"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Zemřel jeden z prvních kritiků plíživé islamizace Německa

Autor: Lukáš Lhoťan | Publikováno: 3.1.2015 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

V době vypuknutí prvních masových prosincových protestů Němců proti plíživé islamizaci jejich vlasti zemřel v požehnaném věku jeden z prvních veřejných kritiků plíživé islamizace Německa Ralph Giordano.

Ralph Giordano byl potomkem židovské matky a patřil k nemnoha židům, kteří přežili běsnění nacismu. Po válce vystřízlivěl z komunistického ošálení a stal se velkým kritikem nacismu i komunismu.

Na konci svého života se začal veřejně ozývat i proti třetí totalitní ideologii – islámu. V březnu 2007 veřejně vystoupil proti výstavbě mešity v Kolíně nad Rýnem a začal upozorňovat na radikální pozadí muslimů, kteří projekt výstavby mešity podporují. Přesto se výstavbě mešity dostalo podpory i od některých představitelů křesťanských církví a německých politiků.

To ovšem Giordana neodradilo a v roce 2008 vystoupil s varováním před „plíživou islamizací Německa“, která ohrožuje demokracii a svobody obyvatel. Veřejně vyzval německou vládu a úřady, aby přestaly spolupracovat s islámskými organizacemi, které využívají spolupráci k islamizaci Německa. Ovšem nebyl vyslyšen a jak ukazuje novoroční projev kancléřky Merkelové, vedoucí představitelé Německa a hlavních politických stran se asi už rozhodli předat Německo muslimům a pomoci jim potlačit odpor Němců k islamizaci.

Ralph Giordano poukázal například na to, že hlavní islámský partner německé vlády - generální tajemník Ústřední rady muslimů Aiman Mazyek prosazuje zavedení islámského práva šaría v Německu.

Smrt Ralpha Giordana v předvečer našeho střetu s islamizací mi připomněla podobně tragickou smrt Karla Čapka v předvečer střetu našich předků s nacismem.

Čest památce Ralpha Giordana!

Jeho životopis zde.

 

 

 

Klíčová slova: islamizace  | Německo
2919 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Vzdělání ve Švédsku rapidně upadá. Například mnozí švédští policisté neumějí psát Přednáška Lhoťana o rozdílech mezi křesťanstvím a islámem v beskydských Starých Hamrech - GruňiImigrantský rapper: „Zabte bílé, a budem mít jejich ženy a prachy!“ Skandál! Americké media odmítají hovořit o muslimských teroristechMasová imigrace dnes ohrožuje evropskou civilizaci : šéfredaktor VA

ePortal.cz

Glosy: O zahraniční politice a Andrejově beztrestnostiNaděje pro Izrael? Švédská ministryně zahraničí Margot Wallström odstupuje

euPortal.cz

Jezte lidské maso, jako boj ke klimatické změně, doporučuje švédský profesorŠvédsko je díky gangům imigrantů ve válce... Čtěte děsivá fakta

FreeGlobe.cz

Špiclovali Židi Trumpa a nasadili na něj odposlechy?Tyranie pánů sociálních sítí

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Odstranění pomníku maršála Koněva z náměstí Interbrigády je vítězstvím fašizmu v naší zemiLubomír Zaorálek, jedna z nejchmurnějších postav ČSSD, kterého v době jeho ministrování zahraničních věcí nazval lid oranžovým Schwarzenbergem...

ParlamentniListy.cz

Tak se mi zase ozval... Pohlavní údy a konečníky létaly! Ivan Vyskočil se znovu střetl s mužem, který mu nabízel milion za odmítnutí vyznamenání od ZemanaSpisovatel: Rusofobie je dneska in. Kdo má čím menší díru do zadku, ten nejvíc ví, jak nás Rusové ohrožují. Nebo největší díru?
Články autora
Průzkum
Má mít Okamura konkurenci? Souhlasíte s názorem sociologa Petra Hampla, že by Okamurovi prospěla konkurence na politické scéně?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď