"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Zapomeňte na Putina, nebezpečím pro EU je islám

Autor: Ivan Běhounek | Publikováno: 1.1.2015 | Rubrika: Kauzy
Ilustrace

Jak jsem již napsal v minulém článku, denně přibývá do EU 1000 nelegálních utečenců z islámských zemí. Přičtěte k nim cca 50 000 000 muslimů již v EU žijících. Srovnejte to s počtem ruských vojáků na hranicích EU. Kdo má navrch? Jaké jsou jejich cíle? Kdo z nich je představitelem středověkého tmářství? Nejsem příznivcem Putinova Ruska, ale proti tomu, co hrozí Evropě ze strany islámu je hypotetická okupace Evropy Ruskem pouhou selankou. Řeknu vám proč.

Do USA se za posledních 200 let přistěhovaly miliony Evropanů. Nikdy nebyl s jakýmkoli etnikem problém v souvislosti s jeho schopností asimilace. Všichni přijížděli do „země zaslíbené“ tvrdě pracovat, dřít a svojí prací a nadáním si vydobýt lepší život. Stejně tak nyní do Evropy přijíždějí Vietnamci, Indové, Filipínci a další. Učí se naši řeč, své děti posílají do našich škol a opět: tvrdě dřou. Nevím, kolik Vietnamců je u nás hlášeno na Úřadu práce, ale srovnejme to s 80% nezaměstnaných muslimů ve Velké Britanii. Vím, že srovnávám národnost a náboženství. Ale v tom náboženství je právě ten problém současného světa!

Díval jsem se do slovníku, co znamená výraz „asimilace“. Nebudu vás zatěžovat citací. Podívejte se sami. Rozhodně to však není to, co po svých věřících vyžaduje islám. Naopak!

Islám vyžaduje, abychom se muslimům přizpůsobili my! Jinak budeme zničeni.

My, ateisté, křesťané buddhisté, hinduisté i ostatní nemuslimové jsme pro islám lidmi třetí kategorie někde pod úrovní prasat, která tak nenávidí. Nenávidí, protože musí. Nenávidí i vás, pane Halíku!

Opakuji: Islám vyžaduje, abychom se přizpůsobili MY! Správný muslim nikdy nebude schopen asimilace. Nesmí. Zakazuje mu to Korán. Správný muslim vždy a všude musí prosazovat muslimské zákony, Šaríju. Pro správného muslima je demokracie jen cestou k snadnému ovládnutí dalšího území a zavedení islámského práva.


 

Tento týden jsem byl na Policii ČR podat Vysvětlení ke dvěma trestním oznámením jednoho „sluníčkáře“. Nelíbilo se mu, co jsem psal na tomto blogu o islámu. Bohužel, zřejmě k žádnému soudu se mnou nedojde. Pokud by se tak snad stalo, těším se na to. Těším se, jak obžaluji islám z jeho zločinů proti lidskosti. Důkazů pro svá tvrzení mám tolik, že si budu muset vybírat.Islám je totiž xenofobií dovedenou ad absurdum a ani to neskrývá.

Takže se stále musím ptát sám sebe, jak je možné, že jsou mezi námi ještě někteří lidé, kteří to nevidí? Jak je možné, že evropští politici ještě nepraštili pěstí do stolu?


 

Na webu jsem byl upozorněn na tento obrázek:

 10570563_844181215605840_296128958604297894_n.jpg

Nevím do jaké míry je to autentický výrok a ani to zkoumat nehodlám. To, co vím je, že naprosto odpovídá tomu, co po svých věřících požaduje islám prostřednictvím Koránu. Stačí srovnat počty výskytu nenávistných „veršů“ Koránu s těmi staršími (a tudíž neplatnými) mírumilovnými:

 

 Koran.jpg

 

 

 

 

 

Zapomeňte na Putina. Hrozba pro Evropu je na jiné straně mapy.

Převzato z blogu autora behounek.blog.idnes.cz

 

9638 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Video: Kořeny rusofobie v USAImigranti ve Francii ubili řidiče MHD(Multi)kulturní vložka: Azylant v Německu znásilnil 83-letouOslavný projev europoslankyně hnutí ANO Charanzové na adresu nové německé vůdkyně EU říšeDnešní Západ je jako kdysi SSSR. Věda se musí podřídit ideologickým dogmatům a falšuje se

ePortal.cz

Turečtí Šedí vlci ve vídeňských ulicíchSluníčkáři chtějí vyvolat anarchii a urychlují svou revoluci a totální převzetí moci. Buď se budeme bránit, nebo náš svět zanikne

euPortal.cz

Muž za bannerem – ‚Na bílých životech záleží‘ – vyhozen, profesorka šířící výrok – ‚Na bílých životech nezáleží,‘ povýšenaNenávist, lži a manipulativní desinformace.Tak se mainstremoví aktivisté snaží zničit alternativní zpravodajské weby

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Koněvobijci a churchillobijci vyvolávají dojem fašistů. Na které straně stály za okupace a protektorátu rodiny pana Hřiba, Koláře a Novotného?Evropská komise vypracovala další dokument, jenž počítá s rozmísťováním migrantů do členských zemí, které bude možno provádět i bez jejich souhlasu. Solidaritu si v EU prostě rozvracet nedáme

ParlamentniListy.cz

Zklamal! Radní Šarapatka se obul do režiséra Stracha. Padla jména Prchal a Ovčáček, přirovnání k rohožceZaorálek se zastal Koněva. Padla slova o „utržených z řetězu“ na Západě
Články autora
Průzkum
Imigranti okamžitě do karantény!? Rakouský exministr vnitra Kickl požaduje, aby ilegální imigranti byli v souvislosti s šířícím se koronavirem okamžitě vzati do karantény, neboť se neví odkud přišli. A Vy?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď