"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Jedná se o evidentní lež šéfa českých muslimů

Autor: Lukáš Lhoťan | Publikováno: 5.1.2015 | Rubrika: Co píší jinde
Ilustrace

O tom, že má smysl psát do medií reakce na lží muslimů je níže uvedený případ lží Muneeba Hassana Alrawiho v Českém rozhlase v tomto pořadu.

Po odvysílání tohoto pořadu požádal pan Lukáš Lhoťan o uveřejnění jeho reakce. Vzhledem k tomu, že je v pořadu zmiňován, uvádíme jeho vyjádření:

Předseda Ústředí muslimských obcí v České republice, Muslimské obce v Brně a Islámské nadace v Brně pan Muneeb Hassan Alrawi mne v pořadu Českého rozhlasu Pro a proti ze dne 21. 11. 2014 obvinil, že jsem manipuloval s nahrávkami kázání z brněnské mešity a záměrně je špatně přeložil. Jedná se o evidentní lež. Vyšetřování vedené policií nejen že manipulaci s nahrávkami nepotvrdilo, ale v jednom případě i zaznamenané projevy z brněnské mešity označilo za spáchání trestného činu hlásání náboženské nesnášenlivosti. Taktéž překlady zaznamenané na nahrávkách jsem neprováděl já, ale samotný Muneeb Hassan Alrawi se svými spolupracovníky.

 

 

Klíčová slova: Česká republika  | islamizace  | islám
3803 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také
Výklad Koránu

Základy islámu a jejich výklad

Stručný životopis zakladatele islámu

Islám a terorismus

Súmrak európskej civilizácie - Barbari sa zmocňujú Európy
Islám live
Sledujte nás na Youtube
Články autora
Průzkum
Kdo bude příp. vinen za rozpoutání války kolem Ukrajiny? Rusko požaduje zastavení rozšiřování NATO. Británie a USA stupňují své výhrůžky a v rámci NATO vysílá zbraně a kontingenty k ruským hranicím. Ukrajina se dovolává pomoci proti "arcinepříteli" Rusku. EU je ve vleku USA a Brtánie. Kdo bude příp. vinen za rozpoutání války kolem Ukrajiny (jak se to teď najednou překrucuje u 2. sv.války)?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
Český obránce Vídně proti Turkům roku 1683