistě nechceme.

Zdroj: Rozhovor M. Konvičky pro Parlamentnilisty.cz

Klíčová slova: multikulturalismus  | Česká republika  | politická korektnost  | islamizace  | imigrace  | džihád
3265 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Po vyhlášení Rekonkvisty Zemmourem, nezůstává pozadu ani Le PenováVyužíváte Spotify? Posíláte jim peníze? A víte, že tím podporujete války, diktatury a násilí?Česka vláda se potichu připravuje na cenzuru ve jménu boje proti desinformacímProč Západ tak touží po vyvolání dojmu o ruském útoku? Aby ospravedlnil vlastní útok na Rusko?Rozdíl mezi desinformací a realitou je pár měsíců, aneb jak nám tvrdili, že vakcinace nebude povinná

ePortal.cz

Věrně sloužil komunistům a dnes věrně slouží eurohujerům, nový ministr chce rozbíjet V4Jak Němci a Ukrajinci přinášeli civilizaci do Ruska - mučení a totální vyhlazení židů s Rusy

euPortal.cz

Český Portál i EUportal ukončují ke konci roku svou činnost a vydávání článkůRusko je dnes svobodnější než „svobodný svět“

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Na co všechno mají propagandisté ČT žaludekMezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizace

ParlamentniListy.cz

Pozor na bruselského úředníka. Členské státy si musí bezpečnost řešit sami. Poslanec SPD drsně také o Ukrajině a NATOGreen Deal může rozložit celou EU. Rusko svou hloupostí sbližujeme s Čínou, varuje Václav Cílek
Články autora
Průzkum
Ve Francii vyhlášena rekonkvista. Co vy na to? Pravicový prezidentský kandidát Zemmour vyhlásil ve Francii protiimigrantskou rekonkvistu. Co vy na to?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď