"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Švédsko importuje 100 000 muslimů ročně

Autor: Ivan Běhounek | Publikováno: 19.1.2015 | Rubrika: Evropa
Ilustrace

Švédsko importuje nejméně 100 000 muslimů ročně. Země zažívá neobvyklý růst kriminality.

Každý švédský občan dotuje švédskou imigrační politikujedním měsíčním platem ročně. Přesto se státní pokladně nedostává několik miliard švédskách korun k podpoře této politiky. Švédům budou zřejmě zvedat daně.

Nedávno jsem šetl část rozhovoru s jedním muslimem, tuším že to byl právě "švédský" muslim. Na dotaz reportéra, kde si myslí že se berou peníze na jejich sociální podporu, pravil:"Od Allaha." 

Já bych byl rád, kdyby naše vláda, pokud přistoupí na nějaké kvoty a začne nám do vlasti stěhovat islamisty, kteří se těší na našeho sociálního oslíčka otřes se, použila stejný zdroj. Ať pumpne Allaha a pokud od něj žádný tučný šek nedorazí, měli by být eventuelní přistěhovalci placeni z poslaneckých platů a náhrad. Zdroje jsou, jak by mi jistě potvrdil Jirka Paroubek. 

Ale pokud to naši zastupitelé myslí vážně a jde jim o prospěch občanů, měli by zákonitě odmítat všechny nelegální přistěhovalce ze zemí, kde je islám státním náboženstvím, či se jedná o tzv. islámský stát.

Podle Wikipedie jsou to tyto:

Islámské státy Státy, v nichž je islám státním náboženstvím

Podle mého skromného názoru by bylo vhodné mít nastavenou vizovou povinnost vůči těmto zemím s tím, že nelegální přistěhovalci budou vráceni zpět do země původu. Máte jiný nápad?

Převzato z blogu autora behounek.blog.idnes.cz

Klíčová slova: multikulturalismus  | islamizace  | přistěhovalectví  | Švédsko
3761 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Proč americká vláda chrání saudskoarabskou rozvědku, když vyšetřovatele potvrdili její odpovědnost za 11 září?Ázerbájdžáncům proti arménským křesťanům nepomohly ani dodávky zbraní z Izraele a TureckaSyrský uprchlík a stoupenec teroristů opět vraždil v NěmeckuSchwarzenberg: "Řveme, jako by nám uprchlíci řezali krky!"Erdogan: Macron chce zastrašit muslimy!!

ePortal.cz

Koronavirus v přímém přenosuPokud diskreditace kohokoli, kdo bezvýhradně nesouhlasí s rozhodnutími Prymuly, Hamáčka či Babiše, měla být cílem celé policejní akce, pak se nelze vyhnout spekulacím o vyprovokování střetů policií

euPortal.cz

Závěť marxisty: Františkova nová encyklika. Bratrství více než Kristus? Hřích a trest zrušen. Modlitba, víra a svátosti? Do šrotu! Vivat Francouzská revoluce. Nejhorší papež historieSkandál v USA: Proč je zde ticho po pěšině? Biden je na záběrech zachycený s prostitutkami uprostřed sexuálních a drogových orgií

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Na východní frontě chaos. Obávám se, že v letošním roce musíme počítat jen s těmi nejhoršími scénáři. Na Východě, na Západě, i u nás domaNepodmíněný příjem? – Cesta do pekel

ParlamentniListy.cz

Ekonom Kohout: Žádné životy nezachráníte. Odepíšeme několik let. Covid? Řekněte lidem pravduŠok. Ředitel ČT Dvořák lapal po dechu. Fridrichová se Šarapatkou ho obešli
Články autora
Průzkum
Záleží Bruselu na životech Východoevropanů? EU mentoruje východní země zatímco k západním je benevolentnější. Záleží podle Vás Bruselu na životech Východoevropanů?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď