"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Šátky našich křesťanských babiček si pletete s hidžhábem?

Autor: Ivan Běhounek | Publikováno: 15.1.2015 | Rubrika: Glosy
Ilustrace

Tohle není problém až tak se týkající zahalování. Problém je v tom, že islám jisté chování a oblékánívyžaduje. A tudíž,nošení hidžábu, či burky je deklarací příslušnosti k islámu..

Islám, a o tom už snad, kromě pár méně intelektuálně vyvinutých "novinářů" nepochybuje nikdo, není náboženstvím v pravém slova smyslu. Je to systém vyvinutý k ovládnutí chování jedince a i celých národů, k jejich podmaněnění. Jaký jiný smysl by měl mít můj oblíbený islámský pokyn o správném utírání zadku? Žádný. Islám chce ovládnout každý pohyb muslima, byť by to byl pohyb kolem jeho řiti.

S takzvanými šátky je to podobné. Pokud nejsme schopni činit rozdíl mezi šátkem a hidžábem, těžko můžeme do tohoto takzvaného problému vidět. A nevidí do něj mnozí, včetně ombudsmanky. Otázka zní, zda, kdy a jak mohu deklarovat svoji příslušnost k nějakému náboženství. Všimněte si, že islám uráží opět vše neislámské. Například krucifixy v italských školách.

Hidžáb a šátek jsou dvě naprosto nesrovnatelné věci. Jednou z nich je islámem vnucený způsob odívání, kterého se mnoho žen v islámských zemích chce zbavit, protože jej stejně jako my vnímá jako projev nerovnoprávnosti s muži a druhý je..... co? Kus látky, kdy je na ženě zda a kdy si jej oblékne. Nikdo a žádné náboženství ji k tomu nenutí.

 66490707.jpg

Jak jsem s velkým pobavením četl na OSACR, kdybych byl Adamita, měl bych podle všeho, právo chodit do školy nahý, kdybych byl pastafarián, šel bych do práce s cedníkem na hlavě atd atd. To jsou "práva" věřících. A co když bych byl...... ale to už si přečtěte sami. Líp bych to vyjádřit nedovedl. Nejen, že se pobavíte, ale paní ombudsmanka se zřejmě ve vašich očích promění přinejlepším v hlupáka.

Převzato z blogu autora behounek.blog.idnes.cz

 

Klíčová slova: multikulturalismus  | politická korektnost  | šáría
4134 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také
Výklad Koránu

Základy islámu a jejich výklad

Stručný životopis zakladatele islámu

Islám a terorismus

Súmrak európskej civilizácie - Barbari sa zmocňujú Európy
Islám live
Sledujte nás na Youtube
Články autora
Průzkum
Ve Francii vyhlášena rekonkvista. Co vy na to? Pravicový prezidentský kandidát Zemmour vyhlásil ve Francii protiimigrantskou rekonkvistu. Co vy na to?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
Český obránce Vídně proti Turkům roku 1683