"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Pedofil, vzor muslimů

Autor: Ivan Běhounek | Publikováno: 22.12.2014 | Rubrika: Islám
Ilustrace

Zde je definice pedofilie dle Wikipedie:"Pedofilie je v odborném pojetí trvalá nebo dlouhodobá náklonnost či reaktivita s erotickým rozměrem převážně nebo výlučně vůči nedospělým osobám, chlapcům nebo dívkám. Jako pedofil bývá označován člověk, u něhož je taková náklonnost rozeznána."

První, co mne zaujalo při hledání informací k tomuto článku je fakt, že Korán v sůře 65 Rozvod, hovoří v souvislosti s rozvodem mj. o dívkách, které "ještě menstruaci neměly".  Z toho vyplývá, že sňatky s prepubescentními dívkami byly faktem. 

Zde je originální arabský text islámských učenců  vysvětlujících Korán 65:4  v angličtině:

Pedophilia2.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Text se sice týká čekací lhůty,ale zcela jasně vypovídá o věku muslimských manželek a to je pro tento článek podstatné.

Korán není jediným textem na kterém stojí a padá islám. Pro islám jsou též důležité, mimo jiné,  tzv. Hadísy, což je soubor vyprávění, či chcete-li historek ze života Proroka. Zprvu se tyto informace předávaly ústně, později vzniklo několik sbírek. V těchto, islámem uznávaných sbírkách, se vypráví i o sňatku Proroka s mladičkou Ajšou:

Sahih al-Bukhari 3896—Narrated Hisham’s father: Khadija died three years before the Prophet departed to Al-Madina. He stayed there for two years or so and then he wrote the marriage (wedding) contract with Aishah when she was a girl of six years of age, and he consummated that marriage when she was nine years old. 

Sahih al-Bukhari 5158—Narrated Urwa: The Prophet wrote the (marriage contract) with Aisha while she was six years old and consummated his marriage with her while she was nine years old and she remained with him for nine years (i.e. till his death). 

Sahih Muslim 3310—Aisha reported: Allah’s Apostle married me when I was six years old, and I was admitted to his house when I was nine years old. 

Sahih Muslim 3311—Aisha reported that Allah’s Apostle married her when she was seven years old, and she was taken to his house as a bride when she was nine, and her dolls were with her; and when he (the Holy Prophet) died she was eighteen years old. 

Sunan Abu Dawud 2116—Aishah said: The Apostle of Allah married me when I was seven years old. (The narrator Sulaiman said: Or six years.) He had intercourse with me when I was nine years old.

Z výše citovaného přeložím pro neangličtináře aspoň záznam imáma Bucharího 5158: "Urwa vypráví: Prorok sepsal svatební smlouvu s Aišou, když jí bylo šest a konzumoval svůj sňatek když jí bylo devět a ona s ním zůstala 9 let (do jeho smrti)."

Včera jsem našel další historku, kdy Prorok potkal ženu s děckem v náručí. Zastavil se u nich a obdivoval krásu tohoto dítěte řka:"Až vyroste, vezmu si ji za manželku." Jak dokonale tento příběh koresponduje s výrazem"reaktivita s erotickým rozměrem" z definice pedofilie, že? (Bohužel originální text mi zřejmě nadobro zmizel v hlubinách internetu. Pokud jej opět najdu, doplním ho sem.)

Je třeba ještě něco dodávat?

Milovníci islámu se často hájí morálním (nebo kulturním) relativismem. Prý nemůžeme chápat zvyky jiných národů. Opravdu ne? Copak rozeznat dobro od zla může jen někdo? Já tvrdím, že každý člověk na světě (pokud není deviantní v jakémkoli smyslu tohoto slova) je schopen rozeznat, že není správné mít pohlavní styk s dítětem, že není správné vraždit kritiky jakéhokoli náboženství či jiného názoru atd. atd.

Tak až vám bude zase jiný blogger tvrdit, že to co není v Koránu se nestalo, pošlete ho..... sem. :-)

Převzato se svolením autora z jeho blogu behounek.blog.idnes.cz

 

Klíčová slova: šáría  | žena  | islám
4854 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Proud uprchlíku/imigrantů z Řecka přes Balkán směrem k nám zesiluje! Poděkujte Němcům a EU, kteří vyzývají k nebránění migraciNeziskovky v Německu zuří. Odmítají, aby byli uprchlíci vyšetřování kvůli věku. 40 % uprchlíků lže o tom, že jsou dětiBičování mužů a žen za nemanželský sex v Indonésií. Brzy i v Evropě? Francouzský stát podporuje islamizaci formou propagace muslimské kultury ...Orbán elegantně setřel notorického opilce a šéfa EU: Lucembursko? A co ten národ dokázal? Na co může být hrdý?

ePortal.cz

Glosy: O zahraniční politice a Andrejově beztrestnostiNaděje pro Izrael? Švédská ministryně zahraničí Margot Wallström odstupuje

euPortal.cz

Dojení krav je stejné jako sexuální zneužívání, objevili genderoví vědci New York UniversityUkazuje se, že fanatická feministická genderistická neomarxistická ideologie škodí samotným ženám. Muži se v důsledku kampaně #MeToo proti sexuálnímu obtěžování stále více zdráhají spolupracovat se ženami

FreeGlobe.cz

Němečtí vědci tvrdí, že lidské rasy neexistují. Vede je k tomu věda nebo náboženství politické korektnosti?Černý raper integrovaný v Evropě vyzývá k zotročení a zabíjení bělochů (+ video)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Krutá nemoc Karel Gotta. Pražská kavárna a ubožáci na FB si mohou opět do mistra kopnoutJako republika jsme Koněva prohráli

ParlamentniListy.cz

Ekonomka brutálně nachytala Schwarzenberga kvůli Kosovu. Pane kníže, tohle se fakt nepovedlo Že Babiše chtěli vydat dva měsíce před volbami, to opravdu není náhoda. Jiřímu Čunkovi kauza Čapí hnízdo potvrdila vlastní šílené zkušenosti se státními zástupci
Články autora
Průzkum
Volte s Němci! V Německu začínají 1. září volby do zemských parlamentů-sněmů. Obávaným looserem je merkelovská CDU a favoritem protiimigrační AfD. Koho byste volili Vy?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď