"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Vůdce TOP09 Karel Schwarzenberg: Neohližejme se na zájmy místních obyvatel někde v Dolních Prčicích, kteří si odhlasují, že nechtěji uprchlíky

Autor: Redakce | Publikováno: 26.12.2014 | Rubrika: Co píší jinde
Ilustrace

Odpověď Karla Schwarzenberga na dotaz od novináře z E15 (nezaměňovat s cestou šlapek E55), redakce se raději v tento vánoční čas zdržuje upřímného komentáře. Ale aspoň si může čtenář udělat obrázek o tom, co si šlechtic a vůdce TOP09 Karel myslí o prostém českém lidu:

 Jistě. Těch několik set lidí by se tu rozplynulo jako nic a nikdo by si toho ani nevšiml. Čili ta neochota je jen populismus. Zbabělost před vlastními voliči, nic jiného v tom není. A ta zbabělost je největší slabost českých politiků. Získat mandát od voličů znamená udržet si nějaký charakter. A ne se ohlížet na zájmy místní organizace někde v Dolních Prčicích, která si odhlasuje, že nechce uprchlíky. Chybí tu odvaha jít si za vlastním názorem, za tím, co považuji za správné. Byť za cenu toho, že ztratím vlastní voliče a doplatím na to.

Celý rozhovor zde.

Místni organizace někde v Dolních Prčicích, to může být již zítra vaše obec, kterou má kniže pán za lidově řečeno prdel světa. Ale pokud jste volili TOP09, aspoň možná již brzy budete mít za svou volbu "odměnu".

 

Klíčová slova: multikulturalismus  | Česká republika  | imigrace  | přistěhovalectví
12270 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také
Výklad Koránu

Základy islámu a jejich výklad

Stručný životopis zakladatele islámu

Islám a terorismus

Súmrak európskej civilizácie - Barbari sa zmocňujú Európy
Islám live
Sledujte nás na Youtube
Články autora
Průzkum
Ve Francii vyhlášena rekonkvista. Co vy na to? Pravicový prezidentský kandidát Zemmour vyhlásil ve Francii protiimigrantskou rekonkvistu. Co vy na to?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
Český obránce Vídně proti Turkům roku 1683