"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Cesta proti islámu je velmi trnitá. Ví o tom každý veřejný kritik islámu

Autor: František Kubásek | Publikováno: 23.12.2014 | Rubrika: Glosy
Ilustrace

Cesta proti islámu je velmi trnitá. Ví o tom každý veřejný kritik islámu, včetně mě. Samotní Češi se dokáží postavit na jeho stranu - dokáží přejít k islámu jakožto k budoucímu vítězi a umí být mnohem agresivnější než muslimové samotní. Jako kritik islámu vím, že neexistuje něco jako "umírněný muslim". Navíc mi to i samotná internetová muslimská komunita vyvrátila. Sharia4czechia mi v emailu napsala, že umírněný muslim neexistuje. A má pravdu. O to překvapivější je pak přístup médií k problematice.

Umírněný muslim by měl podle médií vypadat asi takhle: Poslouchá spisy islámské, ale nedodržuje ty násilné. Takže by měl, podle našich médií, poslouchat věty o tom, jací jsou ne-muslimové podřadní, jak je Mohamed zabíjel ve velkém, pokud nekonvertovali k islámu, věřit tomu, že bezvěrec je podřadná bytost a přes to je tolerovat a přes veškeré příkazy psané v šárie a Koránu je všechny nechat žít.

Agentura BIS vydala zprávu. Zkoumala, mimo jiné, jestli měli teroristé, kteří ve jménu islámu zabíjeli lidi, nějaké vazby na Českou republiku a jestli tak zemi hrozí nějaké bezprostřední nebezpečí. Dle všeho je Česko zatím v bezpečí, což ovšem samo o sobě nevylučuje otázku, zda není na čase se aktivně bránit, protože mnoho jiných evropských států takto bez problémů není. 

BIS také vydala prohlášení, že slovní útoky na muslimy mohou radikalizovat i ty doteď umírněné. Zajímavá myšlenka možná tak od absolventa základní školy bez rozhledu někam dál než metr od něj. Je jedna věc varovat orpavdu objektivně před tím, že se nějaká národnost může vzbouřit proti objektivní kritice. Tato kritika je objektivní, není-li založená na hnědé pleti, ale na islámu. Pokud však někdo tvrdí, jako to udělala Česká televize, že je potřeba si dát pozor přímo na kritiku islámu, nacházíme se v situaci například Řecka. Tam je již kritika islámu považována za akt nacismu a odsuzována. Říkejme tomu taktika naopak.

Česká televize dokázala chybnou zprávu překroutit v totalitní blábol. Článek v nadpisu upozorňuje na kritiku islámu jako na pravý důvod vedoucí k možné radikalizaci muslimů. "BIS také upozornila na široké spektrum kritických projevů k islámu a varovala, že některé verbální útoky by mohly radikalizovat i doposud umírněné muslimy." BIS uvedla, že některé druhy verbálních útoků mohou radikalizovat i doposud umírněné muslimy. Rozhodně ne všechny slovní útoky mohou muslimy radikalizovat - neboli u muslimů radikální chování zviditelnit.

Umírnění muslimové neexistují - potvrdil mi to email od sharia4czechia, o jehož publikaci neměla česká média zájem. Umírněný muslim je totiž to samé jako ne-muslim. Muslimové se musí držet všech bodu své totalitní víry. Co jíst, kdy se postit i koho zabít a jak přistupovat k ženám zajatců, komu uříznout hlavu a komu dát speciální bezvěrecké daně - i to je obsah islámského učení. Jejich doktrína je přeurčena k tomu dostat muslima do náboženské pasti. Nemůže ven - hrozí mu smrt. Veškeré tyto body jsou pro muslima nevyhnutelné a kdo je nedodržuje, není podle učení správný muslim. A fakt, že mají ve své víře zakomponován i bod, ve kterém se muslimům doporučuje nezveřejňovat o islámu úplnou pravdu, leccos napovídá. 

Proto mi v tomhle bodě přijde zpráva BIS jako naprostý propagandistický blábol, který nesouvisí s pravdou. Samozřejmě, v BIS nevystupují ani nepracují žádní znalci islámu, minimálně se neprezentovali př itvorbě zprávy. Bylo by ale lepší kritiky islámu naopak poslouchat, nemá-li někdo zájem sám si to celé číst. Kritika islámu je vlastně objektivní a zcela zasloužená. My tady nenadáváme na nepovedené muslimy, ale na celý islám, který se bez totální reformy neobejde a který je bez ní společensky nepřijatelný, stejně jako ortodoxní muslimové, kteří tuto násilnickou cestu následují i v místech, kde mají na výběr.

Převzato se souhlasem autora z jeho blogu kubasek.blog.idnes.cz

2880 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Evropská imigrační politika slouží venezuelskéIslamizace Británie pokračuje mílovými krokyUprchlíci již obohacují Německo. V Hessensku již oženili a vdali 125 děti ...Proud uprchlíku/imigrantů z Řecka přes Balkán směrem k nám zesiluje! Poděkujte Němcům a EU, kteří vyzývají k nebránění migraciNeziskovky v Německu zuří. Odmítají, aby byli uprchlíci vyšetřování kvůli věku. 40 % uprchlíků lže o tom, že jsou děti

ePortal.cz

Glosy: O zahraniční politice a Andrejově beztrestnostiNaděje pro Izrael? Švédská ministryně zahraničí Margot Wallström odstupuje

euPortal.cz

Povinné kvóty Bruselu a hrozba sankcí jsou tu znovu. Prosazují je společně Francie a ItálieMůj dům – můj hrad, to je princip, který hájí hnutí SPD. Navrhujeme novelu trestního zákoníku, která má posílit práva slušných lidí, kteří jsou přepadeni

FreeGlobe.cz

Němečtí vědci tvrdí, že lidské rasy neexistují. Vede je k tomu věda nebo náboženství politické korektnosti?Černý raper integrovaný v Evropě vyzývá k zotročení a zabíjení bělochů (+ video)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Krutá nemoc Karel Gotta. Pražská kavárna a ubožáci na FB si mohou opět do mistra kopnoutJako republika jsme Koněva prohráli

ParlamentniListy.cz

Jednostranné. A ty odměny... Chci změny v ČT, zaznělo. Chystá se konference Greta v OSN: To sralo i mě, řekl příznivec. Maňásek, blázen. Šikanujete ji, vy kritici! zaznělo. Češi se s tím ne*erou
Články autora
Průzkum
Má mít Okamura konkurenci? Souhlasíte s názorem sociologa Petra Hampla, že by Okamurovi prospěla konkurence na politické scéně?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď