"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Reakce českých muslimů na vraždy ve Francii: „budeme usilovat ještě více o to, aby probíhala správná obroda islámské ummy a následně islamizace české společnosti“

Autor: Redakce | Publikováno: 10.1.2015 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Po kontroverzních prohlášeních jednoho ze zakladatelů muslimské komunity v České republice Mohameda Abbase o sobě dali vědět i další čeští muslimové. Skupina Šaría pro Česko alias Cesta k víře pro Česko zveřejnila prohlášení, v kterém sice odsuzuje masovou vraždu francouzských novinářů, ale zároveň dodává: „budeme usilovat ještě více o to, aby probíhala správná obroda islámské ummy a následně islamizace naší (tj. české) společnosti.“
 
Ve skupině je hlavním tahounem český konvertita Jan Hamza Velička. Skupinu považuje za potencionální riziko Bezpečnostní informační služba ve své veřejné výroční zprávě a hovoří o ní i veřejná výroční zpráva Europolu.
 
 
 
Fotografie Lukáše Větrovce s Janem Hamzou Veličkou.
 
Fotografie ze školení českých muslimů v Třebíči, které pořádá Svaz muslimských studentů společně se saúdskoarabskými organizacemi. Jan Hamza Velička stojí vedle Vladimíra Sáňky vyšetřovaného kvůli šíření náboženské nenávisti.
 
 

Klíčová slova: multikulturalismus  | Česká republika  | islamizace  | šáría  | džihád
36963 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také
Výklad Koránu

Základy islámu a jejich výklad

Stručný životopis zakladatele islámu

Islám a terorismus

Súmrak európskej civilizácie - Barbari sa zmocňujú Európy
Islám live
Sledujte nás na Youtube
Články autora
Průzkum
Měla by Británie vrátit Argentině Malvíny a Rusko Ukrajině Krym? Letos uplyne 40 od britsko-argentinské války o Malvíny (Falklandy). Měla by Británe Malvíny vrátit Argentině, tak jak požaduje vrácení Krymu Ruskem Ukrajině?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
Český obránce Vídně proti Turkům roku 1683